Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Natáčanie Videa pomoc

Martin MMS Pro
2019-04-24 12:18:21+02
Zdravím do predu sa ospravedlňujem ak tu uz taka tema je ale potrebujem poradiť. Keďže natáčam video na DSLR Nikon D3400 18-55 so stabilizáciu teda ma objektív motorček, mam problém ako náhle mam foťák v elektronickom stabilizátore a natáčam drift jazdenie áut a rôzne battle súboje nestíha mi foťák ostrit auto ked je v šmyku iba ak sa pohybujem s celým stabilizátorom tak auto pekne ostry a nieje porbelm teda moja otázka znie. Staci mi kúpiť lepší objektív? Ak ano tak aky ideálne?, Na koľko nemám € na zvyš aby som kupoval novy DSLR rady typu kup si Canon a pod.. Nie vďaka s nikonom som spokojný akurát to ostrenie je problém ďakujem za pochopenie, tu je odkaz na jedno video problém v ostreny tam je vidieť : https://youtu.be/6kZzSDp7cRg. Ďakujem za odpovede.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-04-24 17:53:32+02
Nikon u DSLr v Live View ma pomale zaostrovanie, ktore sa bohuzial nevyrovna bezzrkadlovkam a fotoaparatom Canon s Dual Pixel CMOS.
 
Martin MMS Pro
2019-04-24 20:42:27+02
príspevok od: Karol Srnec
Nikon u DSLr v Live View ma pomale zaostrovanie, ktore sa bohuzial nevyrovna bezzrkadlovkam a fotoaparatom Canon s Dual Pixel CMOS.
Ďakujem
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()