Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Biela verzia stranky

drivecentrum
2019-06-20 07:25:24+02
ahojte, bolo by celkom super keby mate aj bielu verzu stranky.

tato cierna je veeelmi zla na citanie. uprimne poviem, nechce sa mi chodit natuto stranku prave kvoli tomuto. tento forum je tiez katastrofa, silna cierna a sivy text ...

je to minimalna zmena v CSS, ulozte to ako setting pre usera a uvidite komu sa co hodi viac podla statistik.
 
PeCh
2019-06-20 13:33:58+02
príspevok od: drivecentrum
ahojte, bolo by celkom super keby mate aj bielu verzu stranky.

tato cierna je veeelmi zla na citanie. uprimne poviem, nechce sa mi chodit natuto stranku prave kvoli tomuto. tento forum je tiez katastrofa, silna cierna a sivy text ...

je to minimalna zmena v CSS, ulozte to ako setting pre usera a uvidite komu sa co hodi viac podla statistik.
Nie žeby to nemohli pre používateľov urobiť, ale radšej by som bol, keby už konečne urobili mobilnú verziu.

Čo sa týka tej jednoduchej zmeny CSS, tak vieš, že si ju môžeš urobiť lokálne aj ty? Veď si písal, že je to jednoduché .

Inak osobne preferujem túto čiernu schému. Oveľa lepšie najmä večer a v noci. Navyše ekologickejšia (nižšia spotreba elektriky pri zobrazovaní čiernej farby na niektorých zariadeniach).
 
bluesundown
2019-06-20 14:56:56+02
príspevok od: drivecentrum
ahojte, bolo by celkom super keby mate aj bielu verzu stranky.

tato cierna je veeelmi zla na citanie. uprimne poviem, nechce sa mi chodit natuto stranku prave kvoli tomuto. tento forum je tiez katastrofa, silna cierna a sivy text ...

je to minimalna zmena v CSS, ulozte to ako setting pre usera a uvidite komu sa co hodi viac podla statistik.
a co tu tolko citas ?
 
adam99
2019-06-20 18:23:52+02
príspevok od: PeCh
Nie žeby to nemohli pre používateľov urobiť, ale radšej by som bol, keby už konečne urobili mobilnú verziu.

Čo sa týka tej jednoduchej zmeny CSS, tak vieš, že si ju môžeš urobiť lokálne aj ty? Veď si písal, že je to jednoduché .

Inak osobne preferujem túto čiernu schému. Oveľa lepšie najmä večer a v noci. Navyše ekologickejšia (nižšia spotreba elektriky pri zobrazovaní čiernej farby na niektorých zariadeniach).
O koľko nižšia je cca tá spotreba?
 
DieHarD
2019-10-23 12:14:04+02
no, to není příliš důležité, jakou barvu, hlavní věc je, že všechno fungovalo hladce
 
photox
2019-10-23 14:58:14+02
Cierna stranka je ovela setrnejsia k tvojim ociam, nie su tak namahane pri tmavom pozadi.
 
kevo7
2019-10-23 15:30:48+02
príspevok od: drivecentrum
ahojte, bolo by celkom super keby mate aj bielu verzu stranky.

tato cierna je veeelmi zla na citanie. uprimne poviem, nechce sa mi chodit natuto stranku prave kvoli tomuto. tento forum je tiez katastrofa, silna cierna a sivy text ...

je to minimalna zmena v CSS, ulozte to ako setting pre usera a uvidite komu sa co hodi viac podla statistik.
Biela stránka ktorá vyžaruje modré svetlo je vyslovene škodlivá.
https://visibility.sk/blog/ako-si-neposkodit-oci-pri-praci-pocitacom/
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()