Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

obec foto kritikov?

computopia
computopia 2009-03-04 22:33:46+01
mna by zaujimalo, ci maju na SR (tiez worldwide)vytvorene najake zazemie prof. kritici, fotografie samozrejme mam na mysli. existuje vobec profesia ako kritik fotografie s nejakym svojim specifickym nazvom? literarni kritici, hudobni kritici, filmovi kritici.....ak mi len uniklo podobne spojenie s foto, tak sa ospravedlnujem za otvorenie temy, ale pomozte neznalej a zvedavej...
 
Marcel Rebro
2009-05-08 13:35:21+02
príspevok od: Karolfoto
A ty s nim spavas ze ho tak obhajujes? Ty dilinko si radsej precitaj co som napisal. Alebo tebe sa zda ze na tento portal dal nejaku fotku? na to nema gule
hlavne ze ty mas gule! bez guli sa zle guluje. dobre svetlo ...

ps: s afkaa.i nespavam pupusko ...
 
Karolfoto
2009-05-08 13:37:05+02
tak potom preco sa tu tvaris ako majster sveta a kazdeho hned zvozis?,, a podla tvojho primitivneho prejavu na tejto stranke tych zakaznikov az tolko nebude
 
2009-05-08 13:42:43+02
príspevok od: Karolfoto
tak potom preco sa tu tvaris ako majster sveta a kazdeho hned zvozis?,, a podla tvojho primitivneho prejavu na tejto stranke tych zakaznikov az tolko nebude
ja zvozim len toho, kto si to zasluzi. keby to viac robili rodicia, tak dnes nemame tolko lenivych ludi, ktori namiesto toho, aby pohli zadkom a 5 minut obetovali hladaniu, polozia otazku milionkrat obmielanu a obetuju hodiny hadaniu sa o to, ze oni su ti, ktori mozu...

zakaznikov je dost na to, aby som bol spokojny :)
 
Karolfoto
2009-05-08 13:44:50+02
chlapec moj popozeraj si tie svoje trapne poznamky a potom si to urovnaj v tej svojej doktorantskej hlavicke a uvydis preco ti toto pisem
 
2009-05-08 13:48:00+02
príspevok od: Karolfoto
chlapec moj popozeraj si tie svoje trapne poznamky a potom si to urovnaj v tej svojej doktorantskej hlavicke a uvydis preco ti toto pisem
tvoje homosexualne chutky adresuj inam a to urovnavanie idealne zrkadlu. zatial tu od teba nic, okrem navazania sa do mna nie je. pokial je toto vsetko, co vies foru poskytnut, tak by bolo lepsie pre vsetkych, ak by si si nasiel nejake ine hobby.
 
Karolfoto
2009-05-08 13:50:42+02
ale nejako si sa rozcertil, nebodaj som urazil tvoje chabe ego? Ja ziadne homosexualne chutky nemam to ty si tu nedavno vypisoval nejake sexualne navrhy. A tomuto foru bz pomohlo keby si zmizol ty pan doktorant
 
jaroa
2009-05-08 13:58:36+02
karolfoto si nejaky husty!?Sam v galerii nemas ziadne foto....
 
javelin
2009-05-08 18:22:45+02
Ja mu jednu požičiam ...dobre vYdíš...požičiam nie dám....
 
dedo Milan
2009-05-08 18:57:30+02
Karolfoto - 08.05.2009 - 13:44
chlapec moj popozeraj si tie svoje trapne poznamky a potom si to urovnaj v tej svojej doktorantskej hlavicke a uvydis preco ti toto pisem

Karolfoto - 08.05.2009 - 13:50
ale nejako si sa rozcertil, nebodaj som urazil tvoje chabe ego? Ja ziadne homosexualne chutky nemam to ty si tu nedavno vypisoval nejake sexualne navrhy. A tomuto foru bz pomohlo keby si zmizol ty pan doktorant

Prečítaj si a posúď, kto je trápny. To chabé ego tu bude mať niekto iný, keď neustále apeluje na sexuálnu orientáciu a doktoradstvo, ale stále nechápe prečo by mal aj rozmýšlať.
 
MiroH
2009-05-10 12:36:15+02
príspevok od: Karolfoto
A ty s nim spavas ze ho tak obhajujes? Ty dilinko si radsej precitaj co som napisal. Alebo tebe sa zda ze na tento portal dal nejaku fotku? na to nema gule
Tak toto je dost ubohe, ved ani ty tu nemas ani jednu foto. A podla reakcii ta odhadujem na vek tak do 19 rokov, inak by si mal trosku rozhlad v zivote. Len preto ze si z Bratislavy a mas drahu techniku, to ti rozum nenahradi, a samozrejme ani tvoj verbalny prejav. Takze sa krot vo vyjadreniach.
 
marcof
2009-05-10 19:18:11+02
jee,nehádajte sa rovno sa pobite :)).Ale nie,toto je stránka určená pre fotografov a nadšencov či pokročilých alebo začínajúcich,tak dotyčný by si tie urážky a neslušné invektíva mohol nechať pre seba,alebo sa prezentovať niekde inde.
 
wayne
2009-05-10 19:19:58+02
takto to dopadne ked niekto necita text pisany malym :)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()