Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

hitparáda najväčších blokovačov či blokovaných :o)

Granko
Granko 2010-09-06 21:21:57+02
keďže som dávno žiadnu tému nezaložil, v rámci prevencie, ako sa to robí, som si dovolil založiť takúto jednu peknú na pobavenie...nič podobné som tu v rozšírenom vyhľadávaní nenašiel :o) pre mňa aktuálna záležitosť, lebo sa mi to zbiera ako dukátiky do prasiatka (však eFoto dvíha ego dostatočne a kto neblokuje, nie je in). Ja in nebudem, však kto už je zvedavý na môj nick v profile...paradoxom je, že samé ženy ;o))) ako ste na tom vy? koľkokrát kráčate s dobou? :o) napísanie konkrétneho nicku je na vás... ps: odkaz pre tých, ktorí nepochopia pointu - mám pocit, že ju nepochopíte ani keby ste ju mali napísanú na čele :o)
 
leto
2010-09-09 21:58:10+02
ty nemat rad leto?
 
conan7
2010-09-09 22:19:24+02
tak ty si povedal že začneš každého blokovať :) tak si to bratsky rozdelíme nie? :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-09-09 22:38:01+02
tam dole pri vrátnici vpravo...bývali voľakedy študujúce...manželské páriky :)))...ale fakt, mali sme takých v krúžku - manželov...teda akože on a ona...tam bývali:)...izba číslo 6 vravíš, aj ty máš párik ?...okná boli zozadu smerom k ihriskám, teraz je tam už nejaká nová budova...a boli zamrežované, bohovsky sa po nich ale šplhalo na prvé poschodie, ja som nemal intrák...ten som mal doma na Klokočine:)...tak keď ma na vrátnici vymákli...musel som po mrežách :) No dobre, šak ja vyzerám ešte celkom mlado ( do prčic len ten kravský výraz...ach jaj)...sa nejako cez vrátnicu dostanem, tichunko precupitám ...a keď budeš niekde sedieť na hajzlíku...tak Ti za odmenu za to blokovanie...pod vankúš schovám malý darček, dobre?...já neviem... asi nejakú staršiu kvarglu, alebo tchora :)
 
conan7
2010-09-09 22:46:37+02
príspevok od: Koma
tam dole pri vrátnici vpravo...bývali voľakedy študujúce...manželské páriky :)))...ale fakt, mali sme takých v krúžku - manželov...teda akože on a ona...tam bývali:)...izba číslo 6 vravíš, aj ty máš párik ?...okná boli zozadu smerom k ihriskám, teraz je tam už nejaká nová budova...a boli zamrežované, bohovsky sa po nich ale šplhalo na prvé poschodie, ja som nemal intrák...ten som mal doma na Klokočine:)...tak keď ma na vrátnici vymákli...musel som po mrežách :) No dobre, šak ja vyzerám ešte celkom mlado ( do prčic len ten kravský výraz...ach jaj)...sa nejako cez vrátnicu dostanem, tichunko precupitám ...a keď budeš niekde sedieť na hajzlíku...tak Ti za odmenu za to blokovanie...pod vankúš schovám malý darček, dobre?...já neviem... asi nejakú staršiu kvarglu, alebo tchora :)
mreže ešte ostali :) tá budova bude nový intrák pre technickú fakultu.párik nemám ale spolubývajúceho áno :)))))))
a prekvapkom by som na tvojom mieste počkal, lebo môže sa stať že si vymeníme izby medzi sebou na začiatku roku, teda nieže niekomu nevinnému ublížiš :))))
 
sunajn
2010-09-09 22:49:07+02
príspevok od: Koma
tam dole pri vrátnici vpravo...bývali voľakedy študujúce...manželské páriky :)))...ale fakt, mali sme takých v krúžku - manželov...teda akože on a ona...tam bývali:)...izba číslo 6 vravíš, aj ty máš párik ?...okná boli zozadu smerom k ihriskám, teraz je tam už nejaká nová budova...a boli zamrežované, bohovsky sa po nich ale šplhalo na prvé poschodie, ja som nemal intrák...ten som mal doma na Klokočine:)...tak keď ma na vrátnici vymákli...musel som po mrežách :) No dobre, šak ja vyzerám ešte celkom mlado ( do prčic len ten kravský výraz...ach jaj)...sa nejako cez vrátnicu dostanem, tichunko precupitám ...a keď budeš niekde sedieť na hajzlíku...tak Ti za odmenu za to blokovanie...pod vankúš schovám malý darček, dobre?...já neviem... asi nejakú staršiu kvarglu, alebo tchora :)
Vidím, že si ďalší... :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-09-09 22:51:56+02
príspevok od: sunajn
Vidím, že si ďalší... :)
Ano, ano ...ďalší pán na holenie...prosím :) Mali by sme mu vymyslieť nejakú cenu...zložiť sa mu na nejaký meč, šablu alebo čo... :)
 
