Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Podrobnejsie o vystave v Pezinku

koseckym
2010-02-08 10:46:30+01
Zdravim, co sa tyka vystavy v Pezinku tak tu su niektore blizsie podrobnosti: Vystava by sa mala konat niekedy okolo júna. Fotografie plánuje vystavovat mesiac. Co sa tyka miest tak zatial su to namestie, zarucene podniky, a rozne nezvycajne miesta vonku. Chceli by sme aj parkovisko a zastavky busu ale to je v stadiu vybavovania. Co sa tyka nejakej ucasti tak sa na tejto akcii zucatni Klub priatelov fotografie a rozny dalsi fotografii. Zatial sa to financuje z vrecka kazdeho fotografa ale mi vieme zabezpecit reklamu v mediach ci uz noviny alebo TV, dalej sa ale snazime zohanat peniaze aspon na tlac fotografii. Ak mate nejake napady alebo sa chcete zucastnit tak mi napiste sem alebo na mail priateliadf@gmail.com Dakujem Bc. Matej Košecký- riaditeľ OZ P.D.F.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2010-02-08 11:00:33+01
A co, keby si nam poslal nejake podklad, aby sme to mohli dat do rubriky vystavy? Plati to samozrejme pre vsetkych fotografov a kluby.
 
oksyd
2010-02-08 11:00:51+01
A potom este zaloz dalsie vlakno mozes mu dat nazov napr. ´este podrobnejsie o vystave v Pezinku´
 
koseckym
2010-02-08 11:06:03+01
Pozri oksyd ak nemas zaujem je to tvoje rozhodnutie ale nemusis tu nikoho urazat je.nutymi recami. ok? ja som teba neurazal...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2010-02-08 11:19:05+01
Este kontakt: ephoto@ephoto.sk.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()