Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Pripomienka na redakciu.

MartinHS20
MartinHS20 2012-12-24 12:07:37+01
Kedy sa objaví na stránkach e-photo recenzia na ultrazoom FujifilmHS 30??
 
Jerry C.
2012-12-26 22:52:59+01
príspevok od: Marcel Rebro
.
Ahoj Marcel ! Kde si bol ,tu už dva či tri dni beží taká zaujímavá debata
A ozaj pekné po sviatkoch ti želám !
Tuším dobre pre koho je ten povraz ?
15
4
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-12-26 23:06:12+01
príspevok od: sachmo
A ako dlho moze byt reklama v minuse? Mesiac nie, to je malo, dva su uz dost, alebo tri, dvanast? Ak je teraz reklama v minuse, a ja nic neurobim, co sa zmeni, aby uz buduci mesiac nebola v minuse? Zmenia sa uzivatelia? Nebol to Einstein, ktory povedal, ze len blazon robi stale to iste a ocakava nove vysledky?

Podla tvojho tvrdenia jedine dane ktore platime, su dane z prijmu a mieste dane, nepriame dane neplatime, lebo platime produkty.
Sachmo, už sa mi nechce zase ti niečo vyvracať. Tebe vyvrátia jeden nezmyselný argument a vytiahneš ďalších 5 nezmyselných argumentov. Takže sa pripájam: sachmo na hrad
14
6
 
sachmo
2012-12-26 23:08:51+01
príspevok od: Martin Brojo
Sachmo, už sa mi nechce zase ti niečo vyvracať. Tebe vyvrátia jeden nezmyselný argument a vytiahneš ďalších 5 nezmyselných argumentov. Takže sa pripájam: sachmo na hrad
Zatial si nevyvratil nic, aspon teda na tomto fore nie.
6
13
 
Jakub_Ryger
2012-12-26 23:12:43+01
Prosím Vás neviem v čom robím chybu, keď sa mi nedarí vložiť fotografia do súťaže prostredníctvom stránky....

Sútaže » Život v Bratislavskom regióne - Pamiatky a architektúra » Pridaj fotografie

Pritom som dodržal veľkosť menšiu ako 500kB, formát *.jpg a aj počet bodov 1024x768 je v požadovanom intervale. Na stránke po vyplnení všetkých políčok sa pri okienku Prehľadávanie zobrazí žltou farbou "Maximálne 1 znakov"

Prosím vie mi niekto poradiť a usmerniť ma v čom je chyba.

Ďakujem

Prepáčte ak sa pýtam na blbom mieste, neviem či som v správnej rubrike.
2
3
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-12-26 23:16:02+01
príspevok od: sachmo
Zatial si nevyvratil nic, aspon teda na tomto fore nie.
sachmo na hrad
15
6
 
Jenda
2012-12-26 23:19:01+01
Si na tom najlepsom mieste, mame tu jedneho odbornika na vsetko....
15
4
 
lu_boss
2012-12-26 23:34:49+01
Sachmo, naposledy zopakujem - pleties si kalkulaciu s cenou !!! (okrem inych veci).

Cena je to, co za produkt zaplatis. Ani diva svina netusi, z coho a preco sa cena urcila prave takto. Spekulovat ako cigan s budikom a tom, ze sak ano, je tam aj dan, je tam aj cena za reklamu, aj cena za pokosenie travnika pred fakbrikou, aj naklady na tri sekretarky pre generala, aj zisk pre nenazrancov, co maju akcie firmy... je len a len teoria a spekulacia.
Nikto ta nedokaze prinutit (foto)produkt, napriklad tvoje milovane fotoobliecky, kupit. Bud cenu akceptujes alebo tovar nekupis. Samozrejme, ze vyrobca chce, aby si kupil. A urobi preto vsetko, vratane toho, ze si zaplati reklamu na ephoto.
A znova zopakujem, ze portal zije aj z reklamy, tu nie je spor.
Ty dookola tvrdis, ze ty platis tento portal, ze uzivatelia platia tento portal. A to nie je pravda. Tvoja moznost pouzivat tento web nie je nijako obmedzena a podmienena - vobec nemusis kupovat fotoprodkuty, nikto sa ta na to pytat nebude a napriek tomu tu mozes stravit cele hodiny, vkladat svoje fotografie, komentare, citat clanky.

Chod na sme.sk a pokial nemas zaplatene piano, budes moct portal pouzivat len v obemedzenej miere.

14
12
 
CambalJozef
2012-12-26 23:48:29+01
príspevok od: Jakub_Ryger
Prosím Vás neviem v čom robím chybu, keď sa mi nedarí vložiť fotografia do súťaže prostredníctvom stránky....

