Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Pripomienka na redakciu.

MartinHS20
MartinHS20 2012-12-24 12:07:37+01
Kedy sa objaví na stránkach e-photo recenzia na ultrazoom FujifilmHS 30??
 
sachmo
2012-12-27 11:24:41+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
To som mal presne na mysli. Nazor redakcie sa tu asi najviac priblizi k objektivnej pravde!
Ak sa ma spytas, ci je zima a ja ti odpoviem, ze vianoce skoncili, tiez to bude objektivna pravda.
2
11
 
sachmo
2012-12-27 11:40:08+01
príspevok od: Marcel Rebro
Luba aj Martina poznam osobne. Ak by v spolocnosti zilo viac ludi ako su oni dvaja, ver mi ze asi by sme boli v menej zubozenom stave. A to pisem bez naznaku servilnosti.

Skor si myslim ze v stave v akom sme sme vdaka truhlikom ako si Ty. Vzdy na vsetko repcu a budu reptat. Vzdy budu nespokojni, Ale len pekne doma v svojej krcmicke medzi kamosmi. Alebo anonymne na internete. Problem je v tom ze spravia HOVNO. A preto aj ich nazory maju hodnotu HOVNA.

Ludia ktorych oznacujes za kratkozrakych nieco pre tento portal urobili a robia / a bezodplatne, ver mi. Podielaju sa na organizaciii spolocnych akcii na ktore sa Ty hambis / bojis prist. Pisu clanky a recenzie do ktorych potom Ty mozes v klude z tepla a anonymity svojej klavesnice zajepkavat.

A co si spravil Ty pre tento portal? HOVNO a len okolo seba siris smrad HOVNA!

HOWGH
Len si tak prejdi svoje komentare vo forach a zistis, kto je truhlik, kto sa rozumie vsetkemu, kto sa dokaze do kazdej debaty zapojit a vzdy prichadza s univerzalnou pravdou ako mocny ochranca blizkych v smradlavej komunite ephoto. Dokonca aj o nekompromisnej kvalite nozov cold steel si ma chcel presviedcat.
Ich nazory (alebo skor vedomosti) su v danej teme dost povrchne, neadekvatne, nereflektujuce realitu. Vsetko v zaujme zachovania obrazu obetujucich sa samaritanov pre dobro nas vsetkych a v tom zmysle upierajucich ludom pravo nesuhlasit.
To je ale scestna idea a dokonca to robi portalu medvediu sluzbu. Ludia zaslepeni svojou velkou laskou k casto jedinemu sposobu vyzitia sa to ale nemozu objektivne vidiet. A presne to tu vytvara skupinku ludi, vzajomne sa hladkajucich a potlapkavajucich po ramenach. Uzavrety virtualny svet, v ktorom je vsetko dokonale, idealne a na ktory vzdy niekto utoci. Pravda je vsak taka, ze ten vas virtualny svet straca kontakt s realitou.
Rad by som s tebou vecne diskutoval, tvoje ego ale strhava diskusiu do nizkych urovni, preto budem rad, ak na moje komentare uz nebudes reagovat prizemnymi invektivami.
3
20
 
Jakub_Ryger
2012-12-27 12:12:04+01
príspevok od: sachmo
Svoju poziadavku adresuj postou na sefredakrota Karola Srnca, pripadne na admina. Invektivy predsa nemozes brat vazne.
Ďakujem,
ospravedlňujem sa, som tu nový a syn čo sa chcel zapojiť do súťaže už absolútne nerozumie reči diskusného fóra...

Prajem veľa zdaru
0
0
 
sachmo
2012-12-27 12:18:45+01
príspevok od: Jakub_Ryger
Ďakujem,
ospravedlňujem sa, som tu nový a syn čo sa chcel zapojiť do súťaže už absolútne nerozumie reči diskusného fóra...

