Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

RE: Zrusil som konta vytvorene pre nekorektne pridavanie palcov.

heuro-new
2012-12-28 11:24:47+01
Chcel by som sa od kompetentnych dozvediet, co znamena ''nekorektne pridavanie palcov', a preco bol zruseny moj nick. Nekorektne je suhlasit s kritickym nazorom a dat mu palec hore? To snad nemyslite vazne!
Ziadam o podrobne vysvetlenie cloveka, ktory je zodpovedny za zrusenie mojho nicku heuro!
10
6
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-12-28 11:32:04+01
príspevok od: heuro-new
Chcel by som sa od kompetentnych dozvediet, co znamena ''nekorektne pridavanie palcov', a preco bol zruseny moj nick. Nekorektne je suhlasit s kritickym nazorom a dat mu palec hore? To snad nemyslite vazne!
Ziadam o podrobne vysvetlenie cloveka, ktory je zodpovedny za zrusenie mojho nicku heuro!
Konta boli vymazane na moj podnet po kontrole ich aktivity (IP adresy, aktivity pri pridavani palcov, podozrive registracie v rovnaky den a spolocna cinnost vo fore). Ak som tak tak niekomu nepravom ublizil, ospravedlnujem sa. Odporucam pouzivat korektne emailove adresy a vyplnat profily. Podozrive registracie budeme nadalej sledovat a mazat.
5
25
 
heuro-new
2012-12-28 11:38:34+01
príspevok od: Karol Srnec
Konta boli vymazane na moj podnet po kontrole ich aktivity (IP adresy, aktivity pri pridavani palcov, podozrive registracie v rovnaky den a spolocna cinnost vo fore). Ak som tak tak niekomu nepravom ublizil, ospravedlnujem sa. Odporucam pouzivat korektne emailove adresy a vyplnat profily. Podozrive registracie budeme nadalej sledovat a mazat.
Boj s triednym nepriatelom? Takze toto moje nove konto bude pravdepodobne tiez zmazane, lebo znovu som pouzil 10-minutovy mail a znovu nemam potrebu vyplnovat blbosti do profilu (ktore ani nemusia byt vyplnene pravdivo). Hlavne ze sa budete vsetci tesit, aki ste super, lebo po totmo zasahu Bozej ruky Srncovej sa uz ziadna kritika asi neobjavi.
To mozete dat rovno do podmienok, ze konto kritizujuce redakciu alebo suhlasiace s kritizovanim redakcie bude bez varovania zrusene.
Blahozelam.
PS: odkaz pre kazdeho, koho by napadlo dat tomuto prispevku palec hore - nerobte to, vas nick bude zruseny.
27
6
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-12-28 11:59:28+01
príspevok od: heuro-new
Boj s triednym nepriatelom? Takze toto moje nove konto bude pravdepodobne tiez zmazane, lebo znovu som pouzil 10-minutovy mail a znovu nemam potrebu vyplnovat blbosti do profilu (ktore ani nemusia byt vyplnene pravdivo). Hlavne ze sa budete vsetci tesit, aki ste super, lebo po totmo zasahu Bozej ruky Srncovej sa uz ziadna kritika asi neobjavi.
To mozete dat rovno do podmienok, ze konto kritizujuce redakciu alebo suhlasiace s kritizovanim redakcie bude bez varovania zrusene.
Blahozelam.
PS: odkaz pre kazdeho, koho by napadlo dat tomuto prispevku palec hore - nerobte to, vas nick bude zruseny.
Tvoje konto mazat nebudem. Ale za to, ze som vymazal ucelove konta zalozene za ucelom neferoveho spravania vo fore, sa ospravedlnovat nebudem. Je mi jedno, ci to bolo palcovania sachmovych komentov. Urobim to vzdy ked na take nieco narazim u ktorehokolvek uzivatela a nema to nic spolocne s kritikou redakcie. K rovnakemu kroku pristupim aj ked pojde o galeriu, ci inu sekciu v ktorej sa prejavi neferove spravanie. Vymazal som 8 kont zalozenych v jeden den s 10 min. registracnymi emailami, ktore sa zapajali spolocne do "palcovania" komentarov.
Opakujem, ak som ti nepravom zrusenim konta ublizil, ospravedlnujem sa.
2
22
 
quintes
2012-12-28 12:02:02+01
Dotycny nick asi nema koho "palcovat" nazivo doma....
3
37
 
balazovic.lubos
2012-12-28 12:05:06+01
príspevok od: quintes
Dotycny nick asi nema koho "palcovat" nazivo doma....
"palcujem"
2
2
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-12-28 12:11:26+01
Len pre ilustraciu, poca diskusie boli zalozene dalsie nicky. Nech si uzivatelia spravia sami obraz o tom, kto ich zaklada. Tieto nicky budu zmazane.
1
5
 
inkubbus
2012-12-28 12:19:31+01
príspevok od: Karol Srnec
Len pre ilustraciu, poca diskusie boli zalozene dalsie nicky. Nech si uzivatelia spravia sami obraz o tom, kto ich zaklada. Tieto nicky budu zmazane.
Tak potom aj toho kto tieto fake konta zaklada
1
1
 
beholder
2012-12-28 12:20:56+01
....daný užívateľ sa asi riadi vzorcom " viac lajkov = viac pravdy"..........buďme radi, že tu nie je možnosť prejavovať svoje presvedčenie aj akusticky ....

