Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Fotografovanie športu v 15 rokoch

adam.p
2020-02-24 17:06:21+01
Chcel by som sa opýtať ako to je s fotografovaním napr. Hokej, futbal atď. Keď mám 15 rokov. Rád by som začal fotografovať podobné podujatia ale pre väčšinu z nich je potrebná akreditacia. Takže chcel by som sa opýtať či sa nejako dá v mojom veku získať nejaké povolenie pre tie akcie ?
 
blahoslav J B Art
2020-02-24 18:32:40+01
príspevok od: adam.p
Chcel by som sa opýtať ako to je s fotografovaním napr. Hokej, futbal atď. Keď mám 15 rokov. Rád by som začal fotografovať podobné podujatia ale pre väčšinu z nich je potrebná akreditacia. Takže chcel by som sa opýtať či sa nejako dá v mojom veku získať nejaké povolenie pre tie akcie ?
fot tam, kde netreba akreditaciu ... dedinsky futbal, mladeznicky hokej, ...
 
seifi
2020-02-24 20:14:16+01
alebo foť z hľadiska, alebo foť tréningy (tiež z hľadiska ale tu si stanovisko môžeš po chvíli meniť) ; ak by boli problémy, nech ti to skúsi dohodnúť na klube rodič, učiteľ, starší kamoš či niekto od hokeja; skrátka komunikuj a hľadaj cestu; navrhni im nejaké nástenky, na ktorých by boli tvoje fotografie ... atd atd držím palce
 
kamikzi
2020-02-25 06:23:32+01
ľudia poznajú ľudí a ti poznajú ľudí ako píšu začni niekde na dedine alebo oslov miestny klub (samozrejme za predpokladu že nehrá najvyššiu ligu ) a keď budeš mať čo ukázať prezentuj sa, kľudne si podľa čísel na drese nájdi hráčov a pošli im nejakú vydarenú fotku, nech sa dostaneš do povedomia a získaš si kontakty a časom možno nájdeš aj niekoho kto ti bude vedieť a chcieť pomôcť s niečím väčším a zadarmo
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()