Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

RE: Zrusil som konta vytvorene pre nekorektne pridavanie palcov.

heuro-new
heuro-new 2012-12-28 11:24:47+01
Chcel by som sa od kompetentnych dozvediet, co znamena ''nekorektne pridavanie palcov', a preco bol zruseny moj nick. Nekorektne je suhlasit s kritickym nazorom a dat mu palec hore? To snad nemyslite vazne!
Ziadam o podrobne vysvetlenie cloveka, ktory je zodpovedny za zrusenie mojho nicku heuro!
 
sachmo
2012-12-28 18:31:44+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tak aj to ta martinka z turca sa chvastala ze ju podnikatelia volaju na akcie ale asi poznam tych nespavnych lebo som ju este na ziadney nestretol
Je mi jedno, co si myslis, na fakte to nic nemeni. A neprekvapilo by ma, ak by ste sa tu navzajom upokojovali, ze vsetko je OK, ze jediny nepokojny som ja, ze vsetky nicky lajkujuce mna su moje, ze vsetky nicky dislajkujuce vas su tiez moje, ze kazdy, kto nesuhlasi, je nejaky moj pseudonym.
A vies co, ja vam to doknca prajem, aby vam nikto nikdy nic nevycital, aby kazdy suhlasil aj s chybami, ktore najde v clankoch, aby vysoko pozitivne ohodnotil aj tu najhorsiu fotografiu, ved ego je predsa dolezite. Len nezaudni na Freuda a jeho vyrok, ze ego nie je panom vo vlastnom dome.
1
1
 
sachmo
2012-12-28 18:35:27+01
príspevok od: admin
no hadam ste vedel, ze si nepisete sam so sebou
pisal som s nickom beholder, ale s ktorym? www.ephoto.sk/komunita/zoznam-uzivatelov/?user_name=beho
1
0
 
morgoth
2012-12-28 18:35:51+01
príspevok od: landov
tak toto by asi bolo naozaj fajn...suhlas
Bolo to tak, velmi to nepomahalo...
//A uz vobec nie, ked si niekto dal podpis
0
0
 
sachmo
2012-12-28 18:37:03+01
príspevok od: fatality
myslim ze hodne by pomohlo zanonymizovanie fotiek pridanych na kritiku..vo velkej miere by pomohlo tomu ze ludia by sa venovali,prezerali,lajkovali zaujimave fotky a nie fotky kamaratov a znamych..
To sa riesilo v predchadzajucej debate. Bolo by to super, keby si netusil, koho fotku hodnotis. Problem ale je, ze drviva vacsina ludi si fotky z roznych dovodov podpisuje, pridava ramceky, nazvy a pod.
2
1
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-12-28 18:53:46+01
príspevok od: sachmo
pisal som s nickom beholder, ale s ktorym? www.ephoto.sk/komunita/zoznam-uzivatelov/?user_name=beho
jeden beholder s velkym i ste bol vy, takze kto asi mohol byt druhy?
 
Timotej Jančár
2012-12-28 19:04:45+01
príspevok od: sachmo
To sa riesilo v predchadzajucej debate. Bolo by to super, keby si netusil, koho fotku hodnotis. Problem ale je, ze drviva vacsina ludi si fotky z roznych dovodov podpisuje, pridava ramceky, nazvy a pod.
Už ma nebavíš, takže s ďalšími mojimi komentármi v Tebou umelo vydržiavaných flamoch budem ignorovať, takže dúfam, že si to užiješ. Nájdi si nejaké záľuby - puzzle, frajerku, MMORPG, modelovanie lietadiel.... Zdá sa mi, že máš totiž príliš veľa voľného času a nevyužívaš ho priveľmi plodne. Prosím neber to ako pokus uraziť Tvoju osobu, ba naopak, snažím sa spraviť pre Teba niečo prospešné. Ďalšia moja rada - skús byť menej sebestredný a tvrdohlavo trvať na svojich názoroch. Neber to ako nabádanie, ale môže Ti to pomôcť v komunikácii v reálnom živote aj na internete. Pokiaľ Ti niekto niečo vysvetlí a Tebe sa to nepáči, skús sa s tým zmieriť a nehotovať krížové výpravy. Nikam to nevedie a zbytočne stráca Tvoj nick na kredibilita. Buduješ si tu meno večného flamera a akejsi umelej opozície proti realizačnému tímu ePhota. Chceš sa stavať do akejsi pozície ePhoto undergroundu? Ale nebuď smiešny... Ako som Ti už hovoril - neexistujú tu žiadne skupiny okolo Karola ani žiadne ePhoto defense skupiny užívateľov, ktorí sú vždy pripravení v zálohe a opluskujú všetky príspevky, ktoré majú byť opluskované. Ľudia majú vlastný rozum, už nie je komunizmus, nemáme triednych nepriateľov ani nič podobné. Pokiaľ však niekto porušuje pravodlá fóra, účelovo zakladá ďalšie kontá a príde si sem len zaflamovať, tak sa Karolovi ani nedivím, že maže. Som moderátorom na jednom väčšom Slovenskom fóre a užívatelia tohto kalibru sa u nás neohrejú ani 5 minút. Permaban na IP.
Prajem príjemné prežitie zvyšku tohto sviatočného obdobia a skúsme sa trošku viac zaoberať rodinou a ľuďmi, na ktorých by nám malo záležať. Pa
4
6
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-12-28 19:29:17+01
príspevok od: sachmo
Je mi jedno, co si myslis, na fakte to nic nemeni. A neprekvapilo by ma, ak by ste sa tu navzajom upokojovali, ze vsetko je OK, ze jediny nepokojny som ja, ze vsetky nicky lajkujuce mna su moje, ze vsetky nicky dislajkujuce vas su tiez moje, ze kazdy, kto nesuhlasi, je nejaky moj pseudonym.
A vies co, ja vam to doknca prajem, aby vam nikto nikdy nic nevycital, aby kazdy suhlasil aj s chybami, ktore najde v clankoch, aby vysoko pozitivne ohodnotil aj tu najhorsiu fotografiu, ved ego je predsa dolezite. Len nezaudni na Freuda a jeho vyrok, ze ego nie je panom vo vlastnom dome.
ego ego to je ten raper??
1
2
 
