Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

KUA ,UZ MA TO VAZNE SERE!!!

KESKOSENI
KESKOSENI 2010-09-05 21:36:37+02
S tou pomalostou servra je to cim dalej horsie,vazne sa s tym neda nic robit??mi to pripada ako keby som mal dial up pripojenie.....nazov temy som volil zamerne,mozno si to vsimne niekto kompetentny......
 
flanker
2010-09-05 23:52:29+02
príspevok od: duroslav
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/galeria-autora/vsetky-fotografie-autora/?userId=491
Ano toto je aj mne natahovalo mrte dlho. Cca 45-50s. A potom to dlho trvalo, kym som sa z tade dostal.
 
bebel
2010-09-05 23:56:24+02
priznacny nazov temy, spolu so zapnutym caps lockom a niekolkolymi vykricnikmi.. - naozaj prezradza vela..

ja nemam problem s nacitavanim ani stranky ani podstranok.. obcas trocha, pri pozerani galerky uzivatelov, ale to jedine vtedy ak je tam velmi velky pocet fotiek..
 
kecal
2010-09-06 07:41:26+02
Aj ja mám často problém, ak náhodou kuknem do galérky toho ktorého usera.-, povedal by som že nestíha databázový stroj... buď fyzicky, alebo nie je dobre navrhnutý samotný algoritmus práce s obrázkami ( dátami ), nepočítal s takým náporom. Netom ani PC to určite nebude, mám otiku 80/4 Mb a PC v 100 percentnej kondícií...
 
seifi
2010-09-06 08:18:50+02
Nespomaľuje to aj nový Explorer 8 s celým radom ochranných nastavení ?
 
kooratko
2010-09-06 08:19:25+02
ja som sa na pomalost tejto stranky stazoval uz davnejsie, bohuzial zo strany adminov neprisla ziadna rozumna odpoved, akurat nieco v zmysle, ze im to ide dobre... Takze zbytocne tu nieco riesit, vidite sami, ze nikto z vedenia sa nevyjadril... Moje riesenie je take, ze tuto stranku navstevujem uz len sporadicky. Ako vsak vidim, tak navstevnost je stale vysoka, takze vlastnici webky vlastne nemaju dovod pracovat na zlepseni, kedze cisla idu hore, peniazky za reklamu tiez, vsetci su teda spokojni... na nete je krasne to, ze ked jedna stranka ide dolu vodou, uzivatel si vyberie dalsiu ;-)
 
julo kotus
2010-09-06 08:19:57+02
Stránka pravdepodobne v niektorých prípadoch naozaj nestíha a súvisí to pravdepodobne s filtrovaním z databáz. Preto sa to niekedy prejaví, ak má vyfiltrovať celú galériu užívateľa z jeho albumov. Je nám to ľúto. Neviem, či však budeme toto riešiť v tejto starej verzii ePhoto. Novú nám majú čoskoro odovzdať, tak mi neostáva nič, len vás poprosiť o trpezlivosť.
 
julo kotus
2010-09-06 08:24:50+02
príspevok od: kooratko
ja som sa na pomalost tejto stranky stazoval uz davnejsie, bohuzial zo strany adminov neprisla ziadna rozumna odpoved, akurat nieco v zmysle, ze im to ide dobre... Takze zbytocne tu nieco riesit, vidite sami, ze nikto z vedenia sa nevyjadril... Moje riesenie je take, ze tuto stranku navstevujem uz len sporadicky. Ako vsak vidim, tak navstevnost je stale vysoka, takze vlastnici webky vlastne nemaju dovod pracovat na zlepseni, kedze cisla idu hore, peniazky za reklamu tiez, vsetci su teda spokojni... na nete je krasne to, ze ked jedna stranka ide dolu vodou, uzivatel si vyberie dalsiu ;-)
hm, a Ty si myslíš, že našou jedinou povinnosťou je sledovať každé vlákno na nete, teraz som si ho všimol a hneď zareagoval. Vlákno bolo založené včera večer, keď sme my trávili čas s ePhoťákmi pri večernom fotení ohňovej show a poviem Ti, nie sme roboti a tiež potrebujeme oddychovať. Na zlepšeniach pracujeme neustále, aj preto sme venovali veľa energie novému ePhoto. Na ostatných veciach som sa pobavil...
 
