Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Pukanie v gripe Nikonu D7100

North510
2014-03-19 23:12:25+01
Ahojte, mam Nikon D7100 a vsimol som si ze ked ho vezmem do ruky obcas citim v gripe zapraskanie. Nie je to nic vyrazne ale na predchodzom modeli D5000 som nic take ze cele roky nepostrehol. Nenosim ani tazky objektiv. Vy co ste majitelia D7100vky, citie to niekedy tiez? Je mozne ze tam je nieco uvolnene? alebo je to normalna "praca" materialu?

Dajte prosim vediet, ako je to uvas. Dakujem
 
fair_play
2014-03-20 11:39:35+01
príspevok od: North510
Ahojte, mam Nikon D7100 a vsimol som si ze ked ho vezmem do ruky obcas citim v gripe zapraskanie. Nie je to nic vyrazne ale na predchodzom modeli D5000 som nic take ze cele roky nepostrehol. Nenosim ani tazky objektiv. Vy co ste majitelia D7100vky, citie to niekedy tiez? Je mozne ze tam je nieco uvolnene? alebo je to normalna "praca" materialu?

Dajte prosim vediet, ako je to uvas. Dakujem
ja ho mám mesiac a ani náznak vŕzgania žiadnej časti, dokonca ani na prídavnom batériovom gripe od Pixel-u. Mám na ňom prevažne ťažší Tamron SP 24-70/2.8. Uvidím časom. Len občas zamrzne pri prezeraní fotiek na LCD displeji a smerové tlačidlo nereaguje cca 10 sekúnd, a tiež batéria mi vydrží približne na 400 - 500 záberov, čo je nejako málo. Inak žiadna výhrada.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()