Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Pripomienky a vylepšenia na e-photo

jozef.balara
2009-11-06 11:22:23+01
1. pri reakcii na môj príspevok v komentároch mi príde súkromná správa o reakcii a musím kliknúť na odkaz aby som si ju prečítal, bolo by lepšie keby bola táto reakcia napísaná hneď v správe 2. keď si otvorím môj profil, vidím počet bodovaní mojich fotiek, bolo by fajn keby to bolo klikacie, napr. kliknem na impakt 7 a ukáže mi moje fotky ktoré majú impakt 7
 
jake
2009-11-06 11:39:44+01
navrhujem zaradit kolonku ´eroticka fotografia´ a pred tym klik o potvrdeni ze ma ucastnik min.18 rokov - bude prdel pre konzervativnych hlboko veriacich katolikov, ktory si odmodlia svoje hriechy v nedeli na omse a cely tyzden ziju beznym ´svetskym´ zivotom
 
Tono
2009-11-06 12:05:26+01
takuto temu by som uvital od admina alebo tvorcov portalu , ak sa budu pripravovat vylepsenia portalu. myslim si ze do vtedy to bude len mrhanie casom pisat pripomienky pre vylepsenie :)
 
noiseless
2009-11-06 14:24:20+01
neviem či to bolo myslené vážne, alebo zo srandy ale ja som sa zabavil :D
 
wayne
2009-11-06 14:34:13+01
príspevok od: noiseless
neviem či to bolo myslené vážne, alebo zo srandy ale ja som sa zabavil :D
samozrejme vazne, o takych veciach sa nezartuje
 
jake
2009-11-06 15:01:52+01
príspevok od: noiseless
neviem či to bolo myslené vážne, alebo zo srandy ale ja som sa zabavil :D
bolo myslene samozrejme vazne
 
zelovoc
2009-11-06 15:09:58+01
phpBB forum.
 
2009-11-06 16:50:31+01
príspevok od: noiseless
neviem či to bolo myslené vážne, alebo zo srandy ale ja som sa zabavil :D
okrem toho vsetky fotografie s erotickym obsahom nezobrazovat na hlavnej stranke, ale ´prelepit´ ich krizom s kristom :-D :-D :-D
 
conan7
2009-11-06 17:27:08+01
príspevok od: jake
myslis toho gymnatu na krizi? fasa napad karol, som za! - dat kolonku vpravo oddelene a mozme sa tesit na super fasacke fotky!
teraz ti klesne oblúbenosť aj u veriacich :) zrekapitulujme si to: nemajú ťa radi začiatočníci, ani tí pokročilejší velmi, nenávidia ťa pentaxáci, olympusáci, canonáci už ani nehovorím, od včera určite ta nemajú radi národnostné menšiny, teraz sa na teba budú hnevať aj veriaci. Kto ťa má rád potom? :D:D a zase som sa vyjadril k téme :D :D no fórum dať do kopy fórum jedine :) :)
 
wayne
2009-11-06 17:49:58+01
príspevok od: conan7
teraz ti klesne oblúbenosť aj u veriacich :) zrekapitulujme si to: nemajú ťa radi začiatočníci, ani tí pokročilejší velmi, nenávidia ťa pentaxáci, olympusáci, canonáci už ani nehovorím, od včera určite ta nemajú radi národnostné menšiny, teraz sa na teba budú hnevať aj veriaci. Kto ťa má rád potom? :D:D a zase som sa vyjadril k téme :D :D no fórum dať do kopy fórum jedine :) :)
ja mam fotak sony a som veriaci (skoda ze nesom rom), a pochadzam z juzneho stredneho slovenska a myslim si aj tak ze karol je fasa clovek ;) (vacsieho fasa som nestretol :)))))) zartujem, fakt mi pride ako fajn clovek
 
conan7
2009-11-06 18:00:43+01
príspevok od: wayne
ja mam fotak sony a som veriaci (skoda ze nesom rom), a pochadzam z juzneho stredneho slovenska a myslim si aj tak ze karol je fasa clovek ;) (vacsieho fasa som nestretol :)))))) zartujem, fakt mi pride ako fajn clovek
psssst wayne to nemôžeš takto verejne povedať :D kým si vela ludí bude myslieť že nie je fasa človek, dovtedy bude tu sranda :D:D ved včera ho chceli seriozne zastreliť :D
 
wayne
2009-11-06 18:03:05+01
príspevok od: zelovoc
phpBB forum.
ked uz, tak som skor za v-bulletin, napriek tomu ze je to komercny produkt (pokial dobre viem)
 
