Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Pripomienky a vylepšenia na e-photo

jozef.balara
jozef.balara 2009-11-06 11:22:23+01
1. pri reakcii na môj príspevok v komentároch mi príde súkromná správa o reakcii a musím kliknúť na odkaz aby som si ju prečítal, bolo by lepšie keby bola táto reakcia napísaná hneď v správe 2. keď si otvorím môj profil, vidím počet bodovaní mojich fotiek, bolo by fajn keby to bolo klikacie, napr. kliknem na impakt 7 a ukáže mi moje fotky ktoré majú impakt 7
 
duroslav
2016-04-19 10:40:57+02
príspevok od: yquinox
... nesplnala kadrovy profil? ... neviem vsak pochopit (ked uz teda musia byt sablony), preco je skript na resize/crop fotografie v tej sablone utopia a miesto toho algorytmus vyhladava fotografie so spravnym stranovym pomerom, aby zapadli do sablony a neberie ohlad na palceky (vola sa to "vyber z top 24h" OMG)? ... ako uz bolo pisane, treba asi rezat na stvorec a pod. ... nejde mi o pretlacanie mojich fotografii, ale nechapem to, ze najviac lajkovane fotografie sa tam ani nedostanu ...
Neviem či si si všimol, ale ja mám taký dojem, že rozloženie fotiek na titulnej nástenke sa mení vždy keď do topky nejaká fotka pribudne alebo z nej zmizne.
Možno by kľudne stačilo zmeniť aspoň toto takým spôsobom, že by sa to menilo buť v nejakom kratšom preddefinovanom intervale, alebo kľudne pri každom načítaní stránky.
 
yquinox
2016-04-19 10:58:48+02
príspevok od: duroslav
Neviem či si si všimol, ale ja mám taký dojem, že rozloženie fotiek na titulnej nástenke sa mení vždy keď do topky nejaká fotka pribudne alebo z nej zmizne.
Možno by kľudne stačilo zmeniť aspoň toto takým spôsobom, že by sa to menilo buť v nejakom kratšom preddefinovanom intervale, alebo kľudne pri každom načítaní stránky.
... to som si nevsimol ... mozno by to mohlo byt tak, ze v topke sa zobrazi 10 foto, ktore maju najviac lajkov za poslednu hodinu (cropnute/resiznute podla potrieb sablony) ... refresh by bol kazdu hodinu ...
 
Filip Minárik
2016-04-20 17:48:57+02
príspevok od: yquinox
... nesplnala kadrovy profil? ... neviem vsak pochopit (ked uz teda musia byt sablony), preco je skript na resize/crop fotografie v tej sablone utopia a miesto toho algorytmus vyhladava fotografie so spravnym stranovym pomerom, aby zapadli do sablony a neberie ohlad na palceky (vola sa to "vyber z top 24h" OMG)? ... ako uz bolo pisane, treba asi rezat na stvorec a pod. ... nejde mi o pretlacanie mojich fotografii, ale nechapem to, ze najviac lajkovane fotografie sa tam ani nedostanu ...
mi ani neslo o to, ze kolko su tam ktore... ale skor o to, ze ked je system zjavne nastaveny na to, ze sa tam pridavaju foto po tych 10-tych, tak naco tam trcia tie s 5, 7.. cely den... ale uz som sa vybujacil, tak mam pokoj... ale aj tak.. lacna cinska kalkulacka za 2usd z ebay vie, ze 5
 
Filip Minárik
2016-04-20 17:57:27+02
príspevok od: Filip Minárik
mi ani neslo o to, ze kolko su tam ktore... ale skor o to, ze ked je system zjavne nastaveny na to, ze sa tam pridavaju foto po tych 10-tych, tak naco tam trcia tie s 5, 7.. cely den... ale uz som sa vybujacil, tak mam pokoj... ale aj tak.. lacna cinska kalkulacka za 2usd z ebay vie, ze 5
az 7 je menej ako 10...( sa nepridal cely koment..)
 
kovacmj
2016-08-02 11:44:04+02
Pozerám na fotky na kritiku a uživateľ janhrmo (nič osobné proti nemu) tam má dnes pridané 3 fotky. je to možné? Mne to nejde.
 