Prajem veľa zdaru
Tak snad sa to podari Synovi drzime palce.
1
3
 
heuro
2012-12-27 12:33:44+01
príspevok od: Marcel Rebro
Luba aj Martina poznam osobne. Ak by v spolocnosti zilo viac ludi ako su oni dvaja, ver mi ze asi by sme boli v menej zubozenom stave. A to pisem bez naznaku servilnosti.

Skor si myslim ze v stave v akom sme sme vdaka truhlikom ako si Ty. Vzdy na vsetko repcu a budu reptat. Vzdy budu nespokojni, Ale len pekne doma v svojej krcmicke medzi kamosmi. Alebo anonymne na internete. Problem je v tom ze spravia HOVNO. A preto aj ich nazory maju hodnotu HOVNA.

Ludia ktorych oznacujes za kratkozrakych nieco pre tento portal urobili a robia / a bezodplatne, ver mi. Podielaju sa na organizaciii spolocnych akcii na ktore sa Ty hambis / bojis prist. Pisu clanky a recenzie do ktorych potom Ty mozes v klude z tepla a anonymity svojej klavesnice zajepkavat.

A co si spravil Ty pre tento portal? HOVNO a len okolo seba siris smrad HOVNA!

HOWGH
Ako to tu tak sledujem, skor suhlasim so sachmom ako s tebou. Mozno su ti pani aktivni v diani na ephoto.sk, ale ich spolocenske povedomie o svojich peniazoch, o tom, ako prudia a co vsetko vdaka nim moze fungovat, je dost chabe. A to je neziaduce aj na strane spotrebitela aj na strane podnikatela.
K samotnej diskusii si myslim, ze redakcia by mohla viac nacuvat hlasu pouzivatelov, casto tu su pekne napady.
1
6
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-12-27 12:47:20+01
Zaujímavé, že snáď všetky nicky (až na cyrila) sú založené september 2012, žiadne foto, žiadny komentár, žiadny priatelia, nič. Žeby to ukazovalo na duplicitné nicky niekoho?

Sachmo na hrad
5
5
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-12-27 12:49:12+01
príspevok od: Martin Brojo
Zaujímavé, že snáď všetky nicky (až na cyrila) sú založené september 2012, žiadne foto, žiadny komentár, žiadny priatelia, nič. Žeby to ukazovalo na duplicitné nicky niekoho?

Sachmo na hrad
smozrejme myslel som, tie ktoré súhlasia so sachmom.
5
5
 
sachmo
2012-12-27 13:00:32+01
príspevok od: Martin Brojo
Zaujímavé, že snáď všetky nicky (až na cyrila) sú založené september 2012, žiadne foto, žiadny komentár, žiadny priatelia, nič. Žeby to ukazovalo na duplicitné nicky niekoho?

Sachmo na hrad
Cize so sachmom moze apriori suhlasit len sachmo? Uz samotny fakt, ze lustrujes nicky, ktore so mnou suhlasia, stoji za zamyslenie.
3
3
 
rk.
2012-12-27 13:01:58+01
príspevok od: heuro
Ako to tu tak sledujem, skor suhlasim so sachmom ako s tebou. Mozno su ti pani aktivni v diani na ephoto.sk, ale ich spolocenske povedomie o svojich peniazoch, o tom, ako prudia a co vsetko vdaka nim moze fungovat, je dost chabe. A to je neziaduce aj na strane spotrebitela aj na strane podnikatela.
K samotnej diskusii si myslim, ze redakcia by mohla viac nacuvat hlasu pouzivatelov, casto tu su pekne napady.
Tu sa musim redakcie zastat - myslim, ze posledny update vysiel z dost velkej casti z komentarov v diskusiach, tak isto ked som pisal nejaky feedback adminovi, tak to bolo povacsinou promptne vyriesene ... vsetko slusne a casto aj s humorom.