2009-11-07 03:04:32+01
príspevok od: conan7
teraz ti klesne oblúbenosť aj u veriacich :) zrekapitulujme si to: nemajú ťa radi začiatočníci, ani tí pokročilejší velmi, nenávidia ťa pentaxáci, olympusáci, canonáci už ani nehovorím, od včera určite ta nemajú radi národnostné menšiny, teraz sa na teba budú hnevať aj veriaci. Kto ťa má rád potom? :D:D a zase som sa vyjadril k téme :D :D no fórum dať do kopy fórum jedine :) :)
celkom sa mi dari u zien. maju rady zlych chlapcov :-D :-D :-D
 
2009-11-07 03:05:03+01
keby som este toho velkeho fasa mal, to by mi bolo hej, resp. fasa :-D
 
Martin P
2009-11-07 07:02:29+01
príspevok od: conan7
teraz ti klesne oblúbenosť aj u veriacich :) zrekapitulujme si to: nemajú ťa radi začiatočníci, ani tí pokročilejší velmi, nenávidia ťa pentaxáci, olympusáci, canonáci už ani nehovorím, od včera určite ta nemajú radi národnostné menšiny, teraz sa na teba budú hnevať aj veriaci. Kto ťa má rád potom? :D:D a zase som sa vyjadril k téme :D :D no fórum dať do kopy fórum jedine :) :)
ja som canonak a takto po nete lebo fyzicky som nezazil konkretnu osobu zo zltocierneho tabora mi vobec nevadi skor vyhovuje obcas sa aj zasmejem na vetach vygenerovanych jedincom ktoremu je jedno a v nicku malo
takze o oblubenost a neoblubenost podla farby tricka - treba prehodnotit stanoviska a skor sa zamerat na ludi s mensou davkou tolerancie k nazorom druheho ktore mozu byt aj netradicne a pre bezneho konzumenta nestravitelne a tym padom aj skryvane za farbu tabora.
nie, vzdy ide o cloveka a jeho postoj k sebe a k ostatnym.
 
conan7
2009-11-07 08:36:08+01
hovor mi niečo o tom :D :D
 
maTTo_corp
2009-11-07 08:48:14+01
...pochybujem, že tu niekedy bude phpBB fórum....k fóru....dosť by pomohlo to (už niekoľkokrát) zmieňované rozdelenie tém...predsa len ani rozšírené vhľadávanie nie je úplne vždy v poriadku.....tiež by bola fajn ešte jedna vec: schválenie témy/názvu témy adminom...neviem si síce predstaviť, že by to mohlo reálne fungovať ale je tu častý problém, že niekto založí tému s názvom ´pomoc´ alebo ´poraďte´....a ptm sa samozrejme hľadá ťažšie....
.....ešte jedna vec.....ak reagujem na svoj vlastný príspevok (teda ho chcem ešte nejakým spôsobom skonkretizovať, upresniť) nemusela by mi prísť reakcia na príspevok...:)
 
jake
2009-11-07 09:07:05+01
myslis toho gymnatu na krizi? fasa napad karol, som za! - dat kolonku vpravo oddelene a mozme sa tesit na super fasacke fotky!
 
beholder
2009-11-07 09:59:16+01
...navrhujem vytvoriť aj podkategórie:...napr.ateistická fotografia,,,religiózna fotografia.....nekritizovateľná fotografia alias moja nedotknuteľná fotografia.........cvakoidná fotografia tváriaca sa na necvakoidnú fotografiu,,,,,nafigunasvietený portrét / ateliérový nepodarok,,,,glamour hmyzu a vtáctva,,,,,,vysoká zachytená nekvalitným telezoomom........rybárik/sýkorka inak,,,...tečúca voda fotená protiprúdu,,,,tečúca voda fotená dolu prúdom......menšia stojaca voda-mláka-kaluž-štrkovisko,,,,,,,,väčšia stojaca voda (ten zvyšok),,,,,,ešte červenejší sunset/sunrise......HDR za hranicou použiteľnosti fotografie...
 
conan7
2009-11-07 10:01:19+01
príspevok od: beholder
...navrhujem vytvoriť aj podkategórie:...napr.ateistická fotografia,,,religiózna fotografia.....nekritizovateľná fotografia alias moja nedotknuteľná fotografia.........cvakoidná fotografia tváriaca sa na necvakoidnú fotografiu,,,,,nafigunasvietený portrét / ateliérový nepodarok,,,,glamour hmyzu a vtáctva,,,,,,vysoká zachytená nekvalitným telezoomom........rybárik/sýkorka inak,,,...tečúca voda fotená protiprúdu,,,,tečúca voda fotená dolu prúdom......menšia stojaca voda-mláka-kaluž-štrkovisko,,,,,,,,väčšia stojaca voda (ten zvyšok),,,,,,ešte červenejší sunset/sunrise......HDR za hranicou použiteľnosti fotografie...
:D :D :D ja sa šúlam
 
Strana 1 z 19
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()