Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Z archívu ČT1 - Jak se fotí Praha, Barcelona, Londýn, Budapešť

j.a.r.o.
j.a.r.o. 2017-11-30 11:10:05+01
Možno bude niekoho zaujímať:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11785619620-jak-se-foti/216562263000001-jak-se-foti-praha/
 
JohnNewton
2017-12-07 07:45:52+01
príspevok od: Nomád
drzost a nepochopení má právě spoustu rádoby prominentů, kteří by se pro každý "prd" hned oháněli právníky, normální, i vysoce postavený člověk takovou situaci pochopí a toleruje ji, samozřejmě něco jiného je paparazzi, ale o tom není v tomto případě řeč
Normálny človek by si mal požiadať o súhlas s fotografovaním a hlavne s verejným prezentovaním. Normálny človek chápe, že existuje aj nejaký zákon. Nenormálny si myslí, že môže podľa ľubovôle pchať fotoaparát komukoľvek do tváre a pritom nedostať do držky
 
Nomád
2017-12-08 22:03:39+01
príspevok od: JohnNewton
Normálny človek by si mal požiadať o súhlas s fotografovaním a hlavne s verejným prezentovaním. Normálny človek chápe, že existuje aj nejaký zákon. Nenormálny si myslí, že môže podľa ľubovôle pchať fotoaparát komukoľvek do tváre a pritom nedostať do držky
mám na to přesně opačný názor, ale tak už to na světě chodí, že se lidé v názorech ne vždy schodnou ... podle mne by mělo být pořadí přesně naopak aby to byla momentka (streetko) prvně fotit a potom zavést hovor a z vlastní zkušenosti musím říct, že to tak funguje dokonale ... a zákony? ty jsou už ve svém označení pokroucené ... tak a teď jen doufám, že se spolu nepotkáme, já za objektivem a Ty před přeji dobré světlo a jak se říká klid v duši
 
JohnNewton
2017-12-09 14:31:00+01
príspevok od: Nomád
mám na to přesně opačný názor, ale tak už to na světě chodí, že se lidé v názorech ne vždy schodnou ... podle mne by mělo být pořadí přesně naopak aby to byla momentka (streetko) prvně fotit a potom zavést hovor a z vlastní zkušenosti musím říct, že to tak funguje dokonale ... a zákony? ty jsou už ve svém označení pokroucené ... tak a teď jen doufám, že se spolu nepotkáme, já za objektivem a Ty před přeji dobré světlo a jak se říká klid v duši
V pohode, len z tej reportáže bolo zrejmé, že fotograf prispôsobil mieru svojej drzosti danej situácii. Prominenti sú znalí svojich práv a majú prostriedky ako sa ich domáhať. U bežnej populácie to nehrozí, tak si môžem dovoliť A to sa mi akosi nepáči. Vycítim akýkoľvek náznak nevôle alebo nesúhlasu tak nefotografujem. Najradšej chodím na verejné, kultúrne a iné podujatia, kde sú aktéri radi snímaní. A materiál im posielam často zdarma. Nevidím dôvod niekoho nasrať kvôli akémusi laiku na nete
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()