Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Ako je to s blokovanim?

sankiakis
sankiakis ocenenie redakciou 2009-05-20 23:26:33+02
Zdravim chcem sa spytat takuto vec, isty uzivatel mi ohodnotil nepravom niekolko fotiek 1-1-1. Ihned som ho blokoval s ty mze som si myslel ze vsetky jeho komentare a hodnotenia pri mojich fotkach zmiznu. Nestalo sa tak. Pred blokutin sa pisalo ze zamedzenie poskodzovania fotiek inych ci nieco podobne:) Ako mi teda pomohlo jej blkovanie ked tie jednicky sa nestratili. Teraz mam pokazeny cely priemer bodovy:D:D Ale nie vazne, ako mi ten blok ma pomoct vlastne? dakujem
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-27 09:24:42+02
príspevok od: simonross
Bohuzial som zistil, ze ak niekto ohodnoti fotografiu ineho uzivatela ephota (igoo) podla svojho vlastneho vnimania, tak ho dany uzivatel v pohodicke zablokuje. A to pritom pridava svoju fotografiu na kritiku, ktora je podla mna v niecom kladna a v niecom negativna.

Len skoda ze sa jedna o profesionala.
Aj mňa zablokoval jeden profík... ešte v tú hodinu, ako som inému autorovi pod foto napísal, že jeho montáže pokladám za najlepšie na portáli... A toho profíka som ale vo svojom komentári nemenoval... ale profík si prečítal, urazil sa a block...

Podobne ako 1970 píše - zasmial som sa a vypustil to a aj jeho z hlavy... Nemám najmenšiu potrebu ho tu menovať a verejne sa takým niečim zaoberať...
 
maTTo_corp
2012-05-27 10:29:46+02
príspevok od: Stratený Stano
Aj mňa zablokoval jeden profík... ešte v tú hodinu, ako som inému autorovi pod foto napísal, že jeho montáže pokladám za najlepšie na portáli... A toho profíka som ale vo svojom komentári nemenoval... ale profík si prečítal, urazil sa a block...

Podobne ako 1970 píše - zasmial som sa a vypustil to a aj jeho z hlavy... Nemám najmenšiu potrebu ho tu menovať a verejne sa takým niečim zaoberať...
asi si to/ho tak celkom z hlavy nevypustil...celkovo by som povedal, že ty takéto veci nevypúšťaš

ale to si neber zle...asi nie si jediný...však inak by táto téma nemala 17 strán
 
Cyril
2012-05-27 10:40:14+02
príspevok od: 1970
Bud rad, aspon si vzbudil emocie... je to vzdy lepsie, ako by si bol len vzduch Otvor si flasu dobreho vinka a vychutnaj si skvely buket a chut. Prave som kostoval 2009 alibernet barique JM Vinárstvo Doľany a je to naozaj pecka. Zabudnes na vsetky trapenia
Hmmm slachtitelom z Odesy sa podaril fakt paradny kusok. Bycia krv z Dolan? 2009? Musim vyskusat
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-05-27 12:01:20+02
príspevok od: Cyril
Hmmm slachtitelom z Odesy sa podaril fakt paradny kusok. Bycia krv z Dolan? 2009? Musim vyskusat
ja Vám dám chlapčiská jenny nepodarené...mojemu plemennému najlepšiemu skákačovi ..milému býčkovi Ďurovi budete krv piť...Háááá!!!!?...jak taký upííri netopíri?.....šak dočkajte Vy ožrani, už aj mu píšem a dám avízo čo na neho chystáte.....bude na Vás pripravený a na rohy Vás nabere ..
 
Cyril
2012-05-27 16:21:51+02
príspevok od: Koma
ja Vám dám chlapčiská jenny nepodarené...mojemu plemennému najlepšiemu skákačovi ..milému býčkovi Ďurovi budete krv piť...Háááá!!!!?...jak taký upííri netopíri?.....šak dočkajte Vy ožrani, už aj mu píšem a dám avízo čo na neho chystáte.....bude na Vás pripravený a na rohy Vás nabere ..
Dobrucky je Alibernet, Dolansky som neskusal este
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-05-27 19:39:04+02
príspevok od: Cyril
Dobrucky je Alibernet, Dolansky som neskusal este
Do prčic tam..nestihla som odoslať to avízo.......ebééééénci....teraz bude býčok Ďurko zoslabnutý a neuvládze skákať, veľa ste toho vypili?........ach ja krava nešťastná...ale inak slečna Líza, keď sa raz stretneme...možme mu piť krv spolu...chichi.
 