sunajn
2010-09-09 22:52:21+02
príspevok od: leto
teraz skor riesim otazku,ze preco ja???
:))
Riešiť sa dajú iba logické veci, takže nerieš.
 
conan7
2010-09-09 22:55:11+02
príspevok od: Koma
Ano, ano ...ďalší pán na holenie...prosím :) Mali by sme mu vymyslieť nejakú cenu...zložiť sa mu na nejaký meč, šablu alebo čo... :)
fú to by som bol vám veľmi vďačný do konca života :) je vás už nad 20, keď každý dá po 4 € za to sa dá kúpiť pekná replika :))))))))
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-09-09 22:56:26+02
Nechám tam teda pre istotu ...so stužkou okrasnou...o kvarglu priviazaný darovací lístok ,, Z vďaky pre Conana - Rola ,, :)))...kamoši Ťa budú mať zaiste radi :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-09-09 23:02:30+02
príspevok od: conan7
fú to by som bol vám veľmi vďačný do konca života :) je vás už nad 20, keď každý dá po 4 € za to sa dá kúpiť pekná replika :))))))))
Dal si mi chrobáka, dole na Kupeckej..kúsok nad bývalým Šmakom ( tam kde je tá pizzéria či čo to je)...je teraz pár týždňov otvorené nové starožitníctvo( asi o tom nevieš, cez prázdniny si asi nebol v NR)...už som sa tam chystal nakúknúť viac krát, každý deň idem okolo...zajtra pozriem, či tam niečo také nemajú...ale to nebudú repliky, to bude fasa pravéééé ..
 
conan7
2010-09-09 23:04:05+02
príspevok od: Koma
Nechám tam teda pre istotu ...so stužkou okrasnou...o kvarglu priviazaný darovací lístok ,, Z vďaky pre Conana - Rola ,, :)))...kamoši Ťa budú mať zaiste radi :)
väčšina kamošov intrák nedostala, aspoň nie tam, teda bude tam menej známych :))))) ale nech rozmýšlajú že pre koho to bude :))))))))
 
conan7
2010-09-09 23:06:30+02
príspevok od: Koma
Dal si mi chrobáka, dole na Kupeckej..kúsok nad bývalým Šmakom ( tam kde je tá pizzéria či čo to je)...je teraz pár týždňov otvorené nové starožitníctvo( asi o tom nevieš, cez prázdniny si asi nebol v NR)...už som sa tam chystal nakúknúť viac krát, každý deň idem okolo...zajtra pozriem, či tam niečo také nemajú...ale to nebudú repliky, to bude fasa pravéééé ..
pochybujem o tom, že by niekto tam nechal japonský meč :)))))))) ked áno tak za nekresťanské peniaze :))))))
 
sunajn
2010-09-10 03:00:35+02
príspevok od: Koma
Ano, ano ...ďalší pán na holenie...prosím :) Mali by sme mu vymyslieť nejakú cenu...zložiť sa mu na nejaký meč, šablu alebo čo... :)
He, že meč... skôr mečom...:)
 
conan7
2010-09-12 17:21:27+02
no teda polepšil som sa, a rozhodol som sa že každému dám ešte jednu šancu, a každého som odblokoval :)

celkom som mal 22 obetí (vid obrázok), dúfam že v konečnom zúčtovaní to bude stačiť na prvenstvo v súťaži naj blokovač, čo sa vyhodnotí, 31. dec. 2010. ked Granko neklame :)

Koma teraz skús odoslať tie nuly :) či pôjde :)
a dúfam že aj quintes sa so mnou bude kamarátiť :)
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-09-18 13:54:48+02
pridavam ze ma zablokoval uzivatel arnie175 kvoli tomu ze som napisal ze sa mi jeho fotka nepaci... :D
 
Strana 13 z 13
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()