Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

nakupovat z najtovar.sk ?

marchino9
2012-07-23 00:21:00+02
zdravim vas, kedze si idem kupovat telo tak hladam samozrejme co najlacnejsiu a najspolahlivejsiu stranku na zrkadlovku... a cez heureku mi vyhodilo tuto stranku www.najtovar.sk ktora nema ziadne recenzie a najlepsiu cenu na D7000 telo NIKON.. !!
a preto sa vas chcem spytat ci mate niekto s tymto echopom skusenost a ako je rychlo dodavka atd.. ? diik mooc
 
Heat22
2012-07-23 07:21:22+02
Tu sú nejaké hodnotenia z heureka.sk : http://obchody.heureka.sk/najtovar-sk/recenze/ a potom tu: http://www.najnakup.sk/annotations_shops.aspx?s=5323
Aj keď tie hodnotenia, pokiaľ ich je veľmi málo, nie sú asi moc hodnoverné, dá sa to spraviť jednoducho, viac účtov, fiktívne objednávky a potom fiktívne hodnotenie. No možno to v tomto prípade tak nie je.
 
Paulie
2012-07-23 15:04:20+02
Dobrý éshop nieje len o najnižšej cene. Treba si hlavne prečítať obchodné podmienky, hlavne čo sa týka reklamácie výrobkov atď, samozrejme zišli by sa aj názory užívatelov, ktorí nejaký ten tovar už reklamovali. V niektorých eshopoch končí starostlivosť o zákazníka predajom tovaru.
 
seifi
2012-07-23 15:46:30+02
príspevok od: Paulie
Dobrý éshop nieje len o najnižšej cene. Treba si hlavne prečítať obchodné podmienky, hlavne čo sa týka reklamácie výrobkov atď, samozrejme zišli by sa aj názory užívatelov, ktorí nejaký ten tovar už reklamovali. V niektorých eshopoch končí starostlivosť o zákazníka predajom tovaru.
pri nízkej cene ani ine nečakať a je to podľa mňa v poriadku; nízka cena a vysoký servis idú do kopy len s chudobným majiteľom obchodu
 
Paulie
2012-07-23 15:49:56+02
príspevok od: seifi
pri nízkej cene ani ine nečakať a je to podľa mňa v poriadku; nízka cena a vysoký servis idú do kopy len s chudobným majiteľom obchodu
Ako kde.
 
seifi
2012-07-23 15:56:10+02
príspevok od: Paulie
Ako kde.
neverím potom má majiteľ obchodu taký 800m tunel s vláčikom čo aj píska keď príde na konečnú
 
Paulie
2012-07-23 16:04:17+02
príspevok od: seifi
neverím potom má majiteľ obchodu taký 800m tunel s vláčikom čo aj píska keď príde na konečnú
Ak mi vie dať dobrú cenu na tovar, a v prípade reklamácie nerobí drahoty a vychádza v ústrety, tak mi je šum a fuk či má tunel, nadzemku alebo kanál s gondolami. Momentálne som riešil jeden prípad s jedným nemenovaným shopom a bol som fakt milo prekvapkaný. Postal som im foto výrobku na ktorom sa prejavila výrobná vada, do hodiny som mal vyjadrenie. Tovar som zabalil, predajca poslal kuriéra na vlastné náklady, s tým že si môžem vybrať iný tovar keďže konkrétny je momentálne nedostupný, alebo mi vráti penáz na účet. Rýchle a férové jednanie, takže max spokojnosť.
 
seifi
2012-07-23 16:10:26+02
áno, sú aj takí, ale nevidíme do toho; ja poviem konkrétne, dnes už nefičia, Bestcena, poslali mi objektív na Nikon, druhý deň došiel špeditér s novým objektívom na Canon, starý som mu dal do rúk so škatulou, bez papierov, bez dokladov, hotovo, na jednotku. Pravda Best cena nefunguje, alebo funguje pod iným menom.
 
calimero
2012-07-23 17:12:29+02
príspevok od: seifi
áno, sú aj takí, ale nevidíme do toho; ja poviem konkrétne, dnes už nefičia, Bestcena, poslali mi objektív na Nikon, druhý deň došiel špeditér s novým objektívom na Canon, starý som mu dal do rúk so škatulou, bez papierov, bez dokladov, hotovo, na jednotku. Pravda Best cena nefunguje, alebo funguje pod iným menom.
Asi si mal stastie, lebo Bestcenu viacmenej zrusili kvoli pocetnym podnetom SOI a staznostiam. Bola o tom aj reportaz na Markize v Lamparni.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()