Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Notifikacia novych komentov k fotke

zelovoc
zelovoc 2009-12-02 18:14:53+01
Zdravim celkom by som uvital takuto ficurku, kde by tie notifikacie fungovali podobne ako spravy od admina pri reakcii na prispevky. najme preto, ze ked niekto okomentuje fotku, ktoru som pridal napr. pred x tyzdnami tak si to ani nevsimnem. bolo by nieco taketo mozne? najlepsie ak by sa to dalo nastavit sposobom on/off. dikes moc.
 
branislavbuzek
ocenenie redakciou 2009-12-14 20:31:16+01
príspevok od: wayne
fakt? u mna v chrome to ide bez problemov.. (na desktope, na notebooku, na desktope v praci aj na poolovom notebooku v praci) a na kazdom je pre istotu ina verzia :-)
nerobí to vždy, ale už som to pár krát zaregistroval aj na nb aj na desktope (verzie som nečekoval)
 
conan7
2009-12-14 20:45:07+01
príspevok od: branislavbuzek
nerobí to vždy, ale už som to pár krát zaregistroval aj na nb aj na desktope (verzie som nečekoval)
presne tak, o to zaujímavejšie že nerobí to vždy :)
 
janot
2009-12-14 21:26:32+01
príspevok od: admin
ak sa taketo nieco deje, je to chyba. Vacsinou sa to takto zobrazuje v firefoxe a pokial sa tak stane snazime sa to riesit. Takze to pozrieme a odstranime.
ok,dík
 
wayne
2009-12-14 21:36:25+01
príspevok od: branislavbuzek
nerobí to vždy, ale už som to pár krát zaregistroval aj na nb aj na desktope (verzie som nečekoval)
hm vlastne este som to nezaregistroval ani raz a to na fotky klikam stale.. mozno som len slepy ;)
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-12-15 12:08:44+01
príspevok od: branislavbuzek
poslušne hlásim, že aj google chrome tým trpí
dik za info. Budeme to riesit s programatorom, zatial je poverena kolegyna, ktora ma na starosti bannery, aby si ich ustrazila, nech nam neskacu do fotiek :)
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-12-15 12:11:55+01
príspevok od: conan7
presne tak, o to zaujímavejšie že nerobí to vždy :)
zavisi to od toho ako je urobeny banner. Kedze ich casto dostavame od klientov, niektore nesplnia parametre, ktore im zadame. Zisti sa to az pri nasadeni aj to len v niektorych prehliadacoch. Pracujeme na rieseni :)
 
janot
2009-12-15 20:26:01+01
príspevok od: admin
zavisi to od toho ako je urobeny banner. Kedze ich casto dostavame od klientov, niektore nesplnia parametre, ktore im zadame. Zisti sa to az pri nasadeni aj to len v niektorych prehliadacoch. Pracujeme na rieseni :)
rozklikol som asi 20-30 foto.a zdá sa mi že už je to v poriadku.robila to lan reklama nikon
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-12-15 22:15:04+01
príspevok od: janot
rozklikol som asi 20-30 foto.a zdá sa mi že už je to v poriadku.robila to lan reklama nikon
poziadal som kolegynu, aby na to dohliadla, lebo budem staznosti presmerovavat na nu :)
 
dimax
2009-12-16 15:10:54+01
nedalo by sa v novom dizajne zariadit, aby sa prispevky pod fotografiami radili pod seba, tak ako sa pridavaju, aby sa dali citat kontinualne a nie odspodu, lebo je to dost otravne presunt sa na koniec stranky a potom to citat po jednom a posuvat sa opacne ako ide text. Dik
 
atiart
2009-12-16 18:58:49+01
..... mne vadí len možnosť blokovania užívatelov , pripadá mi to ako prežitok z komunizmu , netliekáš mi, tak si odpinknutý , ako Stalin a Chauchescu , potrebujeme len tých ktorý nám tlieskajú , považujem to za dosť ubohý prejav charkteru človeka , možno aj nato slúží tá funkcia na tej stranke, aby tak nefrový užívatelia sa bliskli ukázaním svojho vlastného ja , takže neviem načo to je dobré ?!:)
 
Cako
ocenenie redakciou 2009-12-16 19:11:44+01
príspevok od: atiart
..... mne vadí len možnosť blokovania užívatelov , pripadá mi to ako prežitok z komunizmu , netliekáš mi, tak si odpinknutý , ako Stalin a Chauchescu , potrebujeme len tých ktorý nám tlieskajú , považujem to za dosť ubohý prejav charkteru človeka , možno aj nato slúží tá funkcia na tej stranke, aby tak nefrový užívatelia sa bliskli ukázaním svojho vlastného ja , takže neviem načo to je dobré ?!:)
ty si tu bol ked tu bola Amanda ?...Keby tebe pisala take veci ako niektorym tu vratane mna,tak by si na tu funkciu nenadaval :)
 
maTTo_corp
2009-12-16 19:16:03+01
príspevok od: atiart
..... mne vadí len možnosť blokovania užívatelov , pripadá mi to ako prežitok z komunizmu , netliekáš mi, tak si odpinknutý , ako Stalin a Chauchescu , potrebujeme len tých ktorý nám tlieskajú , považujem to za dosť ubohý prejav charkteru človeka , možno aj nato slúží tá funkcia na tej stranke, aby tak nefrový užívatelia sa bliskli ukázaním svojho vlastného ja , takže neviem načo to je dobré ?!:)
je to dobré napr vtedy ak ťa niekto pravidelne terorizuje alebo ti nadáva na rodinných príslušníkov...očakáva sa, že tá funkcia sa bude používať rozumne a len v krajných prípadoch.....ak niekto blokuje viac ako yb bolo dobré, je to jeho vec, nevidím dôvod prečo sa nad takým človekom pozastavovať...
 
atiart
2009-12-16 19:18:45+01
príspevok od: Cako
ty si tu bol ked tu bola Amanda ?...Keby tebe pisala take veci ako niektorym tu vratane mna,tak by si na tu funkciu nenadaval :)
...... ale to by mal riešiť admin , s smazaním neslušných či nemiestných príspevkov, a ne užívatelia portálu medzi sebou ......
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()