Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Svadba v zime. Ako na to?

LastHit
2012-01-16 18:10:46+01
Zdravim,
viete mi poradit s praktickymi skusenostami s fotenim svadby v zime. Ako spravit pekne zabery bez toho aby sa nevesta hrabala v metrovom snehu, popr. niekde zapadla do zaveja? O omrzlinach ani nehovorim. Nejde mi o standardne info o foteni svadby ani o techniku ktoru treba pouzit (mozno akurat ohladne svietenia v takomto pocasi/prostredi). Skor dake vychytavky a osobne skusenosti.
Za kazdu radu dakujem
 
markus
2012-01-16 18:34:10+01
Ja by som sa snehu vobec nebal jedine co je zle na snehu je chlad. Bal by som sa skor tohto pocasia ktore tu panuje neda sa povedat o zasnezenej zime ale skor o zablatenej a to moze byt problemom lebo ziadna nevesta nechce mat spinave saty.
Pravidlo ale plati rovnako ako v lete spravny vyber prostredia pre dane podmienky.
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2012-01-16 18:42:22+01
Asi ti ide o napady/ nouhau.
Len tak s prce som skusil zadat do google s obrazkami: "winter wedding photos"

 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2012-01-16 18:42:37+01
*z prce
 
total empty
2012-01-16 18:47:20+01
Jediný problém je,že ak vonku v mraze fotiš trebars pol hodiny a viac,potom po príchode do teplej sály sa ti zarosí sklo.Preto ho treba vonku každú voľnú chvíľu pchať do tašky zo silikagelom. A uprednosti značkové SD karty pred nejakou lacnou sračkou,aby ti tiež nezamrzla.
A mať po ruke nejaké handričky na utretie orosenia,snehu,vody.
Ak bude vonku mínus 12-15, to ti bude zábava.
 
LastHit
2012-01-16 19:05:44+01
Skor mi islo o dake prakticke skusenosti kam ist a kam neist. Peknych foto zo zimnych svadieb som si nasiel. Stale mi ale ostavaju len parky ktore su odhrnute od snehu a "relativne" ciste popr. nieco okolo x-hviezdickovych hotelov.
djgorgo: jasne s tym pocitam
 
bonifacko
2012-01-16 20:30:42+01
príspevok od: total empty
Jediný problém je,že ak vonku v mraze fotiš trebars pol hodiny a viac,potom po príchode do teplej sály sa ti zarosí sklo.Preto ho treba vonku každú voľnú chvíľu pchať do tašky zo silikagelom. A uprednosti značkové SD karty pred nejakou lacnou sračkou,aby ti tiež nezamrzla.
A mať po ruke nejaké handričky na utretie orosenia,snehu,vody.
Ak bude vonku mínus 12-15, to ti bude zábava.
2 tela. Jedno v teple.
 
scoty
2012-01-16 21:10:44+01
príspevok od: LastHit
Zdravim,
viete mi poradit s praktickymi skusenostami s fotenim svadby v zime. Ako spravit pekne zabery bez toho aby sa nevesta hrabala v metrovom snehu, popr. niekde zapadla do zaveja? O omrzlinach ani nehovorim. Nejde mi o standardne info o foteni svadby ani o techniku ktoru treba pouzit (mozno akurat ohladne svietenia v takomto pocasi/prostredi). Skor dake vychytavky a osobne skusenosti.
Za kazdu radu dakujem
ako prve treba mat dobru flasticku na zahriatie
 
valec86
2012-01-16 21:35:29+01
-davat si pozor na prepaly od snehu
-nevesta nebude nadsena po 15 min v snehu nieto este dlhsie
-zenich detto zateplene saka navyrabaju, skor by som exterierom fotenie iba doplnil
-zaroseny fotak vie narobit peknu sarapatu, asi by som naozaj premyslal o 2 fotakoch
-uz teraz by si si mal naplanovat miesta kde budes fotit a skusil by som si podobne zabery vyhotovit v priblizne rovnaku hodinu na niekom aby si nebol prekvapeny
- kratky den nato netreba zabudat musis to stihnut pred obradom

 
total empty
2012-01-16 22:50:08+01
príspevok od: scoty
ako prve treba mat dobru flasticku na zahriatie
No určite, to by dopadlo.
1. ohnivá voda ťa nezahreje.
2.Opitý robí všetko perfektne,no po vytrezveni je to tragédia.
To radšej prítulnu ženskú na ohrievanie skiel pod kožúškom.
 
bonifacko
2012-01-17 06:31:18+01
príspevok od: scoty
ako prve treba mat dobru flasticku na zahriatie
ako druhe, zahriať sa s nevestou......
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()