Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Pripomienka na redakciu.

MartinHS20
MartinHS20 2012-12-24 12:07:37+01
Kedy sa objaví na stránkach e-photo recenzia na ultrazoom FujifilmHS 30??
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-12-27 13:37:57+01
príspevok od: Karol Srnec
Neviem, tolko nickov v rovnakych datumoch s emailom z domeny rtrtr.com?
príliš veľa náhod a zhodných znakov, takže to asi náhoda nebude
4
4
 
b0baz
2012-12-27 13:45:54+01
príspevok od: admin
redakcia reaguje na podnety uzivatelov. ePhoto preslo vyraznymi zmenami od svojho vzniku v roku 2007 a niektore upravy boli riesene prave na zaklade podnetov od uzivatelov. Na druhej strane zmeny musime robit premyslene, niektore upravy sa nedaju urobit ihned, kedze musia byt naviazane na dalsie upravy, alebo nie su akceptovatelne. Sledujeme diskusie, robime si prieskumy medzi ephotakmi, ktori nas navstivia, diskutujeme aj my v redakcii.
Pri tejto príležitosti keď sa spomenuli zmeny, tieto nové sú fajn, mne osobne sa to veľmi páči. Rozmýšľali ste aj nad tým, kedysi to bolo spomínané v diskusiách, urobiť bodovanie, respektíve pri hodnotení na kritiku to spraviť nejak celé anonymne ? Aby dajme tomu hlasujúci nevedel o akého autora sa jedná a pod keď sa pridá fotka, aspoň na 24 hodín. Niekde na zahraničnom portáli sa mi zdá to majú a je to zaujímavejšie. Že napríklad keď ohodnotím, tak až vtedy sa zobrazí autor. Takýto systém ako je teraz sa mi vôbec nepozdáva. Dalo by sa niečo riešiť aj s tým časom ? Čo vy na to ? Bolo by to hodne zaujímavejšie nie ?
0
8
 
sachmo
2012-12-27 13:52:37+01
príspevok od: b0baz
Pri tejto príležitosti keď sa spomenuli zmeny, tieto nové sú fajn, mne osobne sa to veľmi páči. Rozmýšľali ste aj nad tým, kedysi to bolo spomínané v diskusiách, urobiť bodovanie, respektíve pri hodnotení na kritiku to spraviť nejak celé anonymne ? Aby dajme tomu hlasujúci nevedel o akého autora sa jedná a pod keď sa pridá fotka, aspoň na 24 hodín. Niekde na zahraničnom portáli sa mi zdá to majú a je to zaujímavejšie. Že napríklad keď ohodnotím, tak až vtedy sa zobrazí autor. Takýto systém ako je teraz sa mi vôbec nepozdáva. Dalo by sa niečo riešiť aj s tým časom ? Čo vy na to ? Bolo by to hodne zaujímavejšie nie ?
Autor by sa sice skryt dal, ale ak je na fotke podpis, co je skoro na kazdej, tak sa s tym tazko nieco urobi. Skor by sa dalo spravit to, ze ostatne hodnotenia sa odkryju az po pridani hodnotenia uzivatelom, aby sa ludia nespravali tendencne.
3
6
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-12-27 13:56:01+01
príspevok od: heuro
Netusim o co ide a co riesis? Ja som pri registracii vyuzil 10-minutovy mail (http://10minutemail.com/), tak ako to robim pri vsetkych internetovych registraciach, s vynimkou eshopov, aby som sa vyhol spamu.
aj to je riesenie, akurat emailova adresa bude na ephoto.sk vyuzivana coraz viac na rôzne zmeny + zasielanie notifikacii.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-12-27 13:56:27+01
príspevok od: b0baz
Pri tejto príležitosti keď sa spomenuli zmeny, tieto nové sú fajn, mne osobne sa to veľmi páči. Rozmýšľali ste aj nad tým, kedysi to bolo spomínané v diskusiách, urobiť bodovanie, respektíve pri hodnotení na kritiku to spraviť nejak celé anonymne ? Aby dajme tomu hlasujúci nevedel o akého autora sa jedná a pod keď sa pridá fotka, aspoň na 24 hodín. Niekde na zahraničnom portáli sa mi zdá to majú a je to zaujímavejšie. Že napríklad keď ohodnotím, tak až vtedy sa zobrazí autor. Takýto systém ako je teraz sa mi vôbec nepozdáva. Dalo by sa niečo riešiť aj s tým časom ? Čo vy na to ? Bolo by to hodne zaujímavejšie nie ?
System bodovania, aj s oneskorenim, tu uz bol. Neosvedcil sa. Svoje nazory na to, preco sa tu nekomentuje (ako ludi prinutit?), preco bodovanie nebude nikdy objektivne (subjektivnost fotografie, uroven kritika) a preco nemozno ocakavat vyrazne zlepsenie (menej casu, viac fotografii), som tu uz viackrat napisal.

