Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

"stretko v BA" - február (wild, wild párty)

leto
leto 2011-02-06 15:35:19+01
Haló ePhotáci, fotomaniaci, náhodne pristavený,,,
Je tu naše druhé tohtoročné, pätnáste celkové a prvé skutočne divoké stretnutie užívateľov tohto portálu.
Posledných pár stretnutí ktoré sme spolu absolvovali sa konali v takom tom pokojnom, pohodovom, a príjemnými rozhovormi vedenom duchu,,,
Ale, teraz sme si povedali, že je načase opäť urobiť niečo navyše, spestriť tých pár piatkových, inak príjemných hodín v našej spoločnosti a snáď i prilákať viac užívateľov na naše „éfoťácke sejšn“
A na to je vhodné niečo naozaj horúce, akčné, najlepšie riadne divoké. Práve preto sme dali my z tímu bratislavských stretávkarov hlavy dokopy, a vyšlo nám jediné, už v piatok 18.02. 2011 v clube Caribic pub (za DK Ružinov) o 18 0 h začne skutočné divoká WILD FOTO PÁRTY na ktorej nám formou prednášky a prezentácii svojich fotografii predstavia svoju činnosť fotografka Lenka Gondová a Štefan Kardoš.
Prednáška začne o 18 0 hod. preto by bolo skvelé, ak by ste si svoj príchod naplánovali na ohlásenú 18-tu hodinu.
Okrem spomenutého programu Vás opäť čaká večer v spoločnosti priateľov fotografie a tohto portálu, plný rozhovor a skvelej nálady,,,
Pre čo najlepšiu prípravu tejto akcie Vás žiadame o potvrdenie svojej účasti,,,
Ak máte záujem podieľať sa na našich stretávkach, máte nápady ako spestriť program týchto akcii alebo chcete patriť do tejto komunity kliknite na www.ephoto.sk/komunita/skupiny/24/stretko-v-ba/
Za celý team „stretká v BA“ Vás pozýva a všetko dobré dovtedy praje
leto
 
brki
2011-02-18 10:51:34+01
príspevok od: Marcel Rebro
AD FAJČENIE :
Telefonoval som s majiteľom a v zásade sú možné tri riešenia :
a) bude nás cca 40 a spraví nám uzavretú spoločnosť
b) zmeníme si \"pravidelný\" piatkový termín (napríklad) na štvrtok a spraví nám uzavretú spoločnosť aj pre 20 ľudí
c) skúsi nejako ešte prehradiť zadný priestor - žalúziou. Síce by sa prechádzalo cez fajčiarov, ale smrad by ku nám neputoval

Ťakže je to na nás. Ja osobne to vidím na možnosť d) ... dohodneme sa dnes ... bude tam a skúsi \"niečo poriešiť\"
\"b\" je správna odpoveď, nefajčiarsku uzavretú spoločnosť vítam, štvrtok je podľa mňa dobrý termín, piatok mnohí utekajú na víkend z Bratislavy
 
Marcel Rebro
2011-02-18 10:56:07+01
príspevok od: brki
\"b\" je správna odpoveď, nefajčiarsku uzavretú spoločnosť vítam, štvrtok je podľa mňa dobrý termín, piatok mnohí utekajú na víkend z Bratislavy
Lenže v piatok načim do fabriky rušať a s opicou sa preťažko zajdeno s kohútom prebúdza ...
 
haplo602
2011-02-18 11:40:15+01
som za ten stvrtok ... aj tak dochadzam denne autom a opicu so sebou zasadne nevozim ...
 
dusant
2011-02-18 12:20:24+01
Problém ani nie je v tom, že je tam s nami pár fajčiarov ako skôr v tom, že celá tá miestnosť, všetky sedačky sú prepáchnuté.
Mali by sme vyhlásiť pátraciu akciu po podobnej, čisto nefajčiarskej miestnosti. Ak niekto vie o takom podniku, napíšte.
 
ONEHALF
2011-02-18 12:46:36+01
príspevok od: Marcel Rebro
AD FAJČENIE :
Telefonoval som s majiteľom a v zásade sú možné tri riešenia :
a) bude nás cca 40 a spraví nám uzavretú spoločnosť
b) zmeníme si \"pravidelný\" piatkový termín (napríklad) na štvrtok a spraví nám uzavretú spoločnosť aj pre 20 ľudí
c) skúsi nejako ešte prehradiť zadný priestor - žalúziou. Síce by sa prechádzalo cez fajčiarov, ale smrad by ku nám neputoval

Ťakže je to na nás. Ja osobne to vidím na možnosť d) ... dohodneme sa dnes ... bude tam a skúsi \"niečo poriešiť\"
Skvely management Mrco Tiez sa pridavam za prava nefajciarov. Som rad sa ta zacne riesit. Vecer o tom pokecame. Bolo by super ak nas bude 40 a budeme v uzavretej casti. Dnes vecer pridem asi aj s priatelkou, ktoru wildphoto zaujima.
Dufam, ze to na 6tu stihnem...
 
Marcel Rebro
2011-02-18 12:50:20+01
príspevok od: haplo602
som za ten stvrtok ... aj tak dochadzam denne autom a opicu so sebou zasadne nevozim ...
... mne je to tiez sumafuk ... kazde rano aj tak na mna v zrkadle cumi nejaka divna existancia ... ale som charakter a zuby jej umyjem ...
 