Cyril
2012-05-27 23:25:27+02
Ok, zabezpecim, ale toto:
http://www.vino-nitra.sk/alibernet-chateau-modra-10th-generation-190d/
 
Paulie
2012-05-28 00:03:23+02
príspevok od: Koma
ja Vám dám chlapčiská jenny nepodarené...mojemu plemennému najlepšiemu skákačovi ..milému býčkovi Ďurovi budete krv piť...Háááá!!!!?...jak taký upííri netopíri?.....šak dočkajte Vy ožrani, už aj mu píšem a dám avízo čo na neho chystáte.....bude na Vás pripravený a na rohy Vás nabere ..
Tak veru, bejka radšej nenasr.. emh, nenasrdiť, lebo vás zablokuje roháma
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-05-28 10:22:14+02
príspevok od: Cyril
Ok, zabezpecim, ale toto:
http://www.vino-nitra.sk/alibernet-chateau-modra-10th-generation-190d/
no supiš, šak také nejaké ..,,galérijné,, aj s obrázkom origoškovým na vinete mi zrovna minule Yarik na záhradu pod morušu doniésol..fakt neblbnem - tak ho zatiaľ nenačnem...inak citujem z popisu:

Predstavujeme Vám víno tmavorubínovej farby prechádzajúcej do tehlovo-červena. Vôňou pripomína zrelé drobné ovocie s prevahou ostružiny. Plná ovocná chuť s jemnou trieslovinou, ktorá ležaním získava na zamatovej vznešenosti. Odporúčame podávať k srnčiemu

Tak už sa teším keď bude flaštička prázdna a zaľahneme v úpeku do stromového tieňa, poležíme..trieslovinu poprežúvame .....budeme zamatovo vznešené Inak jak čítam úplne poslednú vetu...neviem, neviem....asi by sme mali pozvať aj Karola
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-28 14:01:38+02
príspevok od: Koma
no supiš, šak také nejaké ..,,galérijné,, aj s obrázkom origoškovým na vinete mi zrovna minule Yarik na záhradu pod morušu doniésol..fakt neblbnem - tak ho zatiaľ nenačnem...inak citujem z popisu:

Predstavujeme Vám víno tmavorubínovej farby prechádzajúcej do tehlovo-červena. Vôňou pripomína zrelé drobné ovocie s prevahou ostružiny. Plná ovocná chuť s jemnou trieslovinou, ktorá ležaním získava na zamatovej vznešenosti. Odporúčame podávať k srnčiemu

Tak už sa teším keď bude flaštička prázdna a zaľahneme v úpeku do stromového tieňa, poležíme..trieslovinu poprežúvame .....budeme zamatovo vznešené Inak jak čítam úplne poslednú vetu...neviem, neviem....asi by sme mali pozvať aj Karola
Potom sa už len oblízať... ako na tejto foto...:
http://www.vivo.sk/photo/289570/BEEEEEEEEEEEEEEEE
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-05-28 16:05:58+02
príspevok od: Stratený Stano
Potom sa už len oblízať... ako na tejto foto...:
http://www.vivo.sk/photo/289570/BEEEEEEEEEEEEEEEE
na tejto - foto???...a já reku jaké supiš vyčistené zrkadlo ste sem pán kolega pridali....a potom kukám – fláčky hnedé a nié čierne....normálne som zo seba zostala bloknutá....to len jakože aby sme zostali pri téme
 
Cyril
2012-05-31 22:26:41+02
príspevok od: Koma
no supiš, šak také nejaké ..,,galérijné,, aj s obrázkom origoškovým na vinete mi zrovna minule Yarik na záhradu pod morušu doniésol..fakt neblbnem - tak ho zatiaľ nenačnem...inak citujem z popisu:

Predstavujeme Vám víno tmavorubínovej farby prechádzajúcej do tehlovo-červena. Vôňou pripomína zrelé drobné ovocie s prevahou ostružiny. Plná ovocná chuť s jemnou trieslovinou, ktorá ležaním získava na zamatovej vznešenosti. Odporúčame podávať k srnčiemu

Tak už sa teším keď bude flaštička prázdna a zaľahneme v úpeku do stromového tieňa, poležíme..trieslovinu poprežúvame .....budeme zamatovo vznešené Inak jak čítam úplne poslednú vetu...neviem, neviem....asi by sme mali pozvať aj Karola
http://www.prodej-zveriny.cz/ze-srnce/

Celkom ma zaujal "Srnčí plátky ve sloupečku"
 
sunajn
2012-06-02 15:32:13+02
príspevok od: Koma
aj ja sa pochválim....kurňa koonečne aj ja som bloknutý..no fasa....zablokoval ma vlastný synátor chlapčisko jeden...........no..zatiaľ len ústne
To preto, lebo si ho dlho na pivo nepozval. Dávno sa vie, že dobrý mok ústa odblokuje.
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-06-02 20:28:08+02
príspevok od: sunajn
To preto, lebo si ho dlho na pivo nepozval. Dávno sa vie, že dobrý mok ústa odblokuje.
jasne jasne ..práve sedím na svadbe len som odbehol domov psíkov nakŕmiť a vyvenčiť, gazdinu ustajniť ...som dnes večer šoférovací ......v hube mám dobromokovo sucho.....prisám vačku, že som komplet zablokovaný...
 
rbr69
2012-06-02 22:22:58+02
 
sunajn
2012-06-03 16:26:32+02
príspevok od: Koma
jasne jasne ..práve sedím na svadbe len som odbehol domov psíkov nakŕmiť a vyvenčiť, gazdinu ustajniť ...som dnes večer šoférovací ......v hube mám dobromokovo sucho.....prisám vačku, že som komplet zablokovaný...
Holt bol si zablokovaný, ale včuleky už si namazaný, nie?
 
Strana 17 z 17
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()