Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

canon 650D a 100 mm f/2,8 USM Macro bez stabiliz. web grafika

fem
2013-02-21 10:42:19+01
Prosim o pomoc vyberam zrkadlovku pre svoje grafiky, kde kombinujem fotografiu (textury, vlastne autorske) plus moja malba (tablet). Grafika by mala byt pouzita na webe. Tiez uz chcem mat full HD co sa tyka kratkych audio tiez na web. Je to prosim dobry vyber. Ide o polopresionalny alebo profesionalny vyber? doteraz som pouzivala len kompakt. Myslim, ze web vsetky obrazky nejako komprimuje, cize sa neda uz uvazovat o kompakte. Pocitacova grafika ma tlaci do "hlbky ostrosti". Ide mi aj o to, ci som tymto vyberom usetrila, na to, ze to potrebujem na grafiku umiestnovanu na weboch. Alebo opacne. prosim poradte. Dakujem velmi pekne
 
vd
2013-02-21 14:18:29+01
urcite fpohode
 
fem
2013-02-21 17:34:19+01
príspevok od: vd
urcite fpohode
dakujem, chcem to pouzivat aj na tvorbu mulitmedialnych knih, to som tam neuviedla...
 
Napster050
2013-02-21 18:51:47+01
poloprofesionalny alebo profesionalny vyber ? neviem čo si tým chcela povedať, ale ak to zhrnieme:
Zrkadlovka je "entry-level" takže ani jedno z vymenovanych
Objektív je klasika za dobrú cenu - neviem či sa dá nazvať poloprofi, ale profi je tu "L" so stabilizátorom

každopádne na webové blbosti dobrý výber.

mimochodom - web nekomprimuje obrázky, ale užívateľ pred nahrávaním na web, prípadne aplikácia na serveri, ak sú nadmerne veľké...
 
fem
2013-02-21 19:51:06+01
príspevok od: Napster050
poloprofesionalny alebo profesionalny vyber ? neviem čo si tým chcela povedať, ale ak to zhrnieme:
Zrkadlovka je "entry-level" takže ani jedno z vymenovanych
Objektív je klasika za dobrú cenu - neviem či sa dá nazvať poloprofi, ale profi je tu "L" so stabilizátorom

každopádne na webové blbosti dobrý výber.

mimochodom - web nekomprimuje obrázky, ale užívateľ pred nahrávaním na web, prípadne aplikácia na serveri, ak sú nadmerne veľké...
myslela som na fakt, ze pri zmenseni fotky mam sancu zachovat urcitu hlbku ostrosti, co asi pri kompakte nie. Web mi bude robit profesional. Zatial sa v tom nevyznam, co ma zaujima, je ta grafika do tych multimedialnych knih, co som neuviedla. Ale tam si skor asi sama prisposobujem velkost obrazku k textu a pod. Dakujem velmi pekne
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()