Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

lumix FZ 150 mam fotiť kámošku, ktorá čaká baby poraďte

emka28
2016-05-11 23:16:43+02
Vopred ďakujem všetkým čo sa vyjadria k tomuto príspevku .Pošlite mi prosím linky ako fotiť a nejaké pekne foto ako návrhy ja to dúfam nejako zvladnem
 
zvonec
2016-05-11 23:41:36+02
príspevok od: emka28
Vopred ďakujem všetkým čo sa vyjadria k tomuto príspevku .Pošlite mi prosím linky ako fotiť a nejaké pekne foto ako návrhy ja to dúfam nejako zvladnem
Netreba to dojst rovno nafotit?
Tuto hore v okne taky polozka, ze vyhladavanie sa nachadzat....
www.ephoto.sk/vyhladavanie/?hladaj=tehulky

Alebo:
http://lmgtfy.com/?q=tehulky
 
Roman Point
2016-05-12 05:26:04+02
To fakt len ženy si myslia - Hop na kravu a je teľa? Už som na kopec takýchto absurdných žiadostí od žien "fotografiek" narazil, že som si nechtiac vytvoril nepeknu predstavu o fungovaní ich predstavy o živote.
Bohužiaľ je to tak. Ja som na fotenie newborn, portrét a retuš ( možno som nemusel to je tiež pravda ) len na kurzy a návody minul cez 220€ v tom samozrejme nie je zarátaná žiadna technika ani nič.. Len do vedomostí ohľadne v podstate jedného žánru. A ani ma nenapadlo sa niekoho pýtať čo mám robiť.

Ak nevieš čo tak sa do toho nepúšťaj radšej. Alebo zainvestuj do učenia.
 
emka28
2016-05-12 13:55:13+02
dakujem
 
netmouse
2016-05-12 14:57:00+02
príspevok od: emka28
Vopred ďakujem všetkým čo sa vyjadria k tomuto príspevku .Pošlite mi prosím linky ako fotiť a nejaké pekne foto ako návrhy ja to dúfam nejako zvladnem
zober fotak, zamier a stac taky gombik, vacsinou hore na fotoaparate ...

ale dost bolo srandy na stvrtok ... zober fotak a vela fot, potom pouzi google, vela citaj ... potom vela fot ... atd... na dobru fotku je treba vela skusat a vela studovat.
Mozno pri druhom kamoskinom tehotenstve to zvladnes podla ocakavania teba a kamosky
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()