...mne osobne sa tie a la FB lajky nevidia ani pri hodnotení fotografií......vo fóre úplne strácajú zmysel.......tak ako sa nezvýšil očakávaný počet komentujúcich/hodnotiacich...tak sa tento systém stal kontraproduktívnym...

2
10
 
Bpali
2012-12-28 12:22:36+01
príspevok od: beholder
....daný užívateľ sa asi riadi vzorcom " viac lajkov = viac pravdy"..........buďme radi, že tu nie je možnosť prejavovať svoje presvedčenie aj akusticky ....

...mne osobne sa tie a la FB lajky nevidia ani pri hodnotení fotografií......vo fóre úplne strácajú zmysel.......tak ako sa nezvýšil očakávaný počet komentujúcich/hodnotiacich...tak sa tento systém stal kontraproduktívnym...

suhlasim
1
2
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-12-28 12:24:18+01
príspevok od: beholder
....daný užívateľ sa asi riadi vzorcom " viac lajkov = viac pravdy"..........buďme radi, že tu nie je možnosť prejavovať svoje presvedčenie aj akusticky ....

...mne osobne sa tie a la FB lajky nevidia ani pri hodnotení fotografií......vo fóre úplne strácajú zmysel.......tak ako sa nezvýšil očakávaný počet komentujúcich/hodnotiacich...tak sa tento systém stal kontraproduktívnym...

Myslim, ze palcovanie je dobry sposob ako upozornit na hodnotu komentu. Ak je v niektorej teme vela komentarov, najma zaciatocnik len tazko urci aku maju vypovednu hodnotu. Viac hlav, viac vie. Ak skusenejsi ohodnotia vypovednu hodnotu daneho komentu, menej skusenym to pomoze zorientovat sa. To ze to niekto zneuziva pri zabo-mysich vojnach...
2
6
 
sachmo
2012-12-28 12:48:04+01
príspevok od: Karol Srnec
Myslim, ze palcovanie je dobry sposob ako upozornit na hodnotu komentu. Ak je v niektorej teme vela komentarov, najma zaciatocnik len tazko urci aku maju vypovednu hodnotu. Viac hlav, viac vie. Ak skusenejsi ohodnotia vypovednu hodnotu daneho komentu, menej skusenym to pomoze zorientovat sa. To ze to niekto zneuziva pri zabo-mysich vojnach...
Suhlasim Karol, pluska pod tvojimi komentarmi su dobrym ukazovatelom kvality komentu, ak sa tam nahodou objavia minuska, tak je to nejaky fake a je to nekorektne a treba takych uzivatelov nekompromisne zrusit Ty si asi neuvedomujes, ako posobis Rovnako, ako ked zamykas ohnive debaty, ktore sa otacaju v neprospech s tym, ze ved uz to nema zmysel.
Taky maly postreh pre pritomnych, aby som vam troska nacrtol realitu: po kazdej takejto ohnivej debate tykajucej sa portalu, redakcie, skupiniek Srnec-Rebro-dalsi verni,... mi pride postou par sprav od uzivatelov, ktori mi napisu, ze to, co pisem, su presne ich myslienky. Napisu to ale len mne sukromne do posty, verejne to prejavit nechcu, pokial tu chcu normalne fungovat (to je tiez ukazka kvality pomerov na portali). Necudoval by som sa preto, ak si zrusil prave takychto ludi, ktori radsej len lajkuju.
A napokon zrusenim nejakych nickov, ktore ak niekto vytvoril ucelovo, pravdepodobne ich ucelovo vytvori zase, si nevyriesil absolutne nic. Posluzilo to len ako zamienka, aby si mohol robit ramena a vyslat signal, ze kritika nebude tolerovana, nevyplnene nicky budu rusene a s vyplnenymi sa vysporiadame inak.
... a to bolo stale reci, ze si na vsetko sam, ze nestihas pisat clanky, ze tri roky si nemal dovolenku, na lustrovanie kto kedy kde a ako hlasuje sa cas vzdy najde Ako mi raz na VS povedala jedna pani profesorka: zivot je o prioritach. Tvoje priority su jasne.
4
6
 
sachmo
2012-12-28 12:51:52+01
príspevok od: beholder
....daný užívateľ sa asi riadi vzorcom " viac lajkov = viac pravdy"..........buďme radi, že tu nie je možnosť prejavovať svoje presvedčenie aj akusticky ....

