Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Poďakovanie redakcii ephota

singi
2010-10-24 21:26:15+02
Chcel by som sa poďakovať,myslím ,že za všetkých účastníkov FOTO Slovakia 10 redakcii ephota za organizáciu a priebeh druhého podujatia nadšencov fotografovania a som rád,že fotoobec na Slovensku sa rozrastá.ĎAKUJEM
 
staleusmiaty
2010-10-24 21:29:59+02
Tak pod toto sa rád podpíšem aj ja :)
 
pathy
2010-10-24 21:33:05+02
prisiel som, videl som, vela som si toho odniesol...stretol podobne nakazenyx...takze velka poklana a podakovanie!
 
jakubcaprnka.sk
2010-10-24 21:36:28+02
Bol som len v piatok ale oznacujem tento den za plnohodnotne prezity. Vyslovujem vdaku.
 
Granko
2010-10-24 21:41:02+02
kľudne sa poďakujem znova nielen Julovi osobne, ale i takto...boli to perfektné dva dni (či 2,5) počnúc príchodom vo štvrtok večer a odchodom dnes ráno o jednej :o) redakcia urobila veľký skok oproti minulému roku, za čo im patrí moje poďakovanie i uznanie, lebo akákoľvek organizácia nieje ľahká vec a v takomto rozsahu dupľom...
som rád, že po minulom roku v znamení cvakania a hltania informácií v podobe jedného dňa, som si tento ročník doslova vychutnal jednak na prednáškach (Martin Vrabko bol opäť famózny) a pretavil ho do pohodového stretnutia so známymi tvárami portálu, kamarátmi či dokonca priateľmi v príjemných a zábavných rozhovoroch či už na obede, včera na prvom poschodí, večer pri spoločnom posedení alebo len tak pri náhodnom stretnutí...
takže ďakujem a teším sa na tretí ročník :o) ak budem zdravý, prídem opäť, nech budem aj na konci sveta :o)
 
singi
2010-10-24 21:51:41+02
no poniektorý si predlžili FOTO Slovakia do neskorých až ranných hodin,ale veď,kolektív treba utužovať,no nie:)))
 
andrejgrznar
2010-10-24 21:59:55+02
súhlas, velke DAKUJEM celemu tymu, zvladli ste to podla mna na vybornu, velmi som si to užil, obohatený o kopu novych informácii, vela novej motivácie... DAKUJEM.
 
Granko
2010-10-24 22:01:48+02
príspevok od: singi
no poniektorý si predlžili FOTO Slovakia do neskorých až ranných hodin,ale veď,kolektív treba utužovať,no nie:)))
tak je :o) keď ste odišli, my sme ešte ostali do záverečnej, odprevadili wildcat na bus a potom som pešo až z Ružinova Komovi ukázal kúsok večerného Prešporku - Apollo, Euroveu, skončili sme na kapučíne v McDonalde na SNP-čku a o jednej busom smer Nitra a východ :o)
 
leto
2010-10-24 22:03:12+02
presne ako povedali moji priatelia singi a Granko, boli to veľmi príjemné strávené dva dni v spoločnosti desiatok kamarátov a zopár priateľov z rovnakým postihnutím,,,
myslím že väčšia časť prednášok bola obohatcujúca skôr pre nový fotonadšencov v našich radoch, ale aj mi, už okukaný sme si tam našli niečo, čo nás obohatilo a snád i posunulo v dalšej práci,,,
musím povedať že som po tomto víkende zbitý ako pes(cez deň na FS, večer do rána párty z ePhotakmi), ale spokojný že som tam mohol s vami byť,,,
takže priatelia a kamaráti, ale predovšetkým tím ePhoto ĎAKUJEM!
;)
 
leto
2010-10-24 22:05:36+02
texte badať spánkový deficit - sorry :))
 
cciiccoo11
2010-10-24 22:05:59+02
na nestastie som sa zucastnit mohol len na jednom dni, napriek tomu musim povedat ze to bola naozaj super akcia a ak to bude nabuduce urcite tam dojdem. nemam slov, proste super, a este viac super
 
jozef.balara
2010-10-24 22:51:32+02
Pripájam sa, bol som piatok aj sobotu, bolo super a velmi sa tesim na Mikulasky darcek ;-)
 
Urgy
2010-10-24 23:18:24+02
Tiež sa pripájam k ďakovačke:-) Výborná akcia ...Už sa teším na rok...
 
Pospo
2010-10-25 00:18:01+02
Good job cele toto foto slovakia, aj ked mi puklice ukradli (nic oproti tomu Macu vsakze). Vidno za tym nadsenie, zapal, hromadu energie a je skoda, ze tie slova, ktore vraveli z redakcie na sobotnom stretnuti nepoculi vsetci aktivni uzivatelia. Tych ludi, vsetkych nas, spaja jeden famozny konicek a o po taktomo vikende aj pocit a nadej, ze raz odfotime modelku ako Vrabko ci krajinu ako Kulisev. Hovorim v mnoznom cisle, ale hadam nie som sam kto si odniesol okrem vedomosti aj velky zazitok. Diky.
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-25 00:28:06+02
ja len dám dole sombrero :)
 
drummer54
2010-10-25 06:44:30+02
napodobne, vydarena akcia, najvacsia hustota Ephotakov na meter stvorcovy na celom svete tam bola, vydarena akcia
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-10-25 07:52:25+02
Mne osobne sa najviac páčil Vrabko, to, že tam všade človek stretol ľudí z ephoto, ale predsalen aj tá technika a ostatné prednášky, díky :)
 
Julius
2010-10-25 08:09:14+02
Inak ja tiez ine nenapisem ako cela banda ktora bola na foto slovakia ze to bolo SUPER a tesim da na rok 2011 a dufam ze uz bude troj dnova akcia 
 
brki
2010-10-25 09:19:18+02
Bol so, zažil som, pripájam sa k poďakovaniu ephotu za super akciu...Aj keď sa nedalo zúčastniť všetkého, mne sa podarilo absolvovať výborné prednášky Gabriela Liptáka a Martina Vrabka a zaujímavé stretnutie s Karolom Srncom a Julom Kotusom o budúcej novej tvári stránky www.ephoto.sk a ďalších sprievodných akcií. Myslím, že nakazení fotografovaním odišli ešte nakazenejší. Som presvedčený, že keby akcia pokračovala aj v nedeľu, prednáškové miestnosti by boli rovnako nabité. Ešte raz vďaka.
 
ventura
2010-10-25 09:46:59+02
pripajam sa k radu spokojnych navstevnikov a dakujem organizatorom za moznost zazit takuto udalost u nas. Zo vsetkych vybornych prednasajucich ktorych prednasku/prezentaciu som absolvoval ma najviac oslovil Jirka Kolbaba so svojim rozpravanim podlozenym mnozstvom nadhernych obrazkov z celeho sveta. Latka je nastavana vysoko, pevne verim, ze buduci rok sa podari minimalne tak dobre ako tento ;-)
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()