Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

KUA ,UZ MA TO VAZNE SERE!!!

KESKOSENI
KESKOSENI 2010-09-05 21:36:37+02
S tou pomalostou servra je to cim dalej horsie,vazne sa s tym neda nic robit??mi to pripada ako keby som mal dial up pripojenie.....nazov temy som volil zamerne,mozno si to vsimne niekto kompetentny......
 
duroslav
2010-09-06 12:57:44+02
príspevok od: Marcel Rebro
no neviem ... vraj na to existuje liek
Tu sa bavíme o nasratí (niekoho), nie o posratí (sa) :-)))
 
KESKOSENI
2010-09-06 13:02:43+02
príspevok od: julo kotus
Stránka pravdepodobne v niektorých prípadoch naozaj nestíha a súvisí to pravdepodobne s filtrovaním z databáz. Preto sa to niekedy prejaví, ak má vyfiltrovať celú galériu užívateľa z jeho albumov. Je nám to ľúto. Neviem, či však budeme toto riešiť v tejto starej verzii ePhoto. Novú nám majú čoskoro odovzdať, tak mi neostáva nič, len vás poprosiť o trpezlivosť.
Dakujem za vyjadrenie kompetentnej osoby,z jej vyjadrenia je jasne ze sa s tym neda nic robit,respektive oni s tym nemienia nic robit,ale je prislub na nove e-photo...hm....takze alebo si zvyknem alebo si pohladam iny fotoserver,je to skoda,lebo inak som spokojny....
 
julo kotus
2010-09-06 13:03:20+02
príspevok od: duroslav
Čo ja viem. Nesplnené sľuby nasierali kohokoľvek odjakživa :-)
Nikomu sme nič nesľúbili, dali sme najavo, že by sme to chceli stihnúť do nejakého termínu, bohužiaľ viacero vecí hrá proti. Najjednoduchšie je ale nasrať sa. Udivuje ma to, že my sa denno denne snažíme, dávame zo seba a konzument, ktorý to má zadara sa naserie, ako keby nás platil miliónmi...
 
KESKOSENI
2010-09-06 13:11:50+02
príspevok od: julo kotus
Nikomu sme nič nesľúbili, dali sme najavo, že by sme to chceli stihnúť do nejakého termínu, bohužiaľ viacero vecí hrá proti. Najjednoduchšie je ale nasrať sa. Udivuje ma to, že my sa denno denne snažíme, dávame zo seba a konzument, ktorý to má zadara sa naserie, ako keby nás platil miliónmi...
neviem co Ta udivuje,preco to obracias proti mne,nechcem tu rozoberat strategiu obchodovania a generovania zisku,ked Vam koli rychlosti zacnu odchadzat clenovia,nebudete mat navstevnost tak si ten server mozete robit akurat len pre seba....a mna dost udivuje ta Tvoja posledna veta....som jasne napisal ze s ostatnymi vecami som spokojny,a prerco som to napisal ako som napisal som vysvetlil hned v mojom prvom prispevku....
 
julo kotus
2010-09-06 13:11:54+02
príspevok od: KESKOSENI
Dakujem za vyjadrenie kompetentnej osoby,z jej vyjadrenia je jasne ze sa s tym neda nic robit,respektive oni s tym nemienia nic robit,ale je prislub na nove e-photo...hm....takze alebo si zvyknem alebo si pohladam iny fotoserver,je to skoda,lebo inak som spokojny....
Každý je slobodný a môže robiť, čo mu ako vyhovuje. Nové ePhoto nie je vzdialený prísľub, programátori mu venujú veľa času a nechceme to zdržiavať riešením vecí, ktoré nehoria. Ak sa bude dať tento problém vyriešiť rýchle, budeme ho riešiť. Ak nie, nebudeme vo vízii skorého spustenia nového dizajnu. Kto chce, pre koho predstavuje ePhoto hodnotu, vydrží, kto nie, má svoju slobodu.
 
julo kotus
2010-09-06 13:18:54+02
príspevok od: KESKOSENI
neviem co Ta udivuje,preco to obracias proti mne,nechcem tu rozoberat strategiu obchodovania a generovania zisku,ked Vam koli rychlosti zacnu odchadzat clenovia,nebudete mat navstevnost tak si ten server mozete robit akurat len pre seba....a mna dost udivuje ta Tvoja posledna veta....som jasne napisal ze s ostatnymi vecami som spokojny,a prerco som to napisal ako som napisal som vysvetlil hned v mojom prvom prispevku....
Ten server robíme zatiaľ iba pre Vás, to mi ver. Prepáč, ale nevidíš do vecí ani najmenej, takže čo sa dá robíme, čo sa nedá nerobíme, čo vyžaduje na starom priveľa, riešiť nebudeme, nemôžeme. Zákon zachovania energie platí vo všetkom.
 
