Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Fotovíkend v Ríme/Edinburgu

niles
niles 2010-06-19 13:17:37+02
Ahojte, nemali by ste niekto zaujem v juli/auguste ist na fotovylet do Rima alebo Edinburgu? Islo by o kratky cca dvojdnovy vylet, kupime letenky od ryanairu (Rim je teraz za cca 30€, Edinburgh cca 50€), dame jednu noc v hosteli, pofotime, dame pivko(alebo co bude hrdlo racit...:) a pojdeme domov so super dojmami a hlavne - s fotkami :) Anyone?
 
niles
2010-06-23 13:05:18+02
príspevok od: Marcel Rebro
a mna by ste zobrali? neviem sice po parizsky ale mam rad parizsky rezen, takzvany La Řizék ...
Cez Pelikan jedine zamorske letenky, inak su podla mna drahi. Ja som nasiel Pariz na konci septembra za cca 32 eur tam-spat s poplatkami. Sice je to Ryanair, takze treba z letiska cestovat este kus vlakom, ale stale je to vyhodnejsie.
 
chribik
2010-06-23 13:33:38+02
príspevok od: Marcel Rebro
a mna by ste zobrali? neviem sice po parizsky ale mam rad parizsky rezen, takzvany La Řizék ...
jasne :-) budeme radi. pridal by si sa?
 
chribik
2010-06-23 13:34:34+02
príspevok od: niles
Cez Pelikan jedine zamorske letenky, inak su podla mna drahi. Ja som nasiel Pariz na konci septembra za cca 32 eur tam-spat s poplatkami. Sice je to Ryanair, takze treba z letiska cestovat este kus vlakom, ale stale je to vyhodnejsie.
mne je jedno cez koho :-) aj tak sa mi pelikan zdal ok s tou cenou. 105 za pariz s poplatkami.... vobec sa mi to nezda vela. ale kludne sa necham presvedcit aj o inom poskytovatelovi
 
karol77
2010-06-23 13:56:38+02
príspevok od: chribik
mne je jedno cez koho :-) aj tak sa mi pelikan zdal ok s tou cenou. 105 za pariz s poplatkami.... vobec sa mi to nezda vela. ale kludne sa necham presvedcit aj o inom poskytovatelovi
ten ryanair pristane cca 45km od pariza, takze ak by cez ten pelikan sa priletelo niekde blizsie a i casy letu by boli rozumnejsie, tak urcite by stalo zato si trosku priplatit :)
 
chribik
2010-06-23 14:01:43+02
príspevok od: karol77
ten ryanair pristane cca 45km od pariza, takze ak by cez ten pelikan sa priletelo niekde blizsie a i casy letu by boli rozumnejsie, tak urcite by stalo zato si trosku priplatit :)
tak to rozhodne :-)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()