Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Fotogenicke miesta v Košiciach, poprípade blízkom okolí?

Gurney
2011-02-09 08:32:49+01
Páči sa mi téma o Fotogenickým miestach v BA a preto rozširujem.

Idem fotiť svadbu do KE (vlastne dve) a potreboval by som od domorodcov helfnúť s miestom tak aby to bolo fasácke ale nie bežne okukané. Možno nejaké hradby, staršia rozpadnutá budova, schodisko do neba a pod.
A samozrejme alternatívu, ak by snežilo, pršalo. Nejaký interiér kde nás fotiť pustia, žiadne honosné divočiny.. normálka, pekné, staršie.. proste romantika..

KašaVároš rulez..
 
observer
2011-02-09 08:44:14+01
príspevok od: Gurney
Páči sa mi téma o Fotogenickým miestach v BA a preto rozširujem.

Idem fotiť svadbu do KE (vlastne dve) a potreboval by som od domorodcov helfnúť s miestom tak aby to bolo fasácke ale nie bežne okukané. Možno nejaké hradby, staršia rozpadnutá budova, schodisko do neba a pod.
A samozrejme alternatívu, ak by snežilo, pršalo. Nejaký interiér kde nás fotiť pustia, žiadne honosné divočiny.. normálka, pekné, staršie.. proste romantika..

KašaVároš rulez..
V KE sa zvyčajne chodí fotiť do botanickej záhrady, ale teraz to asi nebude také atraktívne. Čo sa týka interiérov, známi sa fotili pred svadbou v kaštieli v Budimíri (cca. 10 km z centra KE) a mali odtiaľ veľmi pekné fotečky. Pri tom kaštieli je aj park, ale opäť na to asi nebude počasie. Hradieb je v KE pomenej a večne sú obložené autami, takže ak by to nemala byť recesia, asi to nebude vhodné. Ešte možno v prípade prudko dobrého počasia by prichádzal do úvahy parčík pri kaplnke sv. Michala, pár metrov južne od Dómu sv. Alžbety, ale ten špinavý topiaci sa sneh asi tiež nepridá na atraktivite. No keby rýchlo zmizol, tam by to ako exteriérovka nemuselo byť zlé. Takže když to vemem kolem a kolem, v tomto ročnom období a počasí je asi najschodnejší ten Budimír...
 
missik
2011-02-09 09:01:17+01
Odporúčam park pri stanici...
Zaujímavé svadobné foto som videl odfotené pomocou fisheye medzi hiltonom a nadzemnym parkoviskom....
 
bonifacko
2011-02-09 09:15:49+01
Luník
 
compact
2011-02-09 09:22:19+01
príspevok od: observer
V KE sa zvyčajne chodí fotiť do botanickej záhrady, ale teraz to asi nebude také atraktívne. Čo sa týka interiérov, známi sa fotili pred svadbou v kaštieli v Budimíri (cca. 10 km z centra KE) a mali odtiaľ veľmi pekné fotečky. Pri tom kaštieli je aj park, ale opäť na to asi nebude počasie. Hradieb je v KE pomenej a večne sú obložené autami, takže ak by to nemala byť recesia, asi to nebude vhodné. Ešte možno v prípade prudko dobrého počasia by prichádzal do úvahy parčík pri kaplnke sv. Michala, pár metrov južne od Dómu sv. Alžbety, ale ten špinavý topiaci sa sneh asi tiež nepridá na atraktivite. No keby rýchlo zmizol, tam by to ako exteriérovka nemuselo byť zlé. Takže když to vemem kolem a kolem, v tomto ročnom období a počasí je asi najschodnejší ten Budimír...
Chcel neokukane miesta a park pri kapl. sv. Michala je asi najnavstevovanejsi. 1 sobota a 20 svadieb bez problemov. Kazdy kosican ma fotky z toho parku.
Botanicka zahrada je ako tak fajn... avsak ludi vytiahnut na priame slnko no co ja viem.... otocis objektiv proti slnku a mas v zabere sidlisko .... pre mna botanicka nezaujimava

Missik: ten Budimir je zaujimave miesto aj park vonku moze byt zaujimavy ale isto je asi najhorsie fotit vonku na prave poludnie ked slnko prazi ako dive... neviem ci by s toho boli nejak moc posobive fotky mladych + okolia... este snad a asi najlepsie keby bolo pod mrakom.... ale pocasie si clovek neobjedna
 
zelovoc
2011-02-09 10:18:00+01
mozno este kastiel v Saci, len neviem ci je pristupny pre verejnost. treba sa asi dohodnut s majitelkou Odettou Fedorovou. cislo asi zozenies na miestnom urade trosku komplikovanejsie ale oplati sa. sestra tam bola fotena, takze viem ze je to tam super.
 
Art-mis
2011-02-09 10:39:32+01
Skus nagooglovat kaštiel v Čečejovciach, je to cca 22 km od Košic a je postavený v klasicistickom štýle. V akom stave je teraz to neviem, ale boli tam vystavené historické artefakty..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()