Skor mam taky pocit, ze si niektori neuvedomuju sirsie suvislosti, aj ked ich maju plnu ... klavesnicu. Na ephote je odhadom 28,000 registrovanych uzivatelov, z nich ak by bolo dajme tomu aj 95% mrtvych uctov, stale je tu okrem mna cca 1,400 uzivatelov, ktori maju vsetci viac ci menej rozdielne pohlady na to, ako by malo ephoto fungovat. To, ze niekto krici viac a niekto menej neznamena, ze ma aj viacej pravdu (teraz nenarazam ani na jednu stranu tohoto nikam neveduceho vlakna). A redakcia hlada "best fit" tak, aby sa projekt uzivil, aby sa naberali novi clenovia a aby udrzali aj tych starych.
0
2
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-12-27 13:03:19+01
príspevok od: heuro
Ako to tu tak sledujem, skor suhlasim so sachmom ako s tebou. Mozno su ti pani aktivni v diani na ephoto.sk, ale ich spolocenske povedomie o svojich peniazoch, o tom, ako prudia a co vsetko vdaka nim moze fungovat, je dost chabe. A to je neziaduce aj na strane spotrebitela aj na strane podnikatela.
K samotnej diskusii si myslim, ze redakcia by mohla viac nacuvat hlasu pouzivatelov, casto tu su pekne napady.
redakcia reaguje na podnety uzivatelov. ePhoto preslo vyraznymi zmenami od svojho vzniku v roku 2007 a niektore upravy boli riesene prave na zaklade podnetov od uzivatelov. Na druhej strane zmeny musime robit premyslene, niektore upravy sa nedaju urobit ihned, kedze musia byt naviazane na dalsie upravy, alebo nie su akceptovatelne. Sledujeme diskusie, robime si prieskumy medzi ephotakmi, ktori nas navstivia, diskutujeme aj my v redakcii.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-12-27 13:06:26+01
príspevok od: Martin Brojo
Zaujímavé, že snáď všetky nicky (až na cyrila) sú založené september 2012, žiadne foto, žiadny komentár, žiadny priatelia, nič. Žeby to ukazovalo na duplicitné nicky niekoho?

Sachmo na hrad
Je to tak na 99% spolahlivy ukazovatel serioznosti uzivatela, ktory sucasne hovori o tom preco tu dany uzivatel je.
 
SLEPEC
2012-12-27 13:06:31+01
Nechcel som sa uz zasa zapojit, ale neda mi to...

Cely problem je v tom, ze aj jeden aj druhy tabor ma pravdu!!!

Tabor Martin.B- naozaj za sluzby poskytovane tu na ephoto PRIAMO neplatime nic= v ludovej reci- portal JE ZADARMO

Tabor sachmo- Je jasne, ze portal bez uzivatelov nemoze fungovat, ze by si sem nikto reklamu nedaval, keby bola nulova navstevnost a takisto je pravda, ze nase peniaze sa roznymi (kratsimi alebo dlhsimi oklukami) dostanu od nas- uzivatelov ephota- cez inzerentov reklamy- az k prevadzkovatelom portalu...

Ide len o uhol pohladu a interpretovanie pojmu ZADARMO...
0
9
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-12-27 13:10:01+01
príspevok od: Martin Brojo
Zaujímavé, že snáď všetky nicky (až na cyrila) sú založené september 2012, žiadne foto, žiadny komentár, žiadny priatelia, nič. Žeby to ukazovalo na duplicitné nicky niekoho?

Sachmo na hrad
mozno keby sa skukla ipecka sachmo bude aj dvanast hlavy drak
3
3
 
heuro
2012-12-27 13:14:41+01
príspevok od: admin
redakcia reaguje na podnety uzivatelov. ePhoto preslo vyraznymi zmenami od svojho vzniku v roku 2007 a niektore upravy boli riesene prave na zaklade podnetov od uzivatelov. Na druhej strane zmeny musime robit premyslene, niektore upravy sa nedaju urobit ihned, kedze musia byt naviazane na dalsie upravy, alebo nie su akceptovatelne. Sledujeme diskusie, robime si prieskumy medzi ephotakmi, ktori nas navstivia, diskutujeme aj my v redakcii.
Nemyslel som ani tak vizual a funkcionalitu, skor obsah. Casto sa napriklad o novinkach na trhu dozvedame z fora, ale aj o zaujimavych sluzbach na nete a podobne.
0
0
 
