Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Park Foto Piestany 2010

ErikDuris
ErikDuris 2010-09-27 15:04:51+02
Ahojte takze spravil som take kratke videjko na ukazku ako to tam asi vyzeralo pre ludi co tam neboli. Za seba mozem povedat ze mozete banovat.... Ludia co sa zucastnili vedia o com vravim... http://www.youtube.com/watch?v=G5mG8SKYZAw&feature=player_embedded
 
leto
2010-09-27 23:52:09+02
GRATULUJEM!
:)
 
staleusmiaty
2010-09-27 23:52:57+02
Aj som tu zabudol napísať, že to video je super :)
 
leto
2010-09-27 23:57:47+02
príspevok od: ErikDuris
Ja som iba rad ked sa to dakomu paci taketo akcie su super...
aj video dokumentácia podarená, ako PR namotávka pre ostatných na budúci rok fakt dobré,,,
;)
 
leto
2010-09-27 23:59:19+02
príspevok od: staleusmiaty
Aj som tu zabudol napísať, že to video je super :)
si ma predbehol, ale dnes už na to kašlem,idem spať, bo sa mi akosi strácajú písmenká na klávesnici,,, :)
 
ErikDuris
2010-09-28 00:03:48+02
No sak ja ked som to tocil som zrejme riadne putal pozornost pretoze sa vsetci pytali co to mam na tom fotaku :-D :-D :-D Pretoze som mal pripojeny externy mikrofon rode s ,,mackou´ :-D takze som sa dobre bavil na pohladoch ludi :-D :-D Ale tak celkovo nejde tam o stipce ved aj tie ceny neboli nic moc takze aj ten co vyhral tak ziadna velka vyhra to nebola :-)
 
lu_boss
2010-09-28 07:04:11+02
... v podstate ano, mas pravdu. Treba byt od toho hodnotenia trosku odosobneny. Ja som dal svoj stipec fotke, ktora az do mojho odchodu dalsie neziskala. Moje fotky ziskali AZ 1 stipec - cena utechy :-)
Na druhej strane, ´vdaka´ preskupovaniu ziskanych stipcov sa Tvoje daleko vyspelejsie fotografie dostali ´aspon´ na tretie miesto. BTW, treba povedat, ze cela tvorba okolo Teba bola velmi dobra - ci uz napriklad werdza alebo martin haburaj, Riso (staleusmiaty) mal velke printy na urovni.
Akcia je fajn, stipce su taky kuzelny bonus navyse :-)
 
PATAK
2010-09-28 15:47:01+02
Pozerám že veľa autorov z Ephoto to rozbalili až keď som už cestoval do Žiliny na stretko skupiny. Podľa vystavených fotografií a hystórii mojej pamäti z fotoportálu som spoznal osobne ONEHALFa, poobdivoval skvelé príspevky Erika ´Jak fotit panning´,pre vyťaženosť jeho osobnosti, som s nim ani nestihol hodiť reč. Ostatným sa ospravedlňujem ak som ich nespoznal ,nabudúce sa tomuto stretnutiu budem venovať na 100%
Dovolím si aj môj fotoreport, ktorý som prezentoval v našej fotoskupine ZA, keďže za túto skupinu som bol jediný na tejto Piešťanskej akcii.
http://www.facebook.com/friends/edit/#!/album.php?aid=36657&id=100000056113717&fbid=161493437195859&ref=mf
 
PATAK
2010-09-28 16:10:03+02
príspevok od: ONEHALF
Ďakujem... Umiestnil som sa, ale zvláštnym spôsobom, ktorý ma veľmi neteší. Ten PN fotopark má čudné pravidlá. Narážam na to, že človek môže darovať svoje štipce iným. Skúsim to objasniť z môjho pohľadu: celý fotopark prebiehal pokojne, oddychovali sme(Bratislavský konvoj 8ks), vylehávali na tráve a kecali o fotografii. Hodinu pred uzavretím štipcovania sa začalo so štipcami čarovať. Tí, ktorí usúdili, že majú málo štipcov na to, aby sa umiestnili, ich darovali kamarátovi. Ako sa spomínalo vyššie, fotokluby držali spolu a podobne. Ja som videl aj pána, ktorý si doniesol celý sáčok plný hodnotiacich štipcov a zavesil si ich nad svoju foto. V podstate mu nič nevyčítam, dodržiaval len pravidlá výstavy. Keď sme toto všetko videli, tak BA skupina (8ks), odovzdala podľa svojho vlastného uváženia všetky ich štipce mne, lebo som mal z našej skupiny jednoznačne najviac legálnych štipcov + werdza dodala kopu štipcov od ´inkognito´ pána (to si bol ty slavmiro?).
Spolu som mal okolo 150 stipcov a získal som 3 miesto. Ceny som rozdal medzi ´BA konvoj´.

Inak hodnotím fotopark kladne. Doporučujem organizátorovi, aby na budúci rok, jednoznačne dopredu určil ´detskú kategóriu´ a zakázal ´darovanie´ štipcov. Myslím, že by to určite zvýšilo úroveň fotoparku. Rád som Ťa spoznal naživo Miro.
Rado a ktorú že Ti najviac oštipcovali??? sorry jeden mám aj ja doma na pamiatku mohol som pridať ja by som Ti ho zavesil pod \´Výlety na veteráne\´ ČAV
 
slavmiro
2010-09-28 16:17:32+02
zivot je o kompromisoch, ja som ucastou na fotoparku minul jeden vyborny surfisticky event, holt urad prezidenta nepusti a tak som musel v PN drzat klubovu vlajku az do konca..
 
ONEHALF
2010-09-28 16:58:22+02
Myslim, že najviac ´legalnych´ štipcov som mal na fotke ´Ahóój´, ten psik čo ma packu hore :o) Som rád že sa ti zapáčila foto ´výlety na veteráne´ , je to aj moja obľúbená.... A ´nelegálne´ štipce od kamarátov sa rozvešali po fotke ´dotyk´ (babka z nadhľadu) a tušim ´veselý róm´... Som si istý že, keby sa štipce nemohli darovať, neumiestnil by som sa... Je to už teraz uplne jedno, počasie nám prialo, spoznal som ľudí, pokecali sme... tak to má byť.
 
ONEHALF
2010-09-28 17:02:34+02
príspevok od: ErikDuris
Ja som iba rad ked sa to dakomu paci taketo akcie su super...
Škoda, že sme osobne aj nepokecali. Tvoje foto boli z ephota povedomé (tie panningové) ale na lístoček kde bolo meno autora som nepozeral :o( Inak by som žačal reč :o) Nevadí nabudúce....
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()