Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Poďakovanie redakcii ephota

singi
singi 2010-10-24 21:26:15+02
Chcel by som sa poďakovať,myslím ,že za všetkých účastníkov FOTO Slovakia 10 redakcii ephota za organizáciu a priebeh druhého podujatia nadšencov fotografovania a som rád,že fotoobec na Slovensku sa rozrastá.ĎAKUJEM
 
Shooter
2010-10-25 09:58:07+02
ďakujem, je dobré vedieť, že s rovnakým postihnutím nie som sám. Hneď sa mi lepšie dýcha. Bol som prvýkrát na akcii podobného druhu, neľutujem a už teraz sa teším na ďalší rok. Klobúk dole pred vynikajúcou organizáciou a vytvorením zaujimaveho programu na celé dva dni. Určite nebolo jednoduché, ale podarilo sa Vám to zvládnuť na výbornú. A teším sa na nové ePhoto.sk
 
Tono
2010-10-25 10:10:02+02
moj suhlas s podakovanim . Rozlozit na 2 dni bol dobry tah , vystavovatelia aj prednasky OK , organizacia perfekt.
 
trizzo
2010-10-25 10:23:04+02
Pridávam aj ja poďakovanie organizátorom a účastníkom za super podujatie. Mal som možnosť si vyskúšať techniku, ktorú si chcem zakúpiť. Mal som možnosť sa porozprávať s kolegami z brandže o skúsenostiach, pozrieť si zaujímavé prednášky. A v neposlednom rade aj minúť nejaké tie éčka na vábavu. Super, teším sa na ďalší ročník... (sa neviem dočkať hehe). Veľké ďakujem!
 
julo kotus
2010-10-25 10:29:01+02
Ahojte. Ďakujeme za milé slová. Ako na každej akcii podobného rozsahu, aj tu sa vyskytli menšie chybičky, ale som rád, že sa nám ich podarilo eliminovať. Teší ma, že sa vám páčilo a že naša energia, ktorú sme na prípravu vynaložili, bola pozitívne prijatá. Tu chcem podotknúť že to bol výsledok práce nielen redakcie, ale aj našich dievčat z marketingu, vedenia a ďalších kolegov, ktorí nám pomáhali. Pekný deň a teším sa na ďalšie stretnutia. :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-25 11:52:16+02
príspevok od: Granko
tak je :o) keď ste odišli, my sme ešte ostali do záverečnej, odprevadili wildcat na bus a potom som pešo až z Ružinova Komovi ukázal kúsok večerného Prešporku - Apollo, Euroveu, skončili sme na kapučíne v McDonalde na SNP-čku a o jednej busom smer Nitra a východ :o)
No veru, mohol byť ten barík otvorený dlhšie ako do deviatej...menej by ma ešte aj dnes boleli nohy :-) ale musím uznať je ten Prešporok naozaj pekne vysvietený...a Ty si taký odo mňa vyšší a máš pochopiteľne aj dlhšie nohy...ale vcelku v poho sa mi pri Tebe 3 hodinky... nocou cupitalo :-) Tak ma len tak napadli slovká jednej piesne, čo nášmu nočnému štrádlovaniu aj celkom seknú:
Dnes mám rande so svojím mestom, nejdem do baru len tak chodím
Zdravím neóny známym gestom, práve odbilo desať hodín....
Neóny sú dnes výnimočné, ledva blikajú nelákajú, sledujú moje
kroky nočné, výnimočne sa usmievajúúú......... topánky sa šnúrkami škeria a nohy hovadsky omíňajúúúú :-))
No šak bodaj by sa neusmievali...po tak príjemnom dni ...nato, že som v sobotu ráno v NR – vychystaný do Prešporka ešte o 10.00...zalamoval zúfalo rukami pri čerstvo porúchanom aute...a vlastne už nikam nešiel...ten DEŇ bol nakoniec PERFEKTNÝ. Tak díky Michal aj Tebe , že si ma cez telefón...akože do ,,prdeli nakopal,, a pripomenul .... ako vyzerá autobus zvnútra :-)l
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-25 11:53:52+02
Tiež sa pridávam s poďakovaním celému kolektívu, a všetkým čo sa na organizácii podieľali...a tiež mám možnosť porovnať s minulým ročníkom...ak si dobre pamätám, myslím..že Ultra vtedy vo vlákne.. tak po FS 09 prehodil , že by možno stálo za to rozložiť podujatie na dva dni ( sa mi to vtedy nejako nepozdávalo)...ale musím konštatovať... tie dva dni sú o moc, o moc lepšie....celé podujatie nie je tak hektické, program je síce nabitý...ale prebieha v takom akoby pokľudnejšom tempe, rýchlo rýchlo stihnúť to...stihnúť hento...stretnúť sa s tým...teraz všetko prebiehalo naozaj v kľude, bez časových posunov a sklzov...bol čas na všetko a hlavne postretať sa aj
s kamarátmi a priateľmi....neboli sme tak ,,natlačení,, hlava na hlave ako minule na jeden deň...bolo to také voľnejšie a nebol problém niekoho známeho stretnúť alebo ho zbadať aj ,,do ďaleka,, ....skrátka bol čas...celé podujatie si vychutnať a užiť...,,nasať,, do seba jeho atmosféru. Ďakujem ešte raz.
No...ten barík ... vonku , za rohom na prízemí...na boku DK ...mohol byť otvorený fakt kúsok dlhšie :-))
 
Granko
2010-10-25 12:11:06+02
nohy, ruky, prsty a čo ja viem čo ;o)) no snažil som sa brať ohľad i na teba a ísť vychádzkovo :o)
ale ten text piesne si trafil, presne sedí na sobotný večer :o)
som rád, že si dal na moje slová, lebo pre mňa sú kilometre iba číslo, dôležitejší sú ľudia a malé polienka ma nemôžu zastaviť...ale to už sám vieš :o)
 
drecpy©photo
2010-10-25 12:32:48+02
Skvelá akcia, výber prednášajúcich, vystavujúcich. Už teraz sa teším na ďalší ročník. Hlboká poklona všetkým, ktorí toto všetko zorganizovali.
 
Duduk1
2010-10-25 13:28:44+02
Bol som v piatok aj v sobotu.Bolo to super.Ďakujem.
 
ONEHALF
2010-10-25 19:30:31+02
Bol som obidva dni od rána do večera. Musím pochváliť celú redakciu. Všetko šlapalo podľa mojich očakávaní. Bol som na šiestich prednáškach, najviac ma zaujal Karolov Lightroom(prevod BW) a chlapi z Adobe (Tomáš Metlička, Krištof Pospíšil). Naučil som sa veľa nových užitočných vecí, porozprával sa s ľuďmi, ktorí zdieľajú tento krásny koníček, a preto patrí celému organizačnému tímu a lektorom veľké ĎAKUJEM...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()