Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

svadobné fotenie v interiéri - Bratislava

DanielaFoto
2013-08-13 17:27:45+02
Zdravím, chcela by som sa spýtať, či by ste mi nevedeli odporučiť nejaké miesta na svadobné fotenie v interiéri, v Bratislave. Svadba bude v októbri a preto by som chcela mať v zálohe aj takúto možnosť, v prípade zlého počasia.
Viem napr., že za poplatok sa dá fotiť v Múzeu dopravy. Viete ešte o nejakých podobných možnostiach, prípadne máte sami skúsenosti?
Čo sa týka charakteru miesta, prijímam rôzne tipy, rada by som mladomanželom ponúkla viaceré rôznorodé možnosti, nech si majú z čoho vybrať.

Vopred ďakujem za každý tip.
 
tomis.ales
2013-08-14 11:29:24+02
Tiez by som prijal tuto radu.
 
martin.rehacek
2013-08-14 12:37:10+02
V pripade fotenia v interieri budes potrebovat vela svetla, takze skus hladat nieco, kde maju velke okna, najlepsie nejaka galeria alebo chodba ktora ma po jednej strane okna, resp nejake schodisko a tak. Skus Primacialny plac alebo mozno Redutu. Za opytanie nic nedas Alebo si dohodni nejaky hotel - napr interier hotelu Arcadia vyzera celkom dobre.
 
upir13
- moderator
2013-08-14 13:48:20+02
Zpar:
UFO - restika je pekne zariadena
L Aura - kaviaren pri dome sv martina. Zariadane v starsom style a pekne kamenne steny. Vsetko ale tmave. Da sa s nimi dohodnut
Smolenice - chodby pekne zariadene, len je to trosku dalej a tusim sa plati poplatok.

Pripadne sa dohodni s hotelmi Zopar konferencii som fotil v tulip hoteli, sheratone a kempinskom pekne svetelne priestory ale neskusal som tam este ist fotit svadbu
 
DanielaFoto
2013-08-19 14:22:24+02
Ďakujem za tipy, pridávam aj zopár svojich, čo sa mi podarilo medzičasom zistiť od známej, ktorá už toto riešila v minulosti:

- Múzeum dopravy: je tam vraj poplatok 33 eúr za nejaký čas, to ešte musím zistiť
- vraj sa dá fotiť aj v galérii, súhlasili s fotením na schodoch a chodbách, dá sa aj v priestoroch s obrazmi, ale bez blesku
- Schokokafe Maximilián na Hlavnom námestí: vraj nemali problém s fotením u nich, bolo to bez poplatku, iba za útratu
 
DanielaFoto
2013-08-19 14:23:19+02
A ešte sa podľa informácií dá aj v starej horárni v Horskom parku.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()