Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Ako napísať správne článok ?

Twisto
Twisto 2010-09-13 10:29:54+02
Ahojte, chcem sa spýtať ako sa tvorí článok na ephoto.sk/fotoreporty, pretože keď dám "pridať článok" mám tam možnosť pridať len 4 fotografie a ako vidím v ostatných článkoch, každý obsahuje okolo 20 fotografií a nakoľko by som mal záujem taktiež pridať len neviem presne ako ocenil by som ak by ste mi trocha poradili. :)) Ďakujem
 
Marcel Rebro
2010-09-13 17:14:25+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tuším ťa začínam mať rád .:).:).
nesssser ... lebo keď žiarlim rybička sa mi otvára
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-09-13 18:01:32+02
príspevok od: Granko
som to teraz skúsil...si ty ale beťárisko hraničiaci s kujonom :o))
Nahovárali sme na to dievčence a tie sa potom strašne červenali a my sme sa hurónsky rehotali... :-)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-09-13 18:05:24+02
Mňa očkovali/štepili len proti tetanu, aj to už dávno, asi by som sa mal dať preočkovať/preštepiť... Proti humoru ani proti besnote ma neto... :-)
 
Marcel Rebro
2010-09-13 18:20:32+02
príspevok od: Stratený Stano
Nahovárali sme na to dievčence a tie sa potom strašne červenali a my sme sa hurónsky rehotali... :-)
ale ano. dievcence pred 30timi rokmi na taketo ´huncutsva´ zaberali. dnes im treba cez MMSku na fejsbuk nejaky pikantny pix aploudnut ...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-09-13 18:29:27+02
Hej, naplno som si uvedomil tieto rozdiely nedávno, keď som išiel výťahom s na prvý pohľad nevinnou asi 13-14 ročnou slečnou. Podívala sa drzo na mňa a priamo bez okolkov sa ma spýtala: Nechceš za dvacku fajku...?
Nuž, podlomili sa mi kolená a ostal som ako obarený... :-(
 
conan7
2010-09-13 18:58:30+02
a dal si tú dvacku? :))))
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-09-13 19:18:54+02
príspevok od: conan7
a dal si tú dvacku? :))))
Sa chcem dať zavrieť za to, čo mám zadarmo...? :-)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-13 19:56:28+02
príspevok od: Stratený Stano
Hej, naplno som si uvedomil tieto rozdiely nedávno, keď som išiel výťahom s na prvý pohľad nevinnou asi 13-14 ročnou slečnou. Podívala sa drzo na mňa a priamo bez okolkov sa ma spýtala: Nechceš za dvacku fajku...?
Nuž, podlomili sa mi kolená a ostal som ako obarený... :-(
Prečo ? Nevidel si fotku onehalfa na ba stretku?fajka mu sekla:-):-):-):-):-):-):)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-09-13 20:07:55+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Prečo ? Nevidel si fotku onehalfa na ba stretku?fajka mu sekla:-):-):-):-):-):-):)
Hej, keď sme chceli byť silno dospelí, fajčili sme s kamarátom fajku. Používali sme tabak Amphora, bol s viacerými príchuťami, mávali ho v Tuzexe. Ale len mimo a ďaleko od domova a to sme mali už vyše 16 rokov...
Raz sme sa vybrali na Gerlach a v Polianke pred ústavom sme vytiahli fajky, naplnili tabak do takých na to určených papierikov, zakrútili, pripálili a bafali sme o dušu. Takto sme si vykračovali smerom na Sliezsky dom. Stretli nás dvaja lesáci, rehotali sa z nás a pýtali sa - Kamže kam mládenci s tými fajkami...? A my že na Gerlach... A prešiel ich veru razom ten smiech... :-)

Na ten Gerlach sme vyšli, išli sme cez kotol a po jeho ľavej strane. Za sprievodcu nám slúžil obrázok, vytrhnutý z otcovej obrazovej publikácie o Tatrách, ktorú dostal pri príležitosti otvárania novej výrobnej haly... Doma sme povedali, že ideme na Čingov... :-)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-09-13 20:10:02+02
P.S. Vtedy som býval v Spišskej Novej Vsi a Čingov je rekreačné stredisko v Slovenskom raji...
 
Granko
2010-09-13 20:11:09+02
príspevok od: Stratený Stano
Nahovárali sme na to dievčence a tie sa potom strašne červenali a my sme sa hurónsky rehotali... :-)
však píšem - beťárisko hraničiaci s kujonom :o) a ešte aj prešibaným k tomu :o)
 
conan7
2010-09-13 20:11:39+02
príspevok od: Stratený Stano
Sa chcem dať zavrieť za to, čo mám zadarmo...? :-)
jaaaaj v tom prípade možno, sorry víš ako sa hovorí, podla seba súdim teba :)))
 
Marcel Rebro
2010-09-13 20:15:01+02
príspevok od: Stratený Stano
Sa chcem dať zavrieť za to, čo mám zadarmo...? :-)
to akoze ked nezaplatis mozes v PP aj s 13kou? nie som povercivy, len sa pytam ...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-09-13 20:16:51+02
príspevok od: Marcel Rebro
to akoze ked nezaplatis mozes v PP aj s 13kou? nie som povercivy, len sa pytam ...
Som mal čo spomenúť... :-)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-13 20:17:16+02
príspevok od: Stratený Stano
Hej, keď sme chceli byť silno dospelí, fajčili sme s kamarátom fajku. Používali sme tabak Amphora, bol s viacerými príchuťami, mávali ho v Tuzexe. Ale len mimo a ďaleko od domova a to sme mali už vyše 16 rokov...
Raz sme sa vybrali na Gerlach a v Polianke pred ústavom sme vytiahli fajky, naplnili tabak do takých na to určených papierikov, zakrútili, pripálili a bafali sme o dušu. Takto sme si vykračovali smerom na Sliezsky dom. Stretli nás dvaja lesáci, rehotali sa z nás a pýtali sa - Kamže kam mládenci s tými fajkami...? A my že na Gerlach... A prešiel ich veru razom ten smiech... :-)

Na ten Gerlach sme vyšli, išli sme cez kotol a po jeho ľavej strane. Za sprievodcu nám slúžil obrázok, vytrhnutý z otcovej obrazovej publikácie o Tatrách, ktorú dostal pri príležitosti otvárania novej výrobnej haly... Doma sme povedali, že ideme na Čingov... :-)
Ja som chodil do tuzexu na žuvačku za jeden bon čo som kúpil od veksláka na schodoch :) na fajku som mal málo rokov :) začal som až v 20ke :( tabakováť samozrejme :)
 
javelin
2010-09-13 20:58:07+02
Vy Barbar....papier do fajky.....:))))))
Ešte že nie sme na fóre o fajkách......to by bola brutal diskusia......:))))
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-09-13 22:03:47+02
To boli také tenučké papieriky, veľmi jemné, v tej dobe sa ťažko zháňali, uľahčovali pripálenie... Boli sme len také uchá začiatočnícke... :-)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()