Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Ako je to s blokovanim?

sankiakis
sankiakis ocenenie redakciou 2009-05-20 23:26:33+02
Zdravim chcem sa spytat takuto vec, isty uzivatel mi ohodnotil nepravom niekolko fotiek 1-1-1. Ihned som ho blokoval s ty mze som si myslel ze vsetky jeho komentare a hodnotenia pri mojich fotkach zmiznu. Nestalo sa tak. Pred blokutin sa pisalo ze zamedzenie poskodzovania fotiek inych ci nieco podobne:) Ako mi teda pomohlo jej blkovanie ked tie jednicky sa nestratili. Teraz mam pokazeny cely priemer bodovy:D:D Ale nie vazne, ako mi ten blok ma pomoct vlastne? dakujem
 
sunajn
2009-05-23 14:09:01+02
príspevok od: xerion
pozreť sa na ten tvoj červený xsicht:D
To môžeš aj bez toho, aby si si otváral chlebáreň!
 
sunajn
2009-05-23 14:14:08+02
Ktomu blokovaniu ešte jedná vec, ktorá ma irituje! Je to táto hláška.

Autora tejto fotografie ste si zaradili medzi blokovaných uživateľov.
Nemáte oprávnenie pre posielanie správ, hodnotenie a komentovanie jeho fotografií.

Nikoho som nezablokoval! Nie ako tie slabé a narušené povahy, čo to spravili!
Patrilo by sa ten text prerobiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
sunajn
2010-07-16 04:02:13+02
Keď som založil vlákno, myslím,že sa volalo - už je to tu - kde som poukázal na nedemokratickú funkciu, možnosti blokovania užívateľov, užívateľmi, tak som podľa tvorcov ephota nemal pravdu. Uplynul viac ako rok a ukázalo sa, že som pravdu mal a stále mám. Užívateľ Edu... ma zablokoval asi ako prvý. Doteraz to tak je. Zaujímavé ale je, že on mi vie vliezť do galérky a nechať tam komentár. Tak sa pýtam, aká je to demokratická funkcia? Edu... bol voľakedy a asi stále je, dobre zapísaný u Tvorstva ephota, keď ma také privilégium. Ešte aj užívateľ mrco na to pred časom upozorňoval. Nič sa odvtedy nezmenilo. Nič! Keď už Tvorstvo zriadilo tú možnosť blokovania, mali to urobiť tak, aby ten čo to chce využívať, musel o ňu požiadať admina a hlavne uviesť rozumný dôvod, použitia tejto nedemokratickej a urážajúcej funkcie. Veď ak sa niekomu niekto nepáči, tak nech on odtiaľto vypadne a nie blokuje BEZDôVODNE dotyčného užívateľa.

J U S T I T I A O M N I B U S
 
jake
2010-07-16 08:25:50+02
zaujmave - ja som sa jednu dobu nasral az ma to zablokovalo a asi snad mesiac ci dva som na ephoto vobec nebol, blokovanie funguje teda dobre
inac ako blokovanie by som skor poriesil tie nestastne rozmery fotiek a komprimaciu, omielalo sa to tu vela razy a nist nist sa nestalo, ziadna naprava - dlhe nacitavanie, caste vypadky - skratka blokovania je tu vela

ale podla spravolivosti by to malo byt tak, ze ked niekoho zablokujem tak ani nemozem pridavat komenty k jeho fotkam a komentarom - to ma Suhajn pravdu
 
Marcel Rebro
2010-07-16 08:45:05+02
aj ja som spominanym autorom blokovany (povedal by som historicky a od nepamati). a je pravda ze je to akt jednostranny - teda blokujuci moze blokovanemu fotky komentovat, naopak samozrejme nie.

mne sa to tiez stalo, ale bola to zjavne nahoda. blokujici mi nechal odkaz nieco v zmysle ´v poridaku´ (a 3x7 ;-)). zjavne netusil pod koho fotkou sa nachadza a ani ziadne info o blokovani sa mu nezobrazilo.

bolo to tusim cca pred rokom ...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-07-16 09:05:58+02
mňa nikto nikdy nedotoblokoval ja si kupujem svoje spreje sám
 
Marcel Rebro
2010-07-16 09:19:52+02
Inac co ma na celej veci dost zaraza je skutocnost je ze autor, ktory sa ´zmoze´ na cca 4 hodnotenia mesacne (vcitane reakcii pod vlastnou fotkou) ´venoval´ tento mesiac uz 3 autorovi, ktoreho sam blokuje.

