Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Zle farby na fotkách z ateliéru

MinasStudio
2018-11-17 01:23:21+01
Ahojte. Som ateliérový nováčik a preto by som chcela od vás poradiť keď fotim mám väčšinou WB na blesku (občas aj na auto) ale fotky ktoré nafotim mám pokožku ľudí/deti takú do zelena-šeda občas moc žlté 🙈 Nemám tu pokožku proste peknú. Už som skúsila hocičo ale nič nefunguje takze ste moja posledná nádej 😄 Neviem či je problém s nasvetlenim alebo mám niečo zle nastavené. Neviem si s tým už rady, budem vďačná za každú pomoc mám nikon d750 a sigmu 85mm
 
fatality
2018-11-17 01:44:13+01
príspevok od: MinasStudio
Ahojte. Som ateliérový nováčik a preto by som chcela od vás poradiť keď fotim mám väčšinou WB na blesku (občas aj na auto) ale fotky ktoré nafotim mám pokožku ľudí/deti takú do zelena-šeda občas moc žlté 🙈 Nemám tu pokožku proste peknú. Už som skúsila hocičo ale nič nefunguje takze ste moja posledná nádej 😄 Neviem či je problém s nasvetlenim alebo mám niečo zle nastavené. Neviem si s tým už rady, budem vďačná za každú pomoc mám nikon d750 a sigmu 85mm
ahoj..chcelo by to nejake fotky na ukazku..
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2018-11-17 09:21:51+01
Fotit do RAW a pouzivat sedu tabulku na dodatocne vyvazenie bielej v RAW konvertore. A urcite nemat v studiu zapnute nejake ine osvetlenie (neonky a pod.).
 
MinasStudio
2018-11-17 11:03:20+01
Posielam na ukážku fotku.. jedna je trosku doladena už a druha je len vytiahnutá z fotaku (to dievčatko)
 
MinasStudio
2018-11-17 11:03:46+01
Ale aj tak je to pre moje oči katastrofa 🙈
 
acton
2018-11-17 11:14:44+01
príspevok od: MinasStudio
Posielam na ukážku fotku.. jedna je trosku doladena už a druha je len vytiahnutá z fotaku (to dievčatko)
Podla mna je to v poriadku, uz len doladit v PP, ale tu sedu tabulku by som pouzival.
 
MinasStudio
2018-11-17 12:21:49+01
príspevok od: acton
Podla mna je to v poriadku, uz len doladit v PP, ale tu sedu tabulku by som pouzival.
Vážne? Tak som rada musím si to s tabuľkou nacvičiť lebo už si postup vôbec nepamätám ďakujem krásne za každú radu, ste super
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()