sachmo
2012-12-27 13:20:59+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
mozno keby sa skukla ipecka sachmo bude aj dvanast hlavy drak
1
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-12-27 13:22:38+01
príspevok od: heuro
Nemyslel som ani tak vizual a funkcionalitu, skor obsah. Casto sa napriklad o novinkach na trhu dozvedame z fora, ale aj o zaujimavych sluzbach na nete a podobne.
razor_sharp (razor sharp) 12. 11. 2012
euro10 (10euro 10euro) 11. 11. 2012
heuro (_ _) 21. 09. 2012
paraganka (pata petrakova) 21. 09. 2012
michalT (Michal Takáč) 21. 09. 2012
aculqa (karin ronova) 21. 09. 2012
vikis (Vika nejaka) 21. 09. 2012
sigfry (stefan breuer) 21. 09. 2012
sigy (stefan breuer) 21. 09. 2012
tweetinka (Martina Nikova) 21. 09. 2012
opetok123 (Vonku Je Teplo) 22. 08. 2012
beginner2013 (Nepo Viem) 20. 08. 2012
Mirec_5 (Bart Simpson) 14. 08. 2012
wuejwuej2 (Neprezradim Prezradim) 12. 08. 2012
odumbama (Burak Barak)

Zabudol som este nejaky nick?
3
2
 
heuro
2012-12-27 13:25:12+01
príspevok od: Karol Srnec
razor_sharp (razor sharp) 12. 11. 2012
euro10 (10euro 10euro) 11. 11. 2012
heuro (_ _) 21. 09. 2012
paraganka (pata petrakova) 21. 09. 2012
michalT (Michal Takáč) 21. 09. 2012
aculqa (karin ronova) 21. 09. 2012
vikis (Vika nejaka) 21. 09. 2012
sigfry (stefan breuer) 21. 09. 2012
sigy (stefan breuer) 21. 09. 2012
tweetinka (Martina Nikova) 21. 09. 2012
opetok123 (Vonku Je Teplo) 22. 08. 2012
beginner2013 (Nepo Viem) 20. 08. 2012
Mirec_5 (Bart Simpson) 14. 08. 2012
wuejwuej2 (Neprezradim Prezradim) 12. 08. 2012
odumbama (Burak Barak)

Zabudol som este nejaky nick?
to asi nepatrilo mne, ci?
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-12-27 13:28:19+01
príspevok od: heuro
to asi nepatrilo mne, ci?
Neviem, tolko nickov v rovnakych datumoch s emailom z domeny rtrtr.com?
1
1
 
heuro
2012-12-27 13:31:46+01
príspevok od: Karol Srnec
Neviem, tolko nickov v rovnakych datumoch s emailom z domeny rtrtr.com?
Netusim o co ide a co riesis? Ja som pri registracii vyuzil 10-minutovy mail (http://10minutemail.com/), tak ako to robim pri vsetkych internetovych registraciach, s vynimkou eshopov, aby som sa vyhol spamu.
1
1
 
sachmo
2012-12-27 13:37:08+01
príspevok od: Karol Srnec
Neviem, tolko nickov v rovnakych datumoch s emailom z domeny rtrtr.com?
Vidis Karol a o tom to tu je. Niekto suhlasi s kritickym nazorom a hned sa tu rozbehne hon na carodejnice. Potom sa niet co cudovat, ze sa ludia boja prejavit keriticky nazor. Asi ti to vyhovuje ale nikam ta to neposuva.
Pamatas sa na rozsiahlu debatu o kritike fotiek na kritiku, ze ju nikto nepise a max tak ludia lajkuju? Tu mas odpoved. Ako sefredaktor by si taketo veci robit nemal, v zaujme portalu.
8
3
 
Strana 13 z 14
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()