Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

bratislava open air!

leto
leto 2010-08-06 18:52:23+02
priatelia ePhota a dobrého svetla,augustové \"stretko v BA\" je tu! ako mi isto mnohí pamätníci dajú za pravdu, už na prvom stretnutí,v predvianočnom Slovak Pube sme si povedali: toto dáme vonku, v lete:),,, a dáme! dňa 21.08.2010 na mieste zvanom \"písky\" (po mrcovom pysky):) v bratislavskej mestskej časti Rača! sám som tam nebol,ale dopodrobna nám to zmapoval Luboss,zraz je o 13:00 hod. (na priloženej mape označené krížikom),tu ponecháte svoje \"tátoše\",odtiaľ sú to necelé 3km na lúku(spomínané písky),na ktorej sa koná deviate, (prvé open air) strenutie užívateľov webu Ephoto! pozvánka platí pre všetkých rodinných príslušníkov(vrátane psov,škrečkov a rybičiek) bude táborák,čaká nás FOTOLES o ceny(Lubossov nápad,ceny redakcia),a hlavne veľa zábavy,,, pribalte(okrem rodiny)zo sebou všetko čo máte radi(grilujeme)stany(keby dačo),gitaru,loptu,šípky,karty,proste to pravé na pravú zábavu na letnej lúke! dovtedy krásne leto,bohaté zážitky,a dobré svetlo,,,
 
leto
2010-08-24 08:14:49+02
príspevok od: lu_boss
A kde inde ? :-)
mrco niečo vyberie,,, :)
 
Granko
2010-08-24 08:14:50+02
nie, super tam bolo, nabudúce bude ešte suprovejšie, lebo to bude pri tom správnom altánku - tam to vyzerá la tutti-bomba-špica :o)
 
lu_boss
2010-08-24 08:31:38+02
príspevok od: leto
mrco niečo vyberie,,, :)
a ja to pojdem obhliadnut, urobim mapu, odfotim odbocku a potom to nenajdem :-)
 
polal
2010-08-24 09:30:55+02
príspevok od: pavel
Prečo nie ... len nie pre pánajána znova na tom himalájskom štíte, kde to bolo tentoraz, ešte mám svalovicu....
Práve ten kopček bol super. Akurát nabudúce pôjdem v piatok naobed obsadiť ten druhý flek.

Čo sa týka fotiek, nemohol by to niekto zozbierať všetko a potom hodiť niekam na rapidshare alebo podobne?
 
Granko
2010-08-24 09:50:20+02
Pali, múdro hovoríš v oboch prípadoch (neviem, dokelu, ako sa dávajú pritakávajúce smajlíky), mňa tam tiež niekto cvakal - minimálne ujo Peťo s dáždnikom a ujo Ľuboš s Kanónom, by som sa rád zasmial na sebe a zakopal od hanby pod zem :o))
 
polal
2010-08-24 10:20:43+02
Tiež múdro hovoríš, hanba nehanba - http://www.lacon.sk/palec/str9.zip

Ja sa vždy zastrájam že už nebudem robiť opičky, tváriť sa múdro a vážne. Nikdy sa mi to nepodarí. Hlavne to múdro :-)
 
Granko
2010-08-24 10:32:42+02
to by si už nebol ty :o)
ako keď si si chcel pripáliť cigaretu, vytiahol som zapaľovač, nejak si sa nevedel trafiť do jeho plameňa, tak si povedal jednu super vetu: ´počkaj, musím sa oprieť o altánok´ :o)
 
polal
2010-08-24 10:44:44+02
Áno, boli nejaké erupcie na slnku, čo malo za následok poruchy gravitácie a rozkývanie zvislice. Na mňa ako senzibila to dosť vplýva, ale bravúrne som to vyriešil.
 
Granko
2010-08-24 10:49:57+02
príspevok od: polal
Áno, boli nejaké erupcie na slnku, čo malo za následok poruchy gravitácie a rozkývanie zvislice. Na mňa ako senzibila to dosť vplýva, ale bravúrne som to vyriešil.
skôr na Mesiaci, lebo už bola tma :o) ale hej, vynašiel si sa :o)
 
Špagetka
2010-09-04 17:22:58+02
:-( ... opat som cosi prijemne presvyhla, ale dala som prednost nasmu synatorovi, ktory prisiel zo zahranicia na navstevu... hadam bude este prilezitost...
 
Strana 18 z 18
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()