Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

hitparáda najväčších blokovačov či blokovaných :o)

Granko
2010-09-06 21:21:57+02
keďže som dávno žiadnu tému nezaložil, v rámci prevencie, ako sa to robí, som si dovolil založiť takúto jednu peknú na pobavenie...nič podobné som tu v rozšírenom vyhľadávaní nenašiel :o) pre mňa aktuálna záležitosť, lebo sa mi to zbiera ako dukátiky do prasiatka (však eFoto dvíha ego dostatočne a kto neblokuje, nie je in). Ja in nebudem, však kto už je zvedavý na môj nick v profile...paradoxom je, že samé ženy ;o))) ako ste na tom vy? koľkokrát kráčate s dobou? :o) napísanie konkrétneho nicku je na vás... ps: odkaz pre tých, ktorí nepochopia pointu - mám pocit, že ju nepochopíte ani keby ste ju mali napísanú na čele :o)
 
conan7
2010-09-06 21:24:14+02
aj teba majú ženy rady však? :)))))))))))))))))))
 
Granko
2010-09-06 21:30:30+02
príspevok od: conan7
aj teba majú ženy rady však? :)))))))))))))))))))
mám pocit, že keby som mal dlhé vlasy, tak ma ťahajú za vrkoče ako malé deti v škôlke...a dokonca sú to autori, o ktorých som si myslel, že sú na inej prijímacej úrovni...ale to je o inom...pokiaľ máš niečo k téme, napíš, pokiaľ nie, ťahaj do offtopicu a nerob tu bordel :o))

najviac blokovaný užívateľ či blokovač dostane pamätnú sošku resp. pohár, na pamiatku :o)
 
conan7
2010-09-06 21:35:10+02
ciiiiiboha, noekde tu som čítal to príslovie že hustý si než fúrik betónu. je to dosť trápne neviem kto takú trapošinu mohol napísať, ale to je jedno :)))))

ja jedného blokovača adepta mám, ale nenechám sa uniesť, lebo vymažú ti tému :)

P.S. ako druhého adepta tu určite spomenú hlavnú hrdinu kauzy sršeň :)
 
viking81
2010-09-06 21:40:21+02
nooo presne hned mi napadol nas stary znamy srsnista :) ten vtedy snad blokov kazdeho kto mu prisiel pod klincovacku respektive kombinacky :D takze davam za neho jeden hlas :) co sa mna tyka...bloknuty som len od neho a neblokol som este nikoho...a ted citam ze tym padom nie som in... :( asi idem poblokovat tych co mi dali horsiu znamku ako 6 za fotky :D
 
Granko
2010-09-06 21:46:58+02
to už nechám na zváženie tých, ktorí majú možnosť výmazu...ale chýbajú mi tu akési štatistické rebríčky o najväčšieho blokovača/blokovaného, komentátora/komentovaného, kto dostal naviac bodov pod fotkami za celý deň/týždeň/mesiac, kto udelil najviac bodov za deň/týždeň/mesiac, napr. aj prispievača do fóra/pýtača sa vo fóre, najväčšieho vymazávača fotiek a tak...
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-09-06 21:59:33+02
príspevok od: Granko
to už nechám na zváženie tých, ktorí majú možnosť výmazu...ale chýbajú mi tu akési štatistické rebríčky o najväčšieho blokovača/blokovaného, komentátora/komentovaného, kto dostal naviac bodov pod fotkami za celý deň/týždeň/mesiac, kto udelil najviac bodov za deň/týždeň/mesiac, napr. aj prispievača do fóra/pýtača sa vo fóre, najväčšieho vymazávača fotiek a tak...
aj ja si chcem niekoho bloknúť. môžem teba? prosím, prosím, prosím. nech si aspoň vyskúšam ako sa to robí. :-)
 
2010-09-06 22:02:15+02
príspevok od: Granko
to už nechám na zváženie tých, ktorí majú možnosť výmazu...ale chýbajú mi tu akési štatistické rebríčky o najväčšieho blokovača/blokovaného, komentátora/komentovaného, kto dostal naviac bodov pod fotkami za celý deň/týždeň/mesiac, kto udelil najviac bodov za deň/týždeň/mesiac, napr. aj prispievača do fóra/pýtača sa vo fóre, najväčšieho vymazávača fotiek a tak...
obavam sa, ze take statistiky len s flexibilnejsim webom, otazka je, kedy :-) ale boli by to zaujimave mena a cisla :-)

ja som niekomu vyvratil jeho presvedcenie, ze Lumix DMC-FZ18 nie je digitalna zrkadlovka a odvtedy som blokovany :-))
 
Granko
2010-09-06 22:04:14+02
príspevok od: Martin Brojo
aj ja si chcem niekoho bloknúť. môžem teba? prosím, prosím, prosím. nech si aspoň vyskúšam ako sa to robí. :-)
urob si Vianoce v septembri :o)
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-09-06 22:06:52+02
príspevok od: Granko
urob si Vianoce v septembri :o)
a dostanem aj za to darček? tú sošku / pohár? :-) a dúfam, že mi ju prídeš slávnostne odovzdať ako prezlečaný za santu :-)
 
Granko
2010-09-06 22:09:50+02
ja viem, že na tomto webe by to nešlo resp. by to bolo nerozumné...tak aspoň takto :o) a mená či čísla by to boli rozhodne zaujímavé :o)

no mne sa to vo fóre ešte nestalo, ale začínam chápať ľudí, ktorí nenapíšu svoj názor i keď sa im fotka nepáči...
 
