Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Čeština do Canon 7D

BRONER
2014-09-12 18:23:03+02
Ahojte, kúpil som japonskú verziu Canon EOS 7D, v ktorej je iba angličtina a japonština... neexistuje prosim vás nejaký spôsob ako ju tam nahrať? Som zvyknutý na český jazyk a obrovsky dúfam, že to bude možné
Ďakujem za pomoc...
 
blahoslav J B Art
2014-09-12 18:45:38+02
príspevok od: BRONER
Ahojte, kúpil som japonskú verziu Canon EOS 7D, v ktorej je iba angličtina a japonština... neexistuje prosim vás nejaký spôsob ako ju tam nahrať? Som zvyknutý na český jazyk a obrovsky dúfam, že to bude možné
Ďakujem za pomoc...
na Slovensku po slovensky!
 
jan21
2014-09-12 21:06:19+02
príspevok od: BRONER
Ahojte, kúpil som japonskú verziu Canon EOS 7D, v ktorej je iba angličtina a japonština... neexistuje prosim vás nejaký spôsob ako ju tam nahrať? Som zvyknutý na český jazyk a obrovsky dúfam, že to bude možné
Ďakujem za pomoc...
Nepomôže dať (ešte raz) nový firmware? Aktualne je verzia 2.0.5:
http://www.canon-europe.com/Support/Consumer_Products/products/cameras/Digital_SLR/EOS_7D.aspx?type=firmware
 
BRONER
2014-09-13 13:30:17+02
Neskusal som ale mam dojem, ze sa opat nahra firmware, ktory CZ neobsahuje :/
 
jan21
2014-09-13 17:16:27+02
Pravdepodobne to bude tak (pýtal som sa priateľa na telefóne že tie väčšie eos-y majú lang subory napálené v solo rom pamäti a môže byť vyrobená (pre nejaké krajiny a možno pre japan ano) v menšej verzii, kde na ostatné lang nieje miesto a rozšíriť to ide iba v servise za €€/€€€.
Daj vedieť, updatom nič nepokazíš...nemal by si!
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()