julo kotus
2010-09-06 13:22:34+02
príspevok od: KESKOSENI
neviem co Ta udivuje,preco to obracias proti mne,nechcem tu rozoberat strategiu obchodovania a generovania zisku,ked Vam koli rychlosti zacnu odchadzat clenovia,nebudete mat navstevnost tak si ten server mozete robit akurat len pre seba....a mna dost udivuje ta Tvoja posledna veta....som jasne napisal ze s ostatnymi vecami som spokojny,a prerco som to napisal ako som napisal som vysvetlil hned v mojom prvom prispevku....
A aby bolo jasné, moja posledná veta ani nebola adresovaná na Tvoj príspevok a bola myslená všeobecne v debate s iným účastníkom v tomto vlákne.
 
KESKOSENI
2010-09-06 13:22:37+02
príspevok od: julo kotus
Ten server robíme zatiaľ iba pre Vás, to mi ver. Prepáč, ale nevidíš do vecí ani najmenej, takže čo sa dá robíme, čo sa nedá nerobíme, čo vyžaduje na starom priveľa, riešiť nebudeme, nemôžeme. Zákon zachovania energie platí vo všetkom.
ok,dakujem este raz za odpoved,ak je to v Tvojej moci poprosim o zmazanie prispevku
 
sunajn
2010-09-07 04:35:20+02
Takže to aj u Vás hapruje? Už som si myslel, že mám moc tenké alebo zauzlené káble. :)
 
quintes
2010-09-07 10:47:03+02
s kľudom zhuleného holanďana sa vyjadrím, že sa stále teším na novú verziu portálu. Čo sa týka rýchlosti, zvykol som si. Čo je zaujímavé, na mobile cez wifi cez opera mobile prehliadač mi to ide normálne.. Ozaj sa teším na novú verziu. Aj na podobné témy ktoré tiež budú preberať chyby.. Svet je taký..
 
karolru
2010-10-12 22:03:34+02
u mňa to isté za 9 a 5 sek. - Slovanet cez pevnú linku
 
Jerry C.
2010-10-12 22:36:37+02
mne to začalo blbnúť ,keď sa tam objavil banner rádia Viva - neviem,či tam môže byť nejaká súvislosť,ale kým sa celá reklama ´ neodbaví ´ tak ma to ďalej nepustí a potom to ide slimačím tempom
 
leto
2010-10-12 23:52:45+02
mne to ide v pohode,,,
;)
 
pathy
2010-10-13 00:58:33+02
mne lezie totalne na nervy ta reklama na radio. A okrem toho aj moje od dnes nov PW TT5 a TT1...nejak sa mi to nedari rozbehat :-( no ale snad bude rano mudrejsie.
 
zelovoc
2010-10-13 09:28:08+02
ak mate mozillu skuste https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/433/
odblokujete cely flash ale samozrejme da sa to potom spustit.
 
KESKOSENI
2010-10-24 16:31:41+02
zistil som ze Explorer je rychlejsi ako Mozila....teda v tomto pripade..
 
tomatito
ocenenie redakciou 2010-10-24 18:47:03+02
ak ta to serie zaloz si vlastny server a tam mudruj...podla mna silne slova ked si neprispel ani korunou na prevadzku servra...
 
rbr69
2010-10-24 19:00:39+02
príspevok od: julo kotus
Nikomu sme nič nesľúbili, dali sme najavo, že by sme to chceli stihnúť do nejakého termínu, bohužiaľ viacero vecí hrá proti. Najjednoduchšie je ale nasrať sa. Udivuje ma to, že my sa denno denne snažíme, dávame zo seba a konzument, ktorý to má zadara sa naserie, ako keby nás platil miliónmi...
Pozitivne a aj negativne reakcie su len spaetna vaezba ... ludia su hasterivi, forum nemoderovane, takze sa netreba ani divit aj negativnym ohlasom ... treba sa nasrat aj na druhej strane a urobit viditelny posun, ze sa nieco deje, dat samonasieracom rukolapny dokaz, ze sa uz nieco meni ;-)
 
KESKOSENI
2010-10-24 19:35:30+02
príspevok od: tomatito
ak ta to serie zaloz si vlastny server a tam mudruj...podla mna silne slova ked si neprispel ani korunou na prevadzku servra...
cital si to cele?
 
zolooo
2010-11-22 16:11:12+01
To čo urobili s úvodnou stránkou???????????????????
 
Strana 4 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()