Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

stretka aneb BA- GPS-EPHOTOVINY

b.a.f.o.a.r.t.
2010-04-13 12:18:04+02
Teraz nechcem konkurovat oficialnemu BA STRETKU ktore riesi kolega "leto" ale toto vlakno by malo sluzit na info pre neoficialne BA stretka, ktore su a viem ze ich je dost.takze asi takto:idem dnes do mesta pofotit street,budem tam a tam, od 12tej do 15tej, ci idem do zoo, na zeleznu ,na kolibu, na devin ,alebo na ine miesto.myslim ze toto vlakno bude mat svoj ucel a nebude tu pribudat kopa dalsich ,ked bude chciet ist niekto s niekym fotit, ci si len tak posediet a pokecat o svetle ,tak to strci sem.dufam ze som to pri svojej komplikovanosti napisal zrozumitelne.
 
vlcimak
2010-04-13 12:51:40+02
Som za neoficialne stretnutia, mam strach z mnozstva ludi, ci skor necitim sa v takej tlacenici dobre... Ked sa trochu umudri pocasie, vybehol by som si napriklad do ZOO, Devin, nie je to zly napad... Rozhodne tento navrh neberiem ako konkurenciu ci kradnutie myslienky oficialnym stretnutiam a vitam ho.
 
staleusmiaty
2010-04-13 13:06:00+02
Uff... dúfam, že sa čoskoro dožijeme novej verzie ephoto a bude tam explicitná podpora pre organizovanie podujatí. Cez tieto fóra to začína byť neúnosné, v tom na ´oficiálne´ stretká sa už teraz strácam... :(
 
admin
redakcia ephoto.sk 2010-04-13 13:27:35+02
príspevok od: staleusmiaty
Uff... dúfam, že sa čoskoro dožijeme novej verzie ephoto a bude tam explicitná podpora pre organizovanie podujatí. Cez tieto fóra to začína byť neúnosné, v tom na ´oficiálne´ stretká sa už teraz strácam... :(
pracujeme, pracujeme a kopeme programatorov (uz su sama modrina). Mame pripravenu sekciu aj pre taketo stretka a rozne akcie. Neviem ci sa to podari spustit hned na zaciatku,ale ked zavesime prvu verziu ostatne veci pojdu rychlejsie. Urcite sme vsak na to mysleli. :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-04-13 13:35:19+02
príspevok od: staleusmiaty
Uff... dúfam, že sa čoskoro dožijeme novej verzie ephoto a bude tam explicitná podpora pre organizovanie podujatí. Cez tieto fóra to začína byť neúnosné, v tom na ´oficiálne´ stretká sa už teraz strácam... :(
nuz Richardo ono tie stare vlakna sa mali mazat pre oficialne ba stretka lebo boli zakladane na konkretny mesiac a po kazdom stretku zostava v archive clanok.tu si to predstavujem tak ze da niekto avizo na dnes alebo najblizsie dni najviac vsak na vikend aby sa nemuselo prehrabavat cez milion stran tak nenapisem ze pojdem tam atam 20teho jula ale dnes je utorok tak napisem ze co ma kto na tento piatok pojdeme na street a ked bude moc prsat na biliard asi tak .a tu mas verziu dospelacku do profilu
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-04-13 13:38:16+02
príspevok od: vlcimak
Som za neoficialne stretnutia, mam strach z mnozstva ludi, ci skor necitim sa v takej tlacenici dobre... Ked sa trochu umudri pocasie, vybehol by som si napriklad do ZOO, Devin, nie je to zly napad... Rozhodne tento navrh neberiem ako konkurenciu ci kradnutie myslienky oficialnym stretnutiam a vitam ho.
do zoo sa chystam aj ja hned ako pocasie dostane rozum a bude aspon 20 dame sem potom kedy
 
bear
- moderator
2010-04-13 14:53:35+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
do zoo sa chystam aj ja hned ako pocasie dostane rozum a bude aspon 20 dame sem potom kedy
To budu potom aj zvery vylihovat v tieni.
 
vlcimak
2010-04-13 15:25:19+02
príspevok od: bear
To budu potom aj zvery vylihovat v tieni.
Nebudu, ja v takom necase nefotim, musi byt mierne pod mrakom...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-04-13 15:32:24+02
príspevok od: bear
To budu potom aj zvery vylihovat v tieni.
počuj maco teraz sa budú zvieratká ešte len zohrievať sa tešia na slniečko :) že ty ešte spíš
 
bear
- moderator
2010-04-13 15:41:55+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
počuj maco teraz sa budú zvieratká ešte len zohrievať sa tešia na slniečko :) že ty ešte spíš
Ja som uz v ZOO tento rok bol 2x (1x BA, 1x Vieden)
http://www.ephoto.sk/tip-redakcie/jarna-zoo/
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-04-13 15:58:30+02
tento týždeň by sa malo ísť pozrieť dedovi (krčma v ružinove)na podmienky pre ďalšie teraz oficialné stretká ba ephoto tak hneď môžme dať také malé neoficiálne a teda až má niekto chuť a čas pokecať o svetle a možno si dať partičku biliardu tak nech sa ozve a teda onehalf a leto by mali dať vedieť kedy
 
