Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Ephoto stretko v Nitre

drummer54
drummer54 2010-09-15 12:46:11+02
Okrem BA ma Ephoto aj v Nitre vela priaznivcov. Uz som tu zo zoapar clenmi diskutoval o zorganizovani Ephoto stretka v Nitre. Ale teraz uz naozaj, kto sa prida? Ocakavam aj navrhy na miesto, pripadne aj termin, ktori by vam vyhovoval.
 
conan7
2010-09-27 12:50:25+02
príspevok od: drummer54
A co tak zaviest do tych stretiek pravidelnost. Navrhujem kazdu poslednu nedelu v mesiaci. Nech si na tu pravidelnost zvykneme a nech nas pride co najviac. Clenovia sa mozu samozrejme aj inokedy dohodnut a ist niekam spolocne fotit. Co vy na to? Ocakavam navrhy na terminy.
serus. vždy to bude v nedeľu doobeda?
 
Granko
2010-09-27 12:52:21+02
príspevok od: JaVo_24
Ahojte tento víkend som bol mimo ale do budúcna by som sa určite pripojil. Jeseň sa blíži vraj sa oplatí isť v polovici augusta na smer Horné Lefantovce.
neviem, prečo mám pocit, že jeseň už je - aj astrologicky a august už bol - súdim podľa kalendára...
 
JaVo_24
2010-09-27 13:07:08+02
príspevok od: Granko
neviem, prečo mám pocit, že jeseň už je - aj astrologicky a august už bol - súdim podľa kalendára...
Sme na ePhote.....samozrejme že myslím fotogenickú jeseň a teda to že sa to všetko začína zeleno-žlto-červenať :) ...namiesto tej irónie napíš či sa pridáš alebo navrhuješ niečo iné.
 
Granko
2010-09-27 13:13:57+02
príspevok od: JaVo_24
Sme na ePhote.....samozrejme že myslím fotogenickú jeseň a teda to že sa to všetko začína zeleno-žlto-červenať :) ...namiesto tej irónie napíš či sa pridáš alebo navrhuješ niečo iné.
aha, takže na gynekologickom fóre asi od augusta do konca roka tiež nebude 4 mesiace ale len jeden ;o)
nepridám sa, v NR som bol minulý víkend, jesenných aktivít ohľadom fotenia mám do Vianoc dosť, takže tým pádom ani nič nenavrhujem :o)
ps: nabudúce nezabudni dopísať, že myslíš fotografickú jeseň či august neviem kedy, pokiaľ je september, lebo nie každý má sklenenú guľu a tým sa vyhneš podobným reakciám ako bola tá moja :o) pokoj aparátu tvojmu i mysli tvojej...amen
 
drummer54
2010-09-28 11:37:58+02
suhlasim s vami, v Lefantovciach su fotogenicke miesta, rovnako aj v nedalekych Oponiciach - hrad napr., daju sa tam porobit pekne jesenne fotky, a ta fotogenicka jesen je podla mna tretia dekada septembra az do konca oktobra. Takze treba to vyuzit. Ja mam len trochu caovy problem, ale ak bude cas, dam urcite vediet.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()