...mne osobne sa tie a la FB lajky nevidia ani pri hodnotení fotografií......vo fóre úplne strácajú zmysel.......tak ako sa nezvýšil očakávaný počet komentujúcich/hodnotiacich...tak sa tento systém stal kontraproduktívnym...

To je len nastroj pre par slabsich individui, aby im niekto tie ich nazory odobril, inak su s egom na dne. Pri hodnoteni fotografii by bolo rozhodne lepsie bodovanie celou skalou bodov, povedzme 1-10. Verim, ze aj k tomu raz pride, ale cesta poznania je niekedy dlha a klukata
2
5
 
Jurij88
2012-12-28 12:55:06+01
príspevok od: sachmo
Suhlasim Karol, pluska pod tvojimi komentarmi su dobrym ukazovatelom kvality komentu, ak sa tam nahodou objavia minuska, tak je to nejaky fake a je to nekorektne a treba takych uzivatelov nekompromisne zrusit Ty si asi neuvedomujes, ako posobis Rovnako, ako ked zamykas ohnive debaty, ktore sa otacaju v neprospech s tym, ze ved uz to nema zmysel.
Taky maly postreh pre pritomnych, aby som vam troska nacrtol realitu: po kazdej takejto ohnivej debate tykajucej sa portalu, redakcie, skupiniek Srnec-Rebro-dalsi verni,... mi pride postou par sprav od uzivatelov, ktori mi napisu, ze to, co pisem, su presne ich myslienky. Napisu to ale len mne sukromne do posty, verejne to prejavit nechcu, pokial tu chcu normalne fungovat (to je tiez ukazka kvality pomerov na portali). Necudoval by som sa preto, ak si zrusil prave takychto ludi, ktori radsej len lajkuju.
A napokon zrusenim nejakych nickov, ktore ak niekto vytvoril ucelovo, pravdepodobne ich ucelovo vytvori zase, si nevyriesil absolutne nic. Posluzilo to len ako zamienka, aby si mohol robit ramena a vyslat signal, ze kritika nebude tolerovana, nevyplnene nicky budu rusene a s vyplnenymi sa vysporiadame inak.
... a to bolo stale reci, ze si na vsetko sam, ze nestihas pisat clanky, ze tri roky si nemal dovolenku, na lustrovanie kto kedy kde a ako hlasuje sa cas vzdy najde Ako mi raz na VS povedala jedna pani profesorka: zivot je o prioritach. Tvoje priority su jasne.
Ty sa buď doma veľmi nudíš, alebo vo svojej prirodzenej identite nenachádzaš toľko uspokojenia a "rešpektu" ako v tej digitálnej. Pani profesorku si mal poslúchať, tvoje priority budú asi tiež iné ako je fotenie...
3
6
 
sachmo
2012-12-28 13:00:50+01
príspevok od: Jurij88
Ty sa buď doma veľmi nudíš, alebo vo svojej prirodzenej identite nenachádzaš toľko uspokojenia a "rešpektu" ako v tej digitálnej. Pani profesorku si mal poslúchať, tvoje priority budú asi tiež iné ako je fotenie...
Karol ti pise plusko do notesu, ked budes mat tro pluska, dostanes lajk fotky.
6
0
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-12-28 13:01:59+01
sachmo na hrad
3
3
 
