Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Fotografovanie líčenia v kostole

simka7192
simka7192 2015-12-04 22:09:57+01
Ahojte,potrebovala by som radu ako dobre nafotiť líčenie bez odleskov na tvári -fotiť sa bude v kostole, stačí mi iba jeden externý blesk a k tomu difúzny dáždnik? viem že pokiaľ svetlo nebude na priamo na modelku tak by sa to stať nemalo, no strašne sa toho bojím.... Ďakujem za každú odpoveď
( prosím nepíšte ak mi nechcete pomôcť,iné komentáre typu máš to vedieť, tak si to nechajte prosím iba pre seba,mne to nepomôže ...Iba sa učím....Ďakujem za pochopenie
 
Krtko fotografom
2015-12-05 17:49:02+01
Dakujem vsetkym, ktori sa ma zastali.
 
Martin P
2015-12-05 18:02:08+01
príspevok od: blahoslav J B Art
na to, co ma kto napisane v profile, by som az tak nepozeral ... ved jeden ma v profile okrem ineho napisane ... predseda parlamentu a pritom v skutocnosti je to zlodej
gratulujem
velmi sa mi paci vas briskny humor
 
Martin P
2015-12-05 18:03:50+01
príspevok od: Krtko fotografom
Dievca zlate, ja som vobec nenarazal na tvoje fotky, a ani mi to nenapadlo. Mna skor prekvapilo v tvojom profile, ze stredne pokrocily, a fotis "vsetko" (aby som to nemusel vypisovat), a ze napriek pokrocilym znalostiam sa vypytujes zaciatocnicke veci. V ziadnom pridade som ta nechcel urazit, a ani som to nemal v umysle. A pokial si dobre pamatam, tak som ti dal velmi dobru radu, a nie urazky, alebo nadavky.
Vzhladom k tvojmu veku, kludne by som ti mohol byt otcom. Ale prave kvoli tvojmu veku, ta beriem s rezervou, co sa tyka spravania. Ak sa tak chces spravat aj k zakaznikom, tak na karieru fotografky mozes zabudnut.
presne tak dievca zabuda ze my niesme jej rovesnici s ktorymi moze hovorit ako sa jej zachce a nic sa jaj nestane
 
simka7192
2015-12-05 18:11:40+01
príspevok od: Krtko fotografom
Dievca zlate, ja som vobec nenarazal na tvoje fotky, a ani mi to nenapadlo. Mna skor prekvapilo v tvojom profile, ze stredne pokrocily, a fotis "vsetko" (aby som to nemusel vypisovat), a ze napriek pokrocilym znalostiam sa vypytujes zaciatocnicke veci. V ziadnom pridade som ta nechcel urazit, a ani som to nemal v umysle. A pokial si dobre pamatam, tak som ti dal velmi dobru radu, a nie urazky, alebo nadavky.
Vzhladom k tvojmu veku, kludne by som ti mohol byt otcom. Ale prave kvoli tvojmu veku, ta beriem s rezervou, co sa tyka spravania. Ak sa tak chces spravat aj k zakaznikom, tak na karieru fotografky mozes zabudnut.
Ja som čakala iba na radu a nie na koment môjho profilu, ..a za tú radu Vám ďakujem, nemám veľa na výber lebo to bude extravagantné líčenie čiže sa to bude lesknúť aj keby som neviem čo spravila..A nehnevajte sa na mňa, ale som už pokročilejší fotograf, ale takéto niečo som ešte nefotila
 
Martin P
2015-12-05 18:16:12+01
príspevok od: simka7192
Ja som čakala iba na radu a nie na koment môjho profilu, ..a za tú radu Vám ďakujem, nemám veľa na výber lebo to bude extravagantné líčenie čiže sa to bude lesknúť aj keby som neviem čo spravila..A nehnevajte sa na mňa, ale som už pokročilejší fotograf, ale takéto niečo som ešte nefotila
keby ste boli pokrocilejsi fotograf tak taketo by ste uz fotili a tym padom by ste nekladli otazky tohoto typu
a preco sa bat leskov ked su sucastou licenia?
tym padom nechapem strach a obavy
ved treba vyuzit aj tie lesky aby to bolo aj na fotografii extravagantne
 
Krtko fotografom
2015-12-05 18:30:08+01
príspevok od: simka7192
Ja som čakala iba na radu a nie na koment môjho profilu, ..a za tú radu Vám ďakujem, nemám veľa na výber lebo to bude extravagantné líčenie čiže sa to bude lesknúť aj keby som neviem čo spravila..A nehnevajte sa na mňa, ale som už pokročilejší fotograf, ale takéto niečo som ešte nefotila
V pohode, nic sa nedeje . Aj extravagantne licenie moze byt matne (neviem, do akej miery mozes ovplyvnovat licenie), a ak nebude, tak sa snaz s tym dazdnikom, najst si taky uhol svietenie, aby sa ti odlesky tvare neodrazali do objektivu. Ak by si mala trvale svetla, pripadne zableskove s pilotnymi ziarovkami, bolo by to dobre, pretoze tak mas lepsiu kontrolu nad svetlom, ako ked pouzivas iba blesk a dazdnik.
A mozno, ze prave kvoli tomu extravagantnemu liceniu, tie odlesky nebudu rusive, ale skor ziadane . Kazdopadne sa pred zaciatkom fotenia opytaj, ze asi aku maju predstavu... A potom, podla toho, povedz aj svoje poziadavky na licenie. Aspon ta budu viac respektovat, ked uvidia, ze mas skusenosti.
 
seifi
2015-12-06 17:07:23+01
ak si slepý .... spomenul som si na macochu v rozprávke Mrázik ; no smutné čítanie ...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()