Sútaže » Život v Bratislavskom regióne - Pamiatky a architektúra » Pridaj fotografie

Pritom som dodržal veľkosť menšiu ako 500kB, formát *.jpg a aj počet bodov 1024x768 je v požadovanom intervale. Na stránke po vyplnení všetkých políčok sa pri okienku Prehľadávanie zobrazí žltou farbou "Maximálne 1 znakov"

Prosím vie mi niekto poradiť a usmerniť ma v čom je chyba.

Ďakujem

Prepáčte ak sa pýtam na blbom mieste, neviem či som v správnej rubrike.
si dobre ved čitaj si na stránke -sachmo- inak náš všemohúci všetkovediaci a danový poradca na čachtickom hrade
14
9
 
sachmo
2012-12-27 01:23:49+01
príspevok od: lu_boss
Sachmo, naposledy zopakujem - pleties si kalkulaciu s cenou !!! (okrem inych veci).

Cena je to, co za produkt zaplatis. Ani diva svina netusi, z coho a preco sa cena urcila prave takto. Spekulovat ako cigan s budikom a tom, ze sak ano, je tam aj dan, je tam aj cena za reklamu, aj cena za pokosenie travnika pred fakbrikou, aj naklady na tri sekretarky pre generala, aj zisk pre nenazrancov, co maju akcie firmy... je len a len teoria a spekulacia.
Nikto ta nedokaze prinutit (foto)produkt, napriklad tvoje milovane fotoobliecky, kupit. Bud cenu akceptujes alebo tovar nekupis. Samozrejme, ze vyrobca chce, aby si kupil. A urobi preto vsetko, vratane toho, ze si zaplati reklamu na ephoto.
A znova zopakujem, ze portal zije aj z reklamy, tu nie je spor.
Ty dookola tvrdis, ze ty platis tento portal, ze uzivatelia platia tento portal. A to nie je pravda. Tvoja moznost pouzivat tento web nie je nijako obmedzena a podmienena - vobec nemusis kupovat fotoprodkuty, nikto sa ta na to pytat nebude a napriek tomu tu mozes stravit cele hodiny, vkladat svoje fotografie, komentare, citat clanky.

Chod na sme.sk a pokial nemas zaplatene piano, budes moct portal pouzivat len v obemedzenej miere.

Ak by vsetci uzivatelia len citali, pisali a nikdy nikde nic nekupili, tak by to aj tak fungovalo? Asi nie a ty to asi aj tusis. Proste uzivatel a jeho prachy su to, co je zaujimave pre inzerenta a inzerent je zaujimavy pre ephoto. Nebude uzivatel s prachmi, nebude inzerent a nebude ephoto. V tomto duhu je to jasne.
Mimochodom, tusis aky je rozdiel medzi explicitou a implicitou?
11
15
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-12-27 08:22:12+01
príspevok od: CambalJozef
aj na ten čachtický som myslel len tam málo fúka a sahmo by reklamoval ,že za jeho dane je to málo
ale je v prerabke mozno by tam vedeli dat aj jeho do poradku
15
5
 
Marcel Rebro
2012-12-27 09:01:05+01
príspevok od: Jerry C.
Ahoj Marcel ! Kde si bol ,tu už dva či tri dni beží taká zaujímavá debata
A ozaj pekné po sviatkoch ti želám !
Tuším dobre pre koho je ten povraz ?
Nuž mám lepšie zábavky ako riešiť vplyv sexuálneho života chrústov na mikroekonomickú situáciu na Slovenskom trhu s fotoelektronikou a potlačenými vankúšmi.
Ďakujem.
Tušíš správne.

Len už prestávam chápať kde kolegovia berú sily na márne debaty s tým čo všade bol, všetko videl a všetko vie a vlastní štyri vlasy Deda Vševeda... myslím že redakcia by mu mala dať "Rád Veľkého Truhlíka"
14
12
 
Marcel Rebro
2012-12-27 09:11:51+01
príspevok od: sachmo
Absolutne nic si nepochopil. To, ze ja nic neplatim, lebo to neviem vycislit, je rovnako scestne ako to, ze ty neplatis vystavbu dialnic, lebo to nevies vycislit. Dalej ak ja sa stotoznujem s platitelom reklamy, tak ja tvrdim, ze ty sa stotoznujes zo statom a tvrdis, ze statne peniaze su tvoje peniaze.

