Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Canon 77d nezapina s objektívom tamron 70-300

Elisabet
2019-01-06 00:30:25+01
Zdravím, moja zrkadlovka canon77d ma problém pri nasadení objektívu, ktorý mi práve prišiel z opravy. Sama o sebe sa zapne, aj s inými objektívmi, ale keď nasadím tamron 70-300 tak nič. Žiadne kontrolky ani display. Keď vyberiem baterku a znova vložím a nechám v polohe zapnuté tak funguje, ale keď ho zase vypnem, znova ho nezapnem. Nejaké rady?
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-01-07 12:52:16+01
príspevok od: Elisabet
Zdravím, moja zrkadlovka canon77d ma problém pri nasadení objektívu, ktorý mi práve prišiel z opravy. Sama o sebe sa zapne, aj s inými objektívmi, ale keď nasadím tamron 70-300 tak nič. Žiadne kontrolky ani display. Keď vyberiem baterku a znova vložím a nechám v polohe zapnuté tak funguje, ale keď ho zase vypnem, znova ho nezapnem. Nejaké rady?
Reklamacia opravy objektivu. Asi niekto zle zapojil elektroniku. Odporucam dalej ho voec neskusat, aby neposkodil fotoaparat.
 
novy
2019-01-07 17:41:39+01
príspevok od: Elisabet
Zdravím, moja zrkadlovka canon77d ma problém pri nasadení objektívu, ktorý mi práve prišiel z opravy. Sama o sebe sa zapne, aj s inými objektívmi, ale keď nasadím tamron 70-300 tak nič. Žiadne kontrolky ani display. Keď vyberiem baterku a znova vložím a nechám v polohe zapnuté tak funguje, ale keď ho zase vypnem, znova ho nezapnem. Nejaké rady?
Ahoj. Kde si ho mala v oprave? Mne sa Tamron 150-600 vrátil z Prahy štyrikrát neopravený. Každý raz iná chyba. Len poštovné ma stálo 90 Eur. V záruke... Strašný servis. Predám všetky tamrony - pre istotu...
 
TamronOfficial
2019-01-11 09:17:17+01
príspevok od: novy
Ahoj. Kde si ho mala v oprave? Mne sa Tamron 150-600 vrátil z Prahy štyrikrát neopravený. Každý raz iná chyba. Len poštovné ma stálo 90 Eur. V záruke... Strašný servis. Predám všetky tamrony - pre istotu...
Dobrý den,
mohu se zeptat, jak to myslíte, že se Vám objektiv vrátil x Prahy 4 x neopravený? Servis Tamronu je jeden z nejvíce ceněných ve světě fotografie. Chtěl bych se tedy více dozvědět o VAší děsivé zkušenosti.
S pozdravem
Team TAMRON
 
TamronOfficial
2019-01-11 09:27:22+01
príspevok od: Elisabet
Zdravím, moja zrkadlovka canon77d ma problém pri nasadení objektívu, ktorý mi práve prišiel z opravy. Sama o sebe sa zapne, aj s inými objektívmi, ale keď nasadím tamron 70-300 tak nič. Žiadne kontrolky ani display. Keď vyberiem baterku a znova vložím a nechám v polohe zapnuté tak funguje, ale keď ho zase vypnem, znova ho nezapnem. Nejaké rady?
Dobrý den,
jestli dobře rozumím Vašemu dotazu, tak si dovoluji říci, že není problém v objektivu.
Fotoaparát by se po výměně objektivu určitě sám zapínat neměl.
Jestli měníte objektiv na fotoaparátu v zapnutém stavu, měl by se Vám na display zobrazit error.
S pozdravem
Team TAMRON
 
pirhi
2019-01-11 12:19:49+01
príspevok od: TamronOfficial
Dobrý den,
jestli dobře rozumím Vašemu dotazu, tak si dovoluji říci, že není problém v objektivu.
Fotoaparát by se po výměně objektivu určitě sám zapínat neměl.
Jestli měníte objektiv na fotoaparátu v zapnutém stavu, měl by se Vám na display zobrazit error.
S pozdravem
Team TAMRON
Ja som to pochopil tak ze foťák sa s tým objektívom nezapne. Musí vybrať a znova založiť baterku aby ho zapla
 
novy
2019-01-11 13:53:57+01
príspevok od: TamronOfficial
Dobrý den,
mohu se zeptat, jak to myslíte, že se Vám objektiv vrátil x Prahy 4 x neopravený? Servis Tamronu je jeden z nejvíce ceněných ve světě fotografie. Chtěl bych se tedy více dozvědět o VAší děsivé zkušenosti.
S pozdravem
Team TAMRON
V súkromnej správe.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()