drivesk
2012-12-28 13:09:06+01
Čo to tu vlastne riešite? Myslel som si, že psychologická poradňa je na inom fóre a "hladkať" si EGO môžete aj iným spôsobom.
0
4
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-12-28 13:12:05+01
príspevok od: sachmo
Suhlasim Karol, pluska pod tvojimi komentarmi su dobrym ukazovatelom kvality komentu, ak sa tam nahodou objavia minuska, tak je to nejaky fake a je to nekorektne a treba takych uzivatelov nekompromisne zrusit Ty si asi neuvedomujes, ako posobis Rovnako, ako ked zamykas ohnive debaty, ktore sa otacaju v neprospech s tym, ze ved uz to nema zmysel.
Taky maly postreh pre pritomnych, aby som vam troska nacrtol realitu: po kazdej takejto ohnivej debate tykajucej sa portalu, redakcie, skupiniek Srnec-Rebro-dalsi verni,... mi pride postou par sprav od uzivatelov, ktori mi napisu, ze to, co pisem, su presne ich myslienky. Napisu to ale len mne sukromne do posty, verejne to prejavit nechcu, pokial tu chcu normalne fungovat (to je tiez ukazka kvality pomerov na portali). Necudoval by som sa preto, ak si zrusil prave takychto ludi, ktori radsej len lajkuju.
A napokon zrusenim nejakych nickov, ktore ak niekto vytvoril ucelovo, pravdepodobne ich ucelovo vytvori zase, si nevyriesil absolutne nic. Posluzilo to len ako zamienka, aby si mohol robit ramena a vyslat signal, ze kritika nebude tolerovana, nevyplnene nicky budu rusene a s vyplnenymi sa vysporiadame inak.
... a to bolo stale reci, ze si na vsetko sam, ze nestihas pisat clanky, ze tri roky si nemal dovolenku, na lustrovanie kto kedy kde a ako hlasuje sa cas vzdy najde Ako mi raz na VS povedala jedna pani profesorka: zivot je o prioritach. Tvoje priority su jasne.
Kritike sa redakcia nikdy nevyhybala, vzdy sme na vsetko reagovali, ak sa stala chyba vyriesili sme to. Na stranke sa vsak snazime udrzat poriadok a korektne prostredie, ktore sa poniektori uzivatelia snazia narusit. Nie je to len syndrom nasej stranky. Na kazdom fore sa najdu ludia, ktori sa takymto sposobom realizuju a funkcie, ktore maju sluzit uzivatelom zneuzivaju rôznym sposobom na odbúravanie vlastnej frustrácie alebo len tak zo zábavy. To, ze zmazeme nicky, zablokujeme vlakno alebo zmazeme prispevok? Na to vsetko mame pravo v zaujme portalu a jeho slusných návstevníkov, ktorí tu naozaj chodia kvoli fotografii. Mozete si tu pisat co chcete, kazdy kto je s nami dlhsie, vie ako to funguje. Karol s touto strankou zije, ako spravny sefredaktor a robi vsetko preto, aby bol stale lepsi a putavejsi pre jeho serióznych navstevnikov.
Co tu robite vy?
 
Jurij88
2012-12-28 13:16:34+01
príspevok od: sachmo
Karol ti pise plusko do notesu, ked budes mat tro pluska, dostanes lajk fotky.
Osobne nepoznám ani jedného užívateľa portálu, Karol a hociktorý iný redaktor mi môžu byť ukradnutí (bez urážky), rovnako ako lajkovanie fotiek.

Tento portál a dobré rady užívateľov mi pomohli a pomáhajú odstraňovať moje chyby a zlepšovať sa vo fotení. To by mala byť jeho prioritná funkcia a nie žabomyšie vojny na pieskovisku. Nie je to tu dokonalé, to áno, ako ani Ty a Tvoja pravda.

A to, že si niekto vytvára kontá, aby si lajkoval fotky je také detinské, až je to na smiech.
1
10
 
brehulka
2012-12-28 13:17:27+01
príspevok od: sachmo
Suhlasim Karol, pluska pod tvojimi komentarmi su dobrym ukazovatelom kvality komentu, ak sa tam nahodou objavia minuska, tak je to nejaky fake a je to nekorektne a treba takych uzivatelov nekompromisne zrusit Ty si asi neuvedomujes, ako posobis Rovnako, ako ked zamykas ohnive debaty, ktore sa otacaju v neprospech s tym, ze ved uz to nema zmysel.
Taky maly postreh pre pritomnych, aby som vam troska nacrtol realitu: po kazdej takejto ohnivej debate tykajucej sa portalu, redakcie, skupiniek Srnec-Rebro-dalsi verni,... mi pride postou par sprav od uzivatelov, ktori mi napisu, ze to, co pisem, su presne ich myslienky. Napisu to ale len mne sukromne do posty, verejne to prejavit nechcu, pokial tu chcu normalne fungovat (to je tiez ukazka kvality pomerov na portali). Necudoval by som sa preto, ak si zrusil prave takychto ludi, ktori radsej len lajkuju.
A napokon zrusenim nejakych nickov, ktore ak niekto vytvoril ucelovo, pravdepodobne ich ucelovo vytvori zase, si nevyriesil absolutne nic. Posluzilo to len ako zamienka, aby si mohol robit ramena a vyslat signal, ze kritika nebude tolerovana, nevyplnene nicky budu rusene a s vyplnenymi sa vysporiadame inak.
... a to bolo stale reci, ze si na vsetko sam, ze nestihas pisat clanky, ze tri roky si nemal dovolenku, na lustrovanie kto kedy kde a ako hlasuje sa cas vzdy najde Ako mi raz na VS povedala jedna pani profesorka: zivot je o prioritach. Tvoje priority su jasne.
Ten jeden palček hore, to som bola ja. Ale priznám sa, že teraz budem tŕpnuť, či mi príde dôchodok.
1
3
 
Strana 1 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()