Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Najlepšia športová fotografia roka 2010

Flodur
2010-12-06 21:08:00+01
4. decembra 2010 sa v Klube vodných športov Bratislava - Karlova Ves konala amatérska súťaž: Najlepšia športová fotografia roka 2010, ktorú organizoval pán Juraj Pucher. Ako "porotcovia" boli páni Pavol Breier, Alan Hyža, Alino Vojček. Áno, porotcovia v úvodzovkách, lebo odovzdávanie cien sa zmenilo na frašku, kde vyhrávali kamaráti a známi pána Puchera. Hlavne prvý dvaja PÁNI POROTCOVIA by sa mali nad sebou zamyslieť. Ak ste sa niekto zúčastnil tejto súťaže rád si vypočujem vaše postrehy.
 
Paulie
2010-12-06 21:20:16+01
Nebol som ale rád by som si pozrel víťazné fotky, aj tie ostatné.
 
Paulie
2010-12-06 21:20:16+01
Nebol som ale rád by som si pozrel víťazné fotky, aj tie ostatné.
 
kecal
2010-12-06 22:12:17+01
nič nové na SVK .-) Ja som v jednej súťaži vyhral ( pred 3 rokmi ) Zoner a do dnešného dňa ho nemám .-) Keď ma po roku kontaktovali zo Zoneru že mi ponúkajú upgrade, nevedeli pochopiť že mi je upgrade na H... že som nič nedostal ( od usporiadateľa ).. V druhej súťaži som si zle prečítal pravidlá a bol som prekvapený keď mojimi fotkami sa usporiadateľ oháňal ako fotkami študenta jeho foto akadémie ( v živote som sa nezúčastnil ani workshopu, tobôž akadémie ) ... Keď som sa ohradil bolo mi povedané: drž hubu a prečítaj si podmienky súťaže .. Hej, bolo tam napísané že usporiadateľ môže fotky zo súťaže použiť na propagáciu - ja som si myslel že tej súťaže, Oni ich použili na propagáciu svojich bussines zámerov...

Už som zažil ´odborné´ aj ´verejné´ poroty .. a nie jednu. Už fotky na súťaže nedávam .. .-D
 
kecal
2010-12-06 22:12:17+01
nič nové na SVK .-) Ja som v jednej súťaži vyhral ( pred 3 rokmi ) Zoner a do dnešného dňa ho nemám .-) Keď ma po roku kontaktovali zo Zoneru že mi ponúkajú upgrade, nevedeli pochopiť že mi je upgrade na H... že som nič nedostal ( od usporiadateľa ).. V druhej súťaži som si zle prečítal pravidlá a bol som prekvapený keď mojimi fotkami sa usporiadateľ oháňal ako fotkami študenta jeho foto akadémie ( v živote som sa nezúčastnil ani workshopu, tobôž akadémie ) ... Keď som sa ohradil bolo mi povedané: drž hubu a prečítaj si podmienky súťaže .. Hej, bolo tam napísané že usporiadateľ môže fotky zo súťaže použiť na propagáciu - ja som si myslel že tej súťaže, Oni ich použili na propagáciu svojich bussines zámerov...

Už som zažil ´odborné´ aj ´verejné´ poroty .. a nie jednu. Už fotky na súťaže nedávam .. .-D
 
Petr
2010-12-06 23:59:28+01
Bol som tam, takmer na vsetkych rocnikoch a aj teraz. Obvinit porotcov bez uvedenia dovodu je trestuhodne. Odovzdavanie cien naozaj prebieha ako medzi priatelmi, pretoze Juraj ako hlavny organizator takmer vsetkych osobne pozna. Kvalita vitaznych fotiek, zodpoveda prihlasenym fotkam. Ide skutocne o amatersku fotografiu. Flodur, naozaj nechapem z akeho dovodu obvinujes porotcov, najma prvych dvoch. Nesuhlas s nazorom poroty snad nie je dovod.
 
Petr
2010-12-06 23:59:28+01
Bol som tam, takmer na vsetkych rocnikoch a aj teraz. Obvinit porotcov bez uvedenia dovodu je trestuhodne. Odovzdavanie cien naozaj prebieha ako medzi priatelmi, pretoze Juraj ako hlavny organizator takmer vsetkych osobne pozna. Kvalita vitaznych fotiek, zodpoveda prihlasenym fotkam. Ide skutocne o amatersku fotografiu. Flodur, naozaj nechapem z akeho dovodu obvinujes porotcov, najma prvych dvoch. Nesuhlas s nazorom poroty snad nie je dovod.
 
werdza
2010-12-07 02:35:47+01
tiez by som rada videla vitazne fotky, ci je podla nich pravda, co pises. ono je pravda, ze dnes aj vdaka internetu sa vela ludi z foto kruhov pozna, nielen ti, co sa sutazi zucastnuju ako sutaziaci, ale aj sutaziaci s porotcami, ci organizatormi a to este neznamena, ze museli vyhrat len vdaka znamosti, kedze foto sutaz je sutaz, kde aj vidno za co dotycny tu cenu dostal, nie, ako sutaze, kde staci napriklad zaslat sms...
 
werdza
2010-12-07 02:35:47+01
tiez by som rada videla vitazne fotky, ci je podla nich pravda, co pises. ono je pravda, ze dnes aj vdaka internetu sa vela ludi z foto kruhov pozna, nielen ti, co sa sutazi zucastnuju ako sutaziaci, ale aj sutaziaci s porotcami, ci organizatormi a to este neznamena, ze museli vyhrat len vdaka znamosti, kedze foto sutaz je sutaz, kde aj vidno za co dotycny tu cenu dostal, nie, ako sutaze, kde staci napriklad zaslat sms...
 
