Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

"stretko v BA" - február (wild, wild párty)

leto
leto 2011-02-06 15:35:19+01
Haló ePhotáci, fotomaniaci, náhodne pristavený,,,
Je tu naše druhé tohtoročné, pätnáste celkové a prvé skutočne divoké stretnutie užívateľov tohto portálu.
Posledných pár stretnutí ktoré sme spolu absolvovali sa konali v takom tom pokojnom, pohodovom, a príjemnými rozhovormi vedenom duchu,,,
Ale, teraz sme si povedali, že je načase opäť urobiť niečo navyše, spestriť tých pár piatkových, inak príjemných hodín v našej spoločnosti a snáď i prilákať viac užívateľov na naše „éfoťácke sejšn“
A na to je vhodné niečo naozaj horúce, akčné, najlepšie riadne divoké. Práve preto sme dali my z tímu bratislavských stretávkarov hlavy dokopy, a vyšlo nám jediné, už v piatok 18.02. 2011 v clube Caribic pub (za DK Ružinov) o 18 0 h začne skutočné divoká WILD FOTO PÁRTY na ktorej nám formou prednášky a prezentácii svojich fotografii predstavia svoju činnosť fotografka Lenka Gondová a Štefan Kardoš.
Prednáška začne o 18 0 hod. preto by bolo skvelé, ak by ste si svoj príchod naplánovali na ohlásenú 18-tu hodinu.
Okrem spomenutého programu Vás opäť čaká večer v spoločnosti priateľov fotografie a tohto portálu, plný rozhovor a skvelej nálady,,,
Pre čo najlepšiu prípravu tejto akcie Vás žiadame o potvrdenie svojej účasti,,,
Ak máte záujem podieľať sa na našich stretávkach, máte nápady ako spestriť program týchto akcii alebo chcete patriť do tejto komunity kliknite na www.ephoto.sk/komunita/skupiny/24/stretko-v-ba/
Za celý team „stretká v BA“ Vás pozýva a všetko dobré dovtedy praje
leto
 
leto
2011-02-19 20:59:41+01
príspevok od: lu_boss
musel som prilozit este jeden monitor, aby som to videl cele
ozaj pan kolega, vam ide celkom dobre to pisanie, pavel sa vzdialil skor ako zvycajne, tak mam prosbu, nenapisete po dlhej dobe daky report,,,
ta akcia si to celkom zasluzi,,,
vdaka
 
lu_boss
2011-02-20 09:28:22+01
príspevok od: leto
ozaj pan kolega, vam ide celkom dobre to pisanie, pavel sa vzdialil skor ako zvycajne, tak mam prosbu, nenapisete po dlhej dobe daky report,,,
ta akcia si to celkom zasluzi,,,
vdaka
Ano, mam to v plane Preto som aj fotil, spracujem to,napsiem, poslem.
 
Condor
2011-02-20 10:18:12+01
Chlapi a co tak zacat vyuzivat vymozenosti noveho ePhota?
www.ephoto.sk/komunita/skupiny/17/bratislava/diskusia/
 
Marcel Rebro
2011-02-20 10:54:46+01
príspevok od: Condor
Chlapi a co tak zacat vyuzivat vymozenosti noveho ePhota?
www.ephoto.sk/komunita/skupiny/17/bratislava/diskusia/
to vieš ... problémy hlavnej dediny sa vždy pretriasali a budú pretriasať na titulkách bulváru ... teda len ak ich nevytlačí Nora Monsterová a jej opäť abstinujúci Chruňo ...
 
leto
2011-02-20 20:02:00+01
príspevok od: lu_boss
Ano, mam to v plane Preto som aj fotil, spracujem to,napsiem, poslem.
lubeno, ma napadlo,nahrávať sme to mali, na vidéjo pekne, to mohol byt matroš pre tých, čo nemohli prisť,,,
nabuduce na to budem mysliet,,,

 
lu_boss
2011-02-20 20:55:20+01
príspevok od: leto
lubeno, ma napadlo,nahrávať sme to mali, na vidéjo pekne, to mohol byt matroš pre tých, čo nemohli prisť,,,
nabuduce na to budem mysliet,,,

... to je dobry napad, pokial by bolo vsetko pravne pekne osetrene
 
leto
2011-02-20 22:33:46+01
príspevok od: lu_boss
... to je dobry napad, pokial by bolo vsetko pravne pekne osetrene
myslim ze aj samotný prednášajúci by neboli proti, propagácia na tak navštevovanom webe,,,
 
lu_boss
2011-02-20 22:45:00+01
príspevok od: leto
myslim ze aj samotný prednášajúci by neboli proti, propagácia na tak navštevovanom webe,,,
Ano, moze to byt benefit, nepopieram. Ale nerozhodujeme o tom, co bude na webe a potom, bolo by to asi pripad od pripadu... Niekomu moze pripagacia prospiet, inemu uskodit - pokial video dostatocne uspokoji, naco ist na prednasku ?
Napad je ale kazdopadne dobry. Viac asi osobne pri nejakej prilezitost


 
leto
2011-02-20 22:58:46+01
príspevok od: lu_boss
Ano, moze to byt benefit, nepopieram. Ale nerozhodujeme o tom, co bude na webe a potom, bolo by to asi pripad od pripadu... Niekomu moze pripagacia prospiet, inemu uskodit - pokial video dostatocne uspokoji, naco ist na prednasku ?
Napad je ale kazdopadne dobry. Viac asi osobne pri nejakej prilezitost


fajn, zostaneme teda zatial pri reporte,,,
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()