A to ze blokovane je ´jednostranne´ vie - upozornil som ho na tuto chybu / vlastnost ePhoto uz pod mojou fotkou. Iba ze by trpel selektivnou stratou pamati tak popularnou (nielen) na ePhoto ...
 
Marcel Rebro
2010-07-16 09:20:26+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
mňa nikto nikdy nedotoblokoval ja si kupujem svoje spreje sám
donesiem Ti dnes vecer jeden sponzorsky repelent ...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-07-16 09:28:19+02
príspevok od: Marcel Rebro
donesiem Ti dnes vecer jeden sponzorsky repelent ...
sa teším úplne až tam v bruchu sa trasiem jak či-wawa :) a bude mať aj funkciu dežodorantu?
 
viking81
2010-07-16 09:42:02+02
edu tu este obsmrda ? ved uz docela davno sa lucil pod nejakou fotkou v style a la meciar...i ked je pravda ze aj ten sa vratil a zneprijemnoval nam zivot dalsich 12 rokov... takze opet bacha na eduho...lebo nas tu sleduje s klincovackou na motyle a nedopadneme dobre :-) i ked moznost branit sa je v nasom pripade minimalna kedze sme vsetci nim blokovany :D
 
maTTo_corp
2010-07-16 10:06:53+02
príspevok od: viking81
edu tu este obsmrda ? ved uz docela davno sa lucil pod nejakou fotkou v style a la meciar...i ked je pravda ze aj ten sa vratil a zneprijemnoval nam zivot dalsich 12 rokov... takze opet bacha na eduho...lebo nas tu sleduje s klincovackou na motyle a nedopadneme dobre :-) i ked moznost branit sa je v nasom pripade minimalna kedze sme vsetci nim blokovany :D
1. včera večer som ho tuším videl online
2. ja ním blokovaný niesom :D
 
viking81
2010-07-16 10:40:34+02
neboj nic...aj na to pride :D
 
sunajn
2010-07-16 11:01:06+02
príspevok od: jake
zaujmave - ja som sa jednu dobu nasral az ma to zablokovalo a asi snad mesiac ci dva som na ephoto vobec nebol, blokovanie funguje teda dobre
inac ako blokovanie by som skor poriesil tie nestastne rozmery fotiek a komprimaciu, omielalo sa to tu vela razy a nist nist sa nestalo, ziadna naprava - dlhe nacitavanie, caste vypadky - skratka blokovania je tu vela

ale podla spravolivosti by to malo byt tak, ze ked niekoho zablokujem tak ani nemozem pridavat komenty k jeho fotkam a komentarom - to ma Suhajn pravdu
To načitávanie fotiek sa u mňa pokúša o šľaktrafenie. Ešte šťastie, že aspoň na tento sval sa môžem spoľahnúť... :)
 
sunajn
2010-07-16 12:05:05+02
Holt, v zákutiach ľudskej mysle sa niekedy odohrávajú čudné pochody...
 
sunajn
2010-07-16 12:08:38+02
príspevok od: maTTo_corp
1. včera večer som ho tuším videl online
2. ja ním blokovaný niesom :D
Asi preto, že mu pod fotkami peješ iba samú chválu
 
zombi
2010-07-16 12:18:53+02
Sunajn co ti vlastne vadi?
 
sunajn
2010-07-16 13:18:09+02
príspevok od: zombi
Sunajn co ti vlastne vadi?
No predsa, že vonku svieti slnko. A Tebe???
 
sunajn
2010-07-16 13:19:06+02
príspevok od: sunajn
Holt, v zákutiach ľudskej mysle sa niekedy odohrávajú čudné pochody...
My o vlku... :)
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/?action=showPhoto&id=126329&action2=showComment&commentId=705934#comments705934
 
zombi
2010-07-16 14:02:46+02
Ved len napisal svoj nazor a viacmenej s nim aj suhlasim. Sunajn ak sem vlozis fotku, mal by si dokazat prijat aj kritiku.
 
javelin
2010-07-16 14:03:14+02
To si pamätám....podľa mňa, by si najradšej z prsta ,ktorým to vyťukal odkusol...:)
 
Strana 3 z 17
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()