Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

HDR foto na Canon EOS 1000 D

Th3ooze
2011-08-10 18:37:19+02
Dobry den prajem..Chcel by som sa opytat ci je mozne robit HDR fotky cez canon eos 1000D...nasiel som nejake tutorialy a pod. ale vsade je pisane ze nato je treba zmena expozicie...no na druhej strane som nasiel ze mojmu canonu funkcia bodoveho nastavenie expozicie chyba...je nejaka ina metoda ako HDR fotku urobit cez moj canon alebo som len zle pochopil tutorial?...som zaciatocnik fotograf tak poprosim nejake rady nie inteligentne odpovede vygoogluj si a pod. dakujem
 
Marek Janicko
2011-08-10 18:59:49+02
Ano, je to mozne. S kazdym fotakom je mozne fotit HDR i s mobilom. Samozrejme cim vyssia trieda zaznamovej techniky, tym lepsi zakladny kamen pre kvalitne HDR, kedze vysledok uz zavisi iba od teba.
 
Th3ooze
2011-08-10 20:01:08+02
Ok...dakujem pekne...ak sa Vam chce mohli by ste mi este trosku "helfnut" v tom ako nastim tu expoziciu spravne?..ako sa to robi...clona cas?...vravim som uplny zaciatocnik a nemam teda este velke skusenosti...vopred dakujem...a ospravedlnujem sa za trosku stupidne otazky
 
KESKOSENI
2011-08-10 20:10:21+02
príspevok od: Th3ooze
Ok...dakujem pekne...ak sa Vam chce mohli by ste mi este trosku "helfnut" v tom ako nastim tu expoziciu spravne?..ako sa to robi...clona cas?...vravim som uplny zaciatocnik a nemam teda este velke skusenosti...vopred dakujem...a ospravedlnujem sa za trosku stupidne otazky
ked neviem ci to myslis vazne alebo si niekto robi srandu.....
 
MX5_SVK
2011-08-10 20:14:56+02
príspevok od: Th3ooze
Ok...dakujem pekne...ak sa Vam chce mohli by ste mi este trosku "helfnut" v tom ako nastim tu expoziciu spravne?..ako sa to robi...clona cas?...vravim som uplny zaciatocnik a nemam teda este velke skusenosti...vopred dakujem...a ospravedlnujem sa za trosku stupidne otazky
precitaj si tie dva clanky a vsetky tvoje otazky budu zodpovedane...
 
viking81
2011-08-10 21:46:36+02
si uplny zaciatocnik a hned chces robit HDR ? skus si najprv nastudovat elementarne veci na co ta clona a cas sluzi a potom sa taketo kraviny pytas nebudes....a ak si myslis ze sa da len tak z prsta vycucat clona a cas...tak sa zobud...na kazdu scenu potrebujes inu clonu a cas...nie je to univerzalne...takze zacni studovat laskavo...!!!
 
Filip Bucher
2011-08-11 17:24:01+02
ZATIAL NA VSETKY TVOJE OTAZKY KTORE SI DAL TU JE ODPOVED PRIAMO V CLANKOCH!
Ty si si nielen ze nehladal na fore ale ty si ani nehladal v clankoch!!! maz ich tu na kazdu problematiku niekolko a odnas chces zato ze si lenivy aby sme stracali cas?
Pri foteni potrebujes vela trpezivosti, a hlavne vela studovat, nemozes od ludi cakat ze ti budu vysvetlovat zaklady!!!
 
beedee
2011-08-16 12:07:42+02
príspevok od: berfull
ty si to spravil najlepsie ! bez kecu
Však v tejto digitálnej dobe, keď sú už knihy minulosťou, musí človek takisto čítať, ale na internete. Fórum je plný jednoduchých otázok, odpovede však sú napísané v 2-3 článkoch. Preto som nič nenapísal, len som dal link, aby nemusel hľadať. Keď človek chce niečo robiť, a robiť poriadne, musí sa to najprv naučiť
Pred tým, že som si kúpil zrkadlovku, prečítal som stovky článkov, teoreticky som o technike a o fotení vedel všetko. Potom prišlo samotné fotenie. Takto by mali robiť podľa mňa všetci
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()