Fotograf77
2011-02-18 13:01:20+01
Tak dojdem aj ja. .. bez cigarety, bez mojho oblubeneho fotoaparatu a bez mojho zubu ))
 
leto
2011-02-18 13:11:20+01
príspevok od: Marcel Rebro
AD FAJČENIE :
Telefonoval som s majiteľom a v zásade sú možné tri riešenia :
a) bude nás cca 40 a spraví nám uzavretú spoločnosť
b) zmeníme si \"pravidelný\" piatkový termín (napríklad) na štvrtok a spraví nám uzavretú spoločnosť aj pre 20 ľudí
c) skúsi nejako ešte prehradiť zadný priestor - žalúziou. Síce by sa prechádzalo cez fajčiarov, ale smrad by ku nám neputoval

Ťakže je to na nás. Ja osobne to vidím na možnosť d) ... dohodneme sa dnes ... bude tam a skúsi \"niečo poriešiť\"
vďaka mrco, večer to teda preberieme,,,
 
leto
2011-02-18 13:22:09+01
priatelia, večer po WILD prezentácii môžme spoločne hľadať možnosti ako problémy z cig.dymom navždy vyriešiť!
štvrtok je absolútne nevyhovujuci deň na stretávky, už pre mrcom spomenuté okolnosti!
 
haplo602
2011-02-18 14:14:26+01
ja sa nezucastnim. posledne noci som kazdu spal asi 2 hodiny a uz by som to asi neodsoferoval po stretku domov ...
 
leto
2011-02-18 16:32:05+01
WILD foto párty už o 90 minút !
 
Marcel Rebro
2011-02-18 16:34:14+01
príspevok od: leto
WILD foto párty už o 90 minút !
leto uz o 4 mesiace!
 
leto
2011-02-18 16:58:58+01
príspevok od: Marcel Rebro
leto uz o 4 mesiace!
mrco naveky,,,
 
leto
2011-02-19 00:00:32+01
a je potom,,,
jedno velké DAKUJEM patrí L.Gondovej a Š.Kardošovi za pútavú prezentáciu, Duškovi za to že to viac menej zrealizoval, a Vám všetkým čo ste prišli a stretávkovali sa,,,
15-te \"stretko v BA\" bolo znova íné, ako v podstate každé, chýbala časť železného jadra, ktoré chodí vždy, ale zasa, zopár pravidelných bolo + prišli nové tváre, isto ich prilákal program, ale verím že prídu znova,,,
to buduce \"stretko v BA\" bude zasa iné, nevieme ešte aké, ale už teraz ho pripravujeme, a vieme, že nám bude zasa fasa,,,
tak zatím, priatelia,,,


ps 1 intropunk, díkes za odvoz, pozdrav milú, blondatú taxikárku,,,

ps 2 účet zostal na mne,kedže som to uzatváral, a dakujem tomu, čo mi zaplatil večeru, byť bankárom sa občas oplatí,,,
 
PaPi
2011-02-19 00:33:05+01
príspevok od: leto
a je potom,,,
jedno velké DAKUJEM patrí L.Gondovej a Š.Kardošovi za pútavú prezentáciu, Duškovi za to že to viac menej zrealizoval, a Vám všetkým čo ste prišli a stretávkovali sa,,,
15-te \"stretko v BA\" bolo znova íné, ako v podstate každé, chýbala časť železného jadra, ktoré chodí vždy, ale zasa, zopár pravidelných bolo + prišli nové tváre, isto ich prilákal program, ale verím že prídu znova,,,
to buduce \"stretko v BA\" bude zasa iné, nevieme ešte aké, ale už teraz ho pripravujeme, a vieme, že nám bude zasa fasa,,,
tak zatím, priatelia,,,


ps 1 intropunk, díkes za odvoz, pozdrav milú, blondatú taxikárku,,,

ps 2 účet zostal na mne,kedže som to uzatváral, a dakujem tomu, čo mi zaplatil večeru, byť bankárom sa občas oplatí,,,
No po tom co sa ti stalo v Slovak Pube prijemna zmena, nie?
...PS: Diky za zorganizovanie
 
Marcel Rebro
2011-02-19 00:37:25+01
príspevok od: leto
mrco naveky,,,
kámeň ... teda pardón, ESP teleskop
 
Marcel Rebro
2011-02-19 00:38:10+01
a jejda ... ten sa mi zadarilo riadne vyteleskopovať
 
lu_boss
2011-02-19 08:43:34+01
príspevok od: Marcel Rebro
kámeň ... teda pardón, ESP teleskop
musel som prilozit este jeden monitor, aby som to videl cele
 
leto
2011-02-19 09:26:52+01
príspevok od: Marcel Rebro
kámeň ... teda pardón, ESP teleskop
úúúúčinné,,,
ledva som sa uhol
 
leto
2011-02-19 09:30:35+01
príspevok od: PaPi
No po tom co sa ti stalo v Slovak Pube prijemna zmena, nie?
...PS: Diky za zorganizovanie
áno,celkom fasa, len je to skor výnimka,,,
rado sa stalo,,,
 
Strana 4 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()