kecal
2010-09-06 08:27:58+02
príspevok od: julo kotus
Stránka pravdepodobne v niektorých prípadoch naozaj nestíha a súvisí to pravdepodobne s filtrovaním z databáz. Preto sa to niekedy prejaví, ak má vyfiltrovať celú galériu užívateľa z jeho albumov. Je nám to ľúto. Neviem, či však budeme toto riešiť v tejto starej verzii ePhoto. Novú nám majú čoskoro odovzdať, tak mi neostáva nič, len vás poprosiť o trpezlivosť.
tak som to správne posúdil o 3 príspevky skôr - je to algoritmom. Zrejme treba už pri ukladaní fotiek viac deliť na ´škatuľky´ abu potom pri dotazoch nemusel databázový stroj prehŕňať celé kopy odpadu - pomohlo by zmazanie desaťtisícov obrázkov, stačilo by ponechať fotky :-DDD
 
kecal
2010-09-06 08:30:20+02
príspevok od: julo kotus
hm, a Ty si myslíš, že našou jedinou povinnosťou je sledovať každé vlákno na nete, teraz som si ho všimol a hneď zareagoval. Vlákno bolo založené včera večer, keď sme my trávili čas s ePhoťákmi pri večernom fotení ohňovej show a poviem Ti, nie sme roboti a tiež potrebujeme oddychovať. Na zlepšeniach pracujeme neustále, aj preto sme venovali veľa energie novému ePhoto. Na ostatných veciach som sa pobavil...
máš recht.. najviac vykrikujú tý čo najmenej tomu rozumejú .-) Pokiaľ mal problém nemal vypisovať vlákna, mal priamo ( mail, pošta ) osloviť kompetentného.
 
wayne
2010-09-06 08:37:39+02
príspevok od: kecal
máš recht.. najviac vykrikujú tý čo najmenej tomu rozumejú .-) Pokiaľ mal problém nemal vypisovať vlákna, mal priamo ( mail, pošta ) osloviť kompetentného.
neviem preco je to tak, ale vzdy to tak bolo, je aj bude... obcas ma to tiez udivuje, ked ludia miesto obratenia sa na kompetentnych si otvaraju usta na kadekoho bez hlbsieho zmyslu...
 
zelovoc
2010-09-06 09:33:08+02
neskusali ste pouzit adblock a flashblock v mozille? mne to natahuje rychlejsie nez vam, aj ked na rozdiel od ostatnych stranok je to pomalsie. ale julo ma pravdu, prerabat staru webku, ak onedlho ma prist nova, nema zmysel. takze holt vydrzat. bolo by akurat dobre vediet do kedy, pripadne niekde zavesit testovaciu verziu nech sa s tym ludia zziju.
 
julo kotus
2010-09-06 09:46:35+02
príspevok od: zelovoc
neskusali ste pouzit adblock a flashblock v mozille? mne to natahuje rychlejsie nez vam, aj ked na rozdiel od ostatnych stranok je to pomalsie. ale julo ma pravdu, prerabat staru webku, ak onedlho ma prist nova, nema zmysel. takze holt vydrzat. bolo by akurat dobre vediet do kedy, pripadne niekde zavesit testovaciu verziu nech sa s tym ludia zziju.
Aj tú testovaciu musíme najprv preskúšať my, bude to o dosť iné s veľmi rozšírenou funkcionalitou, takže najprv my, potom testovacia verzia a potom naostro. :)
 
jozef.balara
2010-09-06 10:00:35+02
príspevok od: julo kotus
Aj tú testovaciu musíme najprv preskúšať my, bude to o dosť iné s veľmi rozšírenou funkcionalitou, takže najprv my, potom testovacia verzia a potom naostro. :)
Kedy, kedy, kedy? Aspoň orientačne :-)
 
julo kotus
2010-09-06 10:57:53+02
príspevok od: jozef.balara
Kedy, kedy, kedy? Aspoň orientačne :-)
Termíny nedávam, lebo už som ich pár dal a nevydalo, ale v blízkej budúcnosti. :)
 
zelovoc
2010-09-06 11:12:04+02
príspevok od: jozef.balara
Kedy, kedy, kedy? Aspoň orientačne :-)
no kedy asi. predsa v sobotu. a ze ktoru? no to sa dozvieme az k tomu pride.
 
jozef.balara
2010-09-06 11:48:45+02
príspevok od: julo kotus
Termíny nedávam, lebo už som ich pár dal a nevydalo, ale v blízkej budúcnosti. :)
´V blízkej budúcnosti´ - to znie ako do konca roka, možno vhodný vianočný darček pre e-phoťákov? :-)
 
duroslav
2010-09-06 11:51:48+02
S tým darčekom pomaly. Nová verzia ephota už bola sľubovaná minulý rok k vianociam.
Akurát tým veľa ľudí nasrali.
 
julo kotus
2010-09-06 11:56:58+02
je zaujímavé, čo všetko vie ľudí nasrať... v poslednom čase zisťujem a nevychádzam z údivu
 
duroslav
2010-09-06 12:01:08+02
príspevok od: julo kotus
je zaujímavé, čo všetko vie ľudí nasrať... v poslednom čase zisťujem a nevychádzam z údivu
Čo ja viem. Nesplnené sľuby nasierali kohokoľvek odjakživa :-)
 
Marcel Rebro
2010-09-06 12:03:03+02
príspevok od: julo kotus
je zaujímavé, čo všetko vie ľudí nasrať... v poslednom čase zisťujem a nevychádzam z údivu
no neviem ... vraj na to existuje liek
 
Strana 3 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()