sachmo
2012-12-28 20:08:38+01
príspevok od: admin
jeden beholder s velkym i ste bol vy, takze kto asi mohol byt druhy?
dokonca, co sa tu este nedozvieme.
2
1
 
sachmo
2012-12-28 20:19:13+01
príspevok od: Timotej Jančár
Už ma nebavíš, takže s ďalšími mojimi komentármi v Tebou umelo vydržiavaných flamoch budem ignorovať, takže dúfam, že si to užiješ. Nájdi si nejaké záľuby - puzzle, frajerku, MMORPG, modelovanie lietadiel.... Zdá sa mi, že máš totiž príliš veľa voľného času a nevyužívaš ho priveľmi plodne. Prosím neber to ako pokus uraziť Tvoju osobu, ba naopak, snažím sa spraviť pre Teba niečo prospešné. Ďalšia moja rada - skús byť menej sebestredný a tvrdohlavo trvať na svojich názoroch. Neber to ako nabádanie, ale môže Ti to pomôcť v komunikácii v reálnom živote aj na internete. Pokiaľ Ti niekto niečo vysvetlí a Tebe sa to nepáči, skús sa s tým zmieriť a nehotovať krížové výpravy. Nikam to nevedie a zbytočne stráca Tvoj nick na kredibilita. Buduješ si tu meno večného flamera a akejsi umelej opozície proti realizačnému tímu ePhota. Chceš sa stavať do akejsi pozície ePhoto undergroundu? Ale nebuď smiešny... Ako som Ti už hovoril - neexistujú tu žiadne skupiny okolo Karola ani žiadne ePhoto defense skupiny užívateľov, ktorí sú vždy pripravení v zálohe a opluskujú všetky príspevky, ktoré majú byť opluskované. Ľudia majú vlastný rozum, už nie je komunizmus, nemáme triednych nepriateľov ani nič podobné. Pokiaľ však niekto porušuje pravodlá fóra, účelovo zakladá ďalšie kontá a príde si sem len zaflamovať, tak sa Karolovi ani nedivím, že maže. Som moderátorom na jednom väčšom Slovenskom fóre a užívatelia tohto kalibru sa u nás neohrejú ani 5 minút. Permaban na IP.
Prajem príjemné prežitie zvyšku tohto sviatočného obdobia a skúsme sa trošku viac zaoberať rodinou a ľuďmi, na ktorých by nám malo záležať. Pa
Takze Jancara by sme mali, este Muska.
Na jednej strane tvrdis, ze ludia maju svoj rozum, na druhej zase, ze nemam trvat na svojich nazoroch. Rozumiem tomu spravne, ze ak si myslim A, na to nejaky uzivatel napise, ze nie, lebo B a ja na to poviem ze ok, tak B? Cize podla teba moje nazory su apriori nespravne a spravne su tie prave opacne? Cim je to dane, ktory nazor je ten spravny? Tym, kto je moj kamarat na ephoto alebo aku ikonku mam za nickom?
A to, coho som tu casto svedkom nie je vlastny rozum ludi, ale experiment konformity v praxi. Viac o tom sa dozvies vyhladanim nema Solomon Asch, alebo si skus pozriet toto: http://www.mojevideo.sk/v/6e7b3d433c3d4139394338
4
4
 
sachmo
2012-12-28 20:19:39+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ego ego to je ten raper??
Pre teba ano
1
1
 
lu_boss
2012-12-28 20:28:33+01
...neda sa nejako zitit, ci sachmo nie je tajne navrateny granko ? Ak nie, stavim flasu, ze su rodina.

Niektori maju gule na to, aby diskutovali pod vlastnym menom, ini nemaju a tak sa moze pokojne stat, ze nimand z middle of nowhere sa tu potom moze tvarit ako tazky bombarder.
2
4
 
sachmo
2012-12-28 20:29:29+01
príspevok od: lu_boss
...neda sa nejako zitit, ci sachmo nie je tajne navrateny granko ? Ak nie, stavim flasu, ze su rodina.

Niektori maju gule na to, aby diskutovali pod vlastnym menom, ini nemaju a tak sa moze pokojne stat, ze nimand z middle of nowhere sa tu potom moze tvarit ako tazky bombarder.
Ved ja si kludne mozem dat vlastne meno, porad nejake
4
1
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-12-28 20:30:54+01
príspevok od: sachmo
Pre teba ano
šašmo
2
2
 
lu_boss
2012-12-28 20:30:58+01
príspevok od: sachmo
Ved ja si kludne mozem dat vlastne meno, porad nejake
... sa zda ze uz si si ich zo osem dal...
2
2
 
Tomáš Muška
2012-12-28 23:32:03+01
šašmo... Mušku sa nezbavíš... ten je rovnako tvrdohlavý ako ty, len nemá chuť a čas na to sa s tebou zaoberať toľko ako by sa ti ráčilo...

a myslím, že stačilo... zajtra čakám tvoje kecy v ďalšej téme...
3
3
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()