Strhak
2010-09-06 22:15:35+02
aj ja, aj ja som bol blokovaný. Dokonca naraz dvoma ttttttttttttttttakými slečnami ;-))) Hádam ttttttttto nepoplettttttttttttiem lebo už si nepamätttttttttám koľko ttttttttttttt mali v mene. Jedna sttttttené méno jej Krikettttttttttttuška a druhá Pettttttttttttra. Kto si na ne pamätá? Viem že nás bolo viacej ;-)))
 
Granko
2010-09-06 22:17:56+02
príspevok od: Martin Brojo
a dostanem aj za to darček? tú sošku / pohár? :-) a dúfam, že mi ju prídeš slávnostne odovzdať ako prezlečaný za santu :-)
nedostaneš, lebo jeden blokovaný nerobí víťaza..ale môžem si dať červené boxerky a bielu bradu :o))
 
Granko
2010-09-06 22:19:16+02
príspevok od: Strhak
aj ja, aj ja som bol blokovaný. Dokonca naraz dvoma ttttttttttttttttakými slečnami ;-))) Hádam ttttttttto nepoplettttttttttttiem lebo už si nepamätttttttttám koľko ttttttttttttt mali v mene. Jedna sttttttené méno jej Krikettttttttttttuška a druhá Pettttttttttttra. Kto si na ne pamätá? Viem že nás bolo viacej ;-)))
ja si pamätám kde-koho a kde-čo a aj tieto postavičky áno :o)
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-09-06 22:21:15+02
aha, a keď sa teraz rozbehnem a bloknem 1/2 portálu vyhrám? síce dotyčný nebudú vedieť prečo, za čo a asi budú dosť prekvapený, ale za ten santoský úbor by mi to snáď aj stálo :-D
 
duroslav
2010-09-06 22:23:40+02
príspevok od: Strhak
aj ja, aj ja som bol blokovaný. Dokonca naraz dvoma ttttttttttttttttakými slečnami ;-))) Hádam ttttttttto nepoplettttttttttttiem lebo už si nepamätttttttttám koľko ttttttttttttt mali v mene. Jedna sttttttené méno jej Krikettttttttttttuška a druhá Pettttttttttttra. Kto si na ne pamätá? Viem že nás bolo viacej ;-)))
Profffffi fotograffffffku a profffffi fotodiajnérkkkkkku si pamätám, ale kupodivu ma nezablokovali.
A nezablokoval ma ani Autor.
Jediný kto ma kedy blokol, bol autor vlákna o motofiltri.
 
Strhak
2010-09-06 22:23:50+02
príspevok od: Granko
ja si pamätám kde-koho a kde-čo a aj tieto postavičky áno :o)
na to sa nezabúda. Jak to ego tam počtom pridaných fotiek rástlo. Darmo, mi nevieme ako sa fotí v zahraničí ;-)))
 
Slavo Jancisin
2010-09-06 22:23:52+02
príspevok od: Strhak
aj ja, aj ja som bol blokovaný. Dokonca naraz dvoma ttttttttttttttttakými slečnami ;-))) Hádam ttttttttto nepoplettttttttttttiem lebo už si nepamätttttttttám koľko ttttttttttttt mali v mene. Jedna sttttttené méno jej Krikettttttttttttuška a druhá Pettttttttttttra. Kto si na ne pamätá? Viem že nás bolo viacej ;-)))
pamätám ... čí, viac tttttttttttt tým viac P (ako profi) :)))

P.S.: od kedy sa dá blokovať ????
 
Granko
2010-09-06 22:25:38+02
príspevok od: Martin Brojo
aha, a keď sa teraz rozbehnem a bloknem 1/2 portálu vyhrám? síce dotyčný nebudú vedieť prečo, za čo a asi budú dosť prekvapený, ale za ten santoský úbor by mi to snáď aj stálo :-D
no keď potvrdíš trebárs printscreenom spodnej časti profilu polovicu bloknutých registrovaných ľudí, máš reálnu šancu na výhru :o)
 
viking81
2010-09-06 22:25:51+02
motofilter bol tvoj vynalez ? :D ak ano....klobuk dole :D
 
Strana 1 z 13
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()