Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Mám právo hodnotiť fotky?

apple
apple 2010-10-31 14:49:43+01
Už dlhšie mám dilemu, či ako úplný začiatočník, mám právo hodnotiť fotky iných po technickej kvalