Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

kulturistika, bodybuilding

Mailan
2013-03-12 14:33:02+01
Ahojte,
chcel by som požiadať o pár rád a tipov pri fotení bodybuildera. Známi pár týždňov pred súťažou ma požiadal nafotiť zopár záberov. Problémom je prostredie, zábery by chcel z klubu kde sa pripravuje, problém je že sú to kvázi pivničné priestory s minimálnym prístupom denného svetla, s nízkymi stropmi a silnými neónovými svetlami, biele steny a množstvo zrkadiel ďakujem za rady
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-03-12 14:43:55+01
1. Bez toho, ze by niekto videl svetelne podmienky ti asi neporadime.
2. Ak chcu dobre fotky, musia byt ochotny nechat sa ist fotit v lepsom prostredi.
3. Ak budes fotit pri stavajucom svetle bez bleskov a budu ti vychadzat blbe farby, konvertuj do CB
 
Bruce
2013-03-12 15:44:05+01
Bodybuilding je specificky prave na hru svetla a tienov, na vyrazny kontrast svetla a tmy. Pomoct si mozes hocijakym externym svetlom zdroj hadam najdes aj v pivnicnych priestoroch. Pri tomto sporte je dolezita pozicia objektu a pozicia svetelneho zdroja. Hadam to nebude stilom pokus a omyl. Svalovy tonus a zvyraznenie objemu neziskas priamym svetlom do objektu. Tento druh fotografie je absolutne profesionalnym vrcholom strobisu a prace so svetlom. Samozrejme ze sa da fotit vsade , len to chce vymlatit z momentu co to da... Ja osobne som mal dávno k tomuto blizsie a skusal som aj papierovu kresbu podobnych objektov. Vzdy som tomu hovoril - Hra svetla a tienov...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()