www.ephoto.sk/ephoto/novinky/zmeny-v-galerii-fotografii/
www.ephoto.sk/vyhladavanie/?hladaj=komentovanie
1
1
 
b0baz
2012-12-27 13:57:32+01
príspevok od: sachmo
Autor by sa sice skryt dal, ale ak je na fotke podpis, co je skoro na kazdej, tak sa s tym tazko nieco urobi. Skor by sa dalo spravit to, ze ostatne hodnotenia sa odkryju az po pridani hodnotenia uzivatelom, aby sa ludia nespravali tendencne.
No to áno, to máš pravdu. Teraz je v móde dávať rámik s podpisom. To sa asi nebude dať potom...
0
0
 
b0baz
2012-12-27 13:58:27+01
príspevok od: Karol Srnec
System bodovania, aj s oneskorenim, tu uz bol. Neosvedcil sa. Svoje nazory na to, preco sa tu nekomentuje (ako ludi prinutit?), preco bodovanie nebude nikdy objektivne (subjektivnost fotografie, uroven kritika) a preco nemozno ocakavat vyrazne zlepsenie (menej casu, viac fotografii), som tu uz viackrat napisal.

www.ephoto.sk/ephoto/novinky/zmeny-v-galerii-fotografii/
www.ephoto.sk/vyhladavanie/?hladaj=komentovanie
Ok mrnem to tam Karol, dík.
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-12-27 14:06:45+01
príspevok od: heuro
Nemyslel som ani tak vizual a funkcionalitu, skor obsah. Casto sa napriklad o novinkach na trhu dozvedame z fora, ale aj o zaujimavych sluzbach na nete a podobne.
Forum je vytvorene aj k tomu. Nie sme tim 30 ludi, aby obsiahli celosvetove dianie, nakoniec ani ti by to asi nestihali. Ako priklad uvediem TV, maju ovela viac ludi ako my a napriek rtomu zbieraju podnety od ludi, u nas mozu ludia zdielat informacie a diskutovat priamo na forume. Ziskavanie informacii od firiem na Slovensku je tazke. Vsetci maju cas, novinky posielaju s niekolkodnovym aj tyzdnovym meskanim, nie sme pre nich zaujímavý trh. Takze redakcia zhana informacie aj z inych zdrojov. Ale o tom by som vedel napisat roman. Nakoniec, ked som uz pritom stale hladame aj externych redaktorov aj pre vyhladavanie takychto informacií. Staci kontaktovat sefredaktora.
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-12-27 14:11:11+01
príspevok od: sachmo
mam radost ked mas radost
2
2
 
sachmo
2012-12-27 14:44:02+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
mam radost ked mas radost
Presne 12 hlav
1
1
 
fatality
2012-12-27 15:10:49+01
http://www.youtube.com/watch?v=eBShN8qT4lk

1
1
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-12-27 15:33:45+01
príspevok od: sachmo
Presne 12 hlav
viac hlav viac rozumu ci viac nickov viac lajkou??
5
8
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2012-12-27 16:08:23+01
príspevok od: sachmo
Ak sa ma spytas, ci je zima a ja ti odpoviem, ze vianoce skoncili, tiez to bude objektivna pravda.
Objektivna pravda to bude, ale na inu otazku!
2
2
 
sachmo
2012-12-27 17:44:03+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Objektivna pravda to bude, ale na inu otazku!
Trafil si klinec po hlavicke.
3
3
 
heuro
2012-12-27 20:13:03+01
príspevok od: admin
Forum je vytvorene aj k tomu. Nie sme tim 30 ludi, aby obsiahli celosvetove dianie, nakoniec ani ti by to asi nestihali. Ako priklad uvediem TV, maju ovela viac ludi ako my a napriek rtomu zbieraju podnety od ludi, u nas mozu ludia zdielat informacie a diskutovat priamo na forume. Ziskavanie informacii od firiem na Slovensku je tazke. Vsetci maju cas, novinky posielaju s niekolkodnovym aj tyzdnovym meskanim, nie sme pre nich zaujímavý trh. Takze redakcia zhana informacie aj z inych zdrojov. Ale o tom by som vedel napisat roman. Nakoniec, ked som uz pritom stale hladame aj externych redaktorov aj pre vyhladavanie takychto informacií. Staci kontaktovat sefredaktora.
Tie novinky na trhu sa podla mna daju najst na par zahranicnych strankach, ktore staci sledovat. To ale bolo len tak na okraj.
0
0
 
heuro
2012-12-27 20:14:31+01
príspevok od: admin
aj to je riesenie, akurat emailova adresa bude na ephoto.sk vyuzivana coraz viac na rôzne zmeny + zasielanie notifikacii.
Pokial pojde o notifikacie noveho komentaru, reakcie na komentar a pod. to by som aj tak povazoval za obtazovanie a koncilo by to v spamovom filtri, takze ked o to pridem, vobec to lutovat nebudem.
1
1
 
Cyril
2012-12-27 21:25:42+01
príspevok od: sachmo
Trafil si klinec po hlavicke.
Tak ako maratonec? Cital som, stale si nepresvedcil? Nevadi
3
3
 
sachmo
2012-12-27 21:48:35+01
príspevok od: Cyril
Tak ako maratonec? Cital som, stale si nepresvedcil? Nevadi
Vies ako sa vravi: kona mozes dotiahnut k vode, ale pit uz musi sam
3
3
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-12-28 08:10:28+01
Zrusil som konta vytvorene pre nekorektne pridavanie palcov, ako sa to niektoremu z uzivatelov hodi.
3
10
 
Strana 14 z 14
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()