ONEHALF
2010-04-13 16:16:37+02
Vlakno (pokial nieje novy portal) je na správnu vec. Ja streetujem tak 2 - 3 krat do tyzdna, mozem potom dat info. Samozrejme nemoze nás ísť naraz 15... Max cca 5 ludi (dav toho veľa nepofotí). Ale ako milovnik piva by som rad sem tam vybehol pokecat o foteni pri pivku (biliard). Mozno v tomto vlakne vzdy niekoho najdem. :o) Bafo, ´dedovi´ pojdeme zajtra alebo pozajtra, cca okolo 18 tej... Daj mi do SS mobil na teba.. DIk
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-04-15 09:03:18+02
príspevok od: ONEHALF
Vlakno (pokial nieje novy portal) je na správnu vec. Ja streetujem tak 2 - 3 krat do tyzdna, mozem potom dat info. Samozrejme nemoze nás ísť naraz 15... Max cca 5 ludi (dav toho veľa nepofotí). Ale ako milovnik piva by som rad sem tam vybehol pokecat o foteni pri pivku (biliard). Mozno v tomto vlakne vzdy niekoho najdem. :o) Bafo, ´dedovi´ pojdeme zajtra alebo pozajtra, cca okolo 18 tej... Daj mi do SS mobil na teba.. DIk
po včerajšom mini stretku u deda s majiteľom a managerom podniku je situácia taká že z ich strany nie je problém v žiadnom smere len si treba dohodnúť kedy lebo piatky majú hodne akčné a svetlo je pohoda svietila len polovica svetiel keď si tam bol sme sa dozvedeli :)
 
Marcel Rebro
2010-04-15 11:01:45+02
lenze ty si bear a preto sa tam citis ako doma ...
 
ONEHALF
2010-04-15 16:50:22+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
po včerajšom mini stretku u deda s majiteľom a managerom podniku je situácia taká že z ich strany nie je problém v žiadnom smere len si treba dohodnúť kedy lebo piatky majú hodne akčné a svetlo je pohoda svietila len polovica svetiel keď si tam bol sme sa dozvedeli :)
Skvele ste dohodli... Mne sa tam tiež pačilo. 3 druhy pivka, kofolka, kuchyna skvelá. Nemam momentalne čas to ist odfotit. Prikladam screen z ich stránky. Myslím že toto je ta naša miestnosť.
 
ONEHALF
2010-04-15 16:55:00+02
Samozrejme stoly si môžeme upraviť ako potrebujeme, či už nejaké účko (ako v Slovak pube), alebo niečo čo sa nám najviac hodí.. Boli sme tam včera (ja,Pavel,Sese,Bafo) a nás to zaujalo. Ephotaci čo na ´hostinec u DEDA´ hovoríte ?
 
leto
2010-04-15 17:34:30+02
príspevok od: ONEHALF
Samozrejme stoly si môžeme upraviť ako potrebujeme, či už nejaké účko (ako v Slovak pube), alebo niečo čo sa nám najviac hodí.. Boli sme tam včera (ja,Pavel,Sese,Bafo) a nás to zaujalo. Ephotaci čo na ´hostinec u DEDA´ hovoríte ?
zdá sa,že vaša misia bola úspešná,miesto vyhovuje,momentálne však komunikujem(e) z redakciou,už čoskoro vznikne nové vlákno na májové stretávku,bude i prekvapenie,a nie jedno ;) viac ešte sám neviem,,, u deda však máme v talone,čo poviete,expedícia,,,dovtedy navrhujem hádzanie,prípadne tujanie do ´gulí´ kt hmmm? :))))
 
leto
2010-04-15 17:36:32+02
tujanie-ťukanie :))
 
ONEHALF
2010-04-15 18:00:18+02
príspevok od: leto
tujanie-ťukanie :))
Ja tomu hovorim ze ´ idem suchat gule´, Vopred viem ze budem posledny a hlavne ze je program a zabava. Ak pojdete, pridam sa :)
 
leto
2010-04-15 18:44:00+02
už sme dvaja :)
 
Strana 1 z 11
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()