kovacmj
2016-08-02 12:26:04+02
Dokladám screen
 
snaha
2016-08-02 16:04:25+02
príspevok od: kovacmj
Dokladám screen
a to tých 5 včerajších ušlo

 
snaha
2016-08-02 16:04:41+02
príspevok od: kovacmj
Pozerám na fotky na kritiku a uživateľ janhrmo (nič osobné proti nemu) tam má dnes pridané 3 fotky. je to možné? Mne to nejde.
možno treba priplatiť
 
pittoo
2016-08-02 16:39:51+02
2. augusta 16:35 7 kusov od jedného autora
 
kovacmj
2016-08-02 17:03:00+02
Začína mi to pripadať ako systémová chyba. Časy pridania na e-photo sú totožné s časom pridania na kritiku.
 
pittoo
2016-08-03 14:14:39+02
Dnes rekord: 13 fotografii od jedného používateľa na kritiku!
 
blahoslav J B Art
2016-08-03 16:20:26+02
príspevok od: pittoo
Dnes rekord: 13 fotografii od jedného používateľa na kritiku!
ak to nie je chyba v programe, zrejme sa jedna o akciu pre novych clenov Ephota ... registrovany dnes a hned vsetky fotky pridane na kritiku ...

ak by mal nejaky starsi clen Ephota pripravenych viac fotiek na kritiku, mohol by to tiez skusit, ci sa da viac ...
 
snaha
2016-08-10 09:07:08+02
príspevok od: blahoslav J B Art
ak to nie je chyba v programe, zrejme sa jedna o akciu pre novych clenov Ephota ... registrovany dnes a hned vsetky fotky pridane na kritiku ...

ak by mal nejaky starsi clen Ephota pripravenych viac fotiek na kritiku, mohol by to tiez skusit, ci sa da viac ...
asi máš pravdu, včera nová registrácia a všetky 4 foto na kritike

 
anton julény
2016-08-23 22:11:55+02
čím ďalej, tým horšie. ale verím, že sa to čoskoro opraví. v ostatnom čase sa na systémoch android a ios začala zobrazovať reklama príliš agresívnym spôsobom, pričom blokuje tlačítko na návrat na začiatok stránky (proste ho prekryje), tak to funguje aj vo fóre (prekryje šípku) a aj pri článkoch (pri malom pohybe textu sa šípka v krúžku prekryje reklamou).

mám aspoň dva návrhy:
1. bolo by načase pre platiacich členov reklamu nezobrazovať (alebo mať možnosť ju vypnúť), lebo to je aj jeden z dôvodov platenia - aby som o to mohol žiadať
2. ak už reklama, tak aspoň bez grafických efektov (blikanie, zväčšovanie, pohyb po stránke a podobne), sme predsa na fotoserveri, tak nech je reklama rovnaká, ako takmer celý obsah stránky
 
šereda
2016-08-24 10:09:34+02
Mna štve len jedna vec nech neráta vlastné kliknutia na vlastnú fotku .
 
belco
2016-08-24 22:28:52+02
Začínam byť zo stranky trochu zmeteny. Kam sa vo fotoškole vytratili jednotlive kategorie? Ok na druhy pokus som si poradil
 
dekarbon
2016-08-30 11:29:33+02
Prosím Vás toto ako čo sa stalo s fotoškolou? biele pozadie??? Ako toto nemyslíte vážne...čo sa deje s týmto portálom? veď čierne pozadie bolo uplne ideálne,prehladne super všetko a vy to zmeníte na tento chaos Nechápem čo sa to deje v poslednej dobe s touto stránkou
 
Wor
2016-08-30 14:49:17+02
príspevok od: dekarbon
Prosím Vás toto ako čo sa stalo s fotoškolou? biele pozadie??? Ako toto nemyslíte vážne...čo sa deje s týmto portálom? veď čierne pozadie bolo uplne ideálne,prehladne super všetko a vy to zmeníte na tento chaos Nechápem čo sa to deje v poslednej dobe s touto stránkou
Biele pozadie lepšie ťahá oči
 
anton julény
2016-08-30 22:44:19+02
kedy sa stratia tie prilis responzivne reklamy?
 
anton julény
2016-08-31 13:22:28+02
kde sa stratila šipka? po otvorení článku cez komentované sa zobrazí posledný komentár - ale chýba návratová šipka, tá sa objaví až pri prechode na začiatok a následne pohybe nadol.
 
Strana 16 z 19
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()