Flodur
2010-12-07 08:50:27+01
[reply0=Petr]Bol som tam, takmer na vsetkych rocnikoch a aj teraz. Obvinit porotcov bez uvedenia dovodu je trestuhodne. Odovzdavanie cien naozaj prebieha ako medzi priatelmi, pretoze Juraj ako hlavny organizator takmer vsetkych osobne pozna. Kvalita vitaznych fotiek, zodpoveda prihlasenym fotkam. Ide skutocne o amatersku fotografiu. Flodur, naozaj nechapem z akeho dovodu obvinujes porotcov, najma prvych dvoch. Nesuhlas s nazorom poroty snad nie je dovod.[/reply0]Možno to chce trochu viacej všímavosti, ale ono by to bolo na dlhšiu debatu. Pre viacerých ľudí to bolo na smiech, ale asi nemajú odvahu to povedať nahlas. (s Jurajom sa tak isto poznám)
 
Flodur
2010-12-07 08:50:27+01
Možno to chce trochu viacej všímavosti, ale ono by to bolo na dlhšiu debatu. Pre viacerých ľudí to bolo na smiech, ale asi nemajú odvahu to povedať nahlas. (s Jurajom sa tak isto poznám)
 
diazemap
2010-12-07 14:19:33+01
to flodur: z tvojho prispevku citit akurat tak tvoje urazene ego, zrejme si myslis ze si najlepsi a kto to tak neohodnoti nemoze byt objektivny, skus sa nad sebou zamysliet..ako uz bolo vyssie spomenute ide o cisto amatersku a kamaratsku akciu organizovanu jurajom, na ktoru zabezpecuje ceny, obcerstvenie - jedla a pitia dosyta, muziku (podotykam ze vsetko zadara)a ty bez udania akehokolvek dovodu napises ze ide o neobjektivne rozdavanie cien jurajovym priatelom..zucastnil som sa a je to paradna kamaratska akcia kde o rozdavanie cien ide az v druhom rade, v prvom rade o to, aby sa kamarati stretli a pokecali v super atmosfere..tebe ale zrejme ide len o honenie vlastneho ega, odporucam zalozit vlastnu sutaz kde si dosadis vlastnu porotu do nebies vychvalujucu tvoje umelecke diela..btw. gulas a pivecko chutilo? :)
 
diazemap
2010-12-07 14:19:33+01
to flodur: z tvojho prispevku citit akurat tak tvoje urazene ego, zrejme si myslis ze si najlepsi a kto to tak neohodnoti nemoze byt objektivny, skus sa nad sebou zamysliet..ako uz bolo vyssie spomenute ide o cisto amatersku a kamaratsku akciu organizovanu jurajom, na ktoru zabezpecuje ceny, obcerstvenie - jedla a pitia dosyta, muziku (podotykam ze vsetko zadara)a ty bez udania akehokolvek dovodu napises ze ide o neobjektivne rozdavanie cien jurajovym priatelom..zucastnil som sa a je to paradna kamaratska akcia kde o rozdavanie cien ide az v druhom rade, v prvom rade o to, aby sa kamarati stretli a pokecali v super atmosfere..tebe ale zrejme ide len o honenie vlastneho ega, odporucam zalozit vlastnu sutaz kde si dosadis vlastnu porotu do nebies vychvalujucu tvoje umelecke diela..btw. gulas a pivecko chutilo? :)
 
quintes
2010-12-07 14:51:47+01
a ide sa honiť.. Škoda že tu nie je Bališ
 
quintes
2010-12-07 14:51:47+01
a ide sa honiť.. Škoda že tu nie je Bališ
 
Flodur
2010-12-07 15:14:03+01
Neviem čo si honíš ty, ale ja vlastne ego nie. Inak nesúťažil som. A nechutilo.
 
Flodur
2010-12-07 15:14:03+01
[reply0=diazemap]to flodur: z tvojho prispevku citit akurat tak tvoje urazene ego, zrejme si myslis ze si najlepsi a kto to tak neohodnoti nemoze byt objektivny, skus sa nad sebou zamysliet..ako uz bolo vyssie spomenute ide o cisto amatersku a kamaratsku akciu organizovanu jurajom, na ktoru zabezpecuje ceny, obcerstvenie - jedla a pitia dosyta, muziku (podotykam ze vsetko zadara)a ty bez udania akehokolvek dovodu napises ze ide o neobjektivne rozdavanie cien jurajovym priatelom..zucastnil som sa a je to paradna kamaratska akcia kde o rozdavanie cien ide az v druhom rade, v prvom rade o to, aby sa kamarati stretli a pokecali v super atmosfere..tebe ale zrejme ide len o honenie vlastneho ega, odporucam zalozit vlastnu sutaz kde si dosadis vlastnu porotu do nebies vychvalujucu tvoje umelecke diela..btw. gulas a pivecko chutilo? :)[/reply0]Neviem čo si honíš ty, ale ja vlastne ego nie. Inak nesúťažil som. A nechutilo.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()