A k tomu poslednemu odseku neviem co dodat. Peniaze uzivatelov proste pretecu cez inzerenta k portalu. Tak ako tvoje peniaze z dani pretecu cez stat na ucty stavitelov dialnic, zdravotnickych zariadeni, skol,...
Ak ja nemam pravo mat pocit, ze takto nepriamo prispievam na chod portalu, tak ty nemas pravo stazovat sa, ked stat minie peniaze netransparentne.
A ak budes chciet vytiahnut pesnicku o verejno-sukromnych vztahoch, tak nepochodis, lebo rovnako, ako musis platit dane, rovnako musis platit reklamu. Tak, ako si nekupis rozok bez dane, rovnako si nekupis objektiv bez zaratanych nakladov na marketing.

Ked v dnesnej spolocnosti este ziju tak kratkozraki ludia, ako ty a martin.b, nie je sa comu cudovat, ze spolocnost sa nachadza v tak zubozenom stave. Bohuzial.
Luba aj Martina poznam osobne. Ak by v spolocnosti zilo viac ludi ako su oni dvaja, ver mi ze asi by sme boli v menej zubozenom stave. A to pisem bez naznaku servilnosti.

Skor si myslim ze v stave v akom sme sme vdaka truhlikom ako si Ty. Vzdy na vsetko repcu a budu reptat. Vzdy budu nespokojni, Ale len pekne doma v svojej krcmicke medzi kamosmi. Alebo anonymne na internete. Problem je v tom ze spravia HOVNO. A preto aj ich nazory maju hodnotu HOVNA.

Ludia ktorych oznacujes za kratkozrakych nieco pre tento portal urobili a robia / a bezodplatne, ver mi. Podielaju sa na organizaciii spolocnych akcii na ktore sa Ty hambis / bojis prist. Pisu clanky a recenzie do ktorych potom Ty mozes v klude z tepla a anonymity svojej klavesnice zajepkavat.

A co si spravil Ty pre tento portal? HOVNO a len okolo seba siris smrad HOVNA!

HOWGH
15
13
 
Marcel Rebro
2012-12-27 09:19:24+01
Este jeden dovetok za HOWGH. Nepoznam sachma. Takze mozno sa mylim a je to cinorody clovek co spravil pre tuto splocnost viac ako cela moja dedina dokopy. Mozno ho nominuju o rok na Nobelovku za mier , ekonomiku a literaturu sucasne.

Ale bez tychto informacii a len na zaklade smradu co tu siri pre mna ostava tym cim som ho nazval. Kym ma nepresvedci o opaku skutkami - nie jalovymi recami!
13
12
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2012-12-27 10:30:12+01
Preco tu nie je napisani nazor redakcie!?
1
1
 
inkubbus
2012-12-27 10:39:09+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Preco tu nie je napisani nazor redakcie!?
názor redakcie je hneď na prvej strane. pokiaľ máš na mysli odpoveď na tému. ostatné je už len také písmenkovanie aby reč nestála
13
2
 
Tomáš Muška
2012-12-27 10:48:03+01
príspevok od: sachmo
Dam ti fistronsku radu - hovor iba o tom, comu dobre rozumies a bud ticho tam, kde probematike nerozumies. Tym vznikne dojem, ze vies vsetko. Len dojem.
vodu káže, víno pije...
12
2
 
Jakub_Ryger
2012-12-27 10:54:28+01
príspevok od: CambalJozef
si dobre ved čitaj si na stránke -sachmo- inak náš všemohúci všetkovediaci a danový poradca na čachtickom hrade
Ak som dobre porozumel - mám čakať na moderátora alebo ako píšeš na povolaného "sachmo" a ten mi poradí prípadne opraví web stránku? Moc som z toho nezmúdrel, budem čakať...

Veľa zdaru

Ďakujem
0
0
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2012-12-27 11:17:30+01
príspevok od: inkubbus
názor redakcie je hneď na prvej strane. pokiaľ máš na mysli odpoveď na tému. ostatné je už len také písmenkovanie aby reč nestála
To som mal presne na mysli. Nazor redakcie sa tu asi najviac priblizi k objektivnej pravde!
9
1
 
sachmo
2012-12-27 11:22:17+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Preco tu nie je napisani nazor redakcie!?
Pre istotu.
1
11
 
sachmo
2012-12-27 11:23:44+01
príspevok od: Jakub_Ryger
Ak som dobre porozumel - mám čakať na moderátora alebo ako píšeš na povolaného "sachmo" a ten mi poradí prípadne opraví web stránku? Moc som z toho nezmúdrel, budem čakať...

Veľa zdaru

Ďakujem
Svoju poziadavku adresuj postou na sefredakrota Karola Srnca, pripadne na admina. Invektivy predsa nemozes brat vazne.
1
12
 
Strana 12 z 14
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()