Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Sony končí so zrkadlovkami, teda tými klasickými.

status
status 2011-03-01 21:18:09+01
Tu je niečo bližšie:

http://www.diit.cz/clanek/sony-konci-se-zrcadlovkami-tedy-alespon-temi-klasickymi/37886/
 
NefroniK
2011-03-22 21:17:33+01
Aj napriklad Nikon ma cip, ktory taha na ISO 100 000 (napr. v D3s).
 
tomasGalajda
2011-03-23 08:23:31+01
príspevok od: Bubak
Nuž odpoveď je áno, ako aj pri nástupcovi A700, tak i FF telu. V strednej triede taktiež. Sony to netají a prezentuje sa tak tým spôsobom (viac menej to hovorilo už pri A580 že to bude posledné DSLR telo, teda nie SLT ako to Sony skrátene nazýva). Po novom by mal ísť do sveta nejaký re-style A33 v podobe A35 a nástupca NEXu-3. Dosť sa hovorí i "profesionálom" NEXe-7 (najskôr taký názov). To tiež bolo na www.sonyalpharumors.com preberané že sa to bude dosť podobať Konice Minolte A2 (správa tu: http://www.sonyalpharumors.com/sr2-sony-nex-7-rumors-from-photorumors/ ) .

Asi som to tu predtým spomenul. Jediný problém (teda okrem tej straty svetla) je v možnom náraste chromantickej vady, inak je to celkom sľubný systém. Snáď len to, aby len to aj potom vydržala mechanika na ovládanie clony, pretože 10 snímkov za sek to schopné spraviť asi bude možné.
uf no tak uvidí sa, je veľa nadšencov tejto značky tak len nech ich nestratia....uvidíme ako sa to bude ďalej vyvýjať.
 
Bubak
2011-03-26 21:03:54+01
príspevok od: tomasGalajda
uf no tak uvidí sa, je veľa nadšencov tejto značky tak len nech ich nestratia....uvidíme ako sa to bude ďalej vyvýjať.
Určite pár odíde, ale veľa i zostane (hlavne Minolťákov). To isté platí aj o mne, za Minoltu a sklá ako 135mm F1.8 alebo CZ 24mm F2 či zoomy rozhodne zostanem. I keď sa tie novšie telá už toho budú mať viac zo Sony ako predošlé (A700 a A900 myslím). Tam bolo poznať značný vplyv Minolty, i keď je to dobre. Uvidíme čo nám to prinesie. Do A77 rozhodne chcem ísť. Plus môj osobný názor, že dream-team zostava tiel najskôr bude spomenutá A77 a A850 a z tiel už nič nebude prekážať. Rýchla APS-Cčka, FF s krásnym hľadáčikom. 8-)
 
tomasGalajda
2011-03-27 10:32:06+02
príspevok od: Bubak
Určite pár odíde, ale veľa i zostane (hlavne Minolťákov). To isté platí aj o mne, za Minoltu a sklá ako 135mm F1.8 alebo CZ 24mm F2 či zoomy rozhodne zostanem. I keď sa tie novšie telá už toho budú mať viac zo Sony ako predošlé (A700 a A900 myslím). Tam bolo poznať značný vplyv Minolty, i keď je to dobre. Uvidíme čo nám to prinesie. Do A77 rozhodne chcem ísť. Plus môj osobný názor, že dream-team zostava tiel najskôr bude spomenutá A77 a A850 a z tiel už nič nebude prekážať. Rýchla APS-Cčka, FF s krásnym hľadáčikom. 8-)
toto sú pre mňa všetko nové pojmy nakoľko sony nemám a tak som sa nejako nikdy nezaujímal o technológie a tak....(moja ako sa vraví kapusta ). Tak každopádne nech to dopadne dobre....bolo by asi nepríjemné keby si to tvoj ´´favori´´ u teba alebo u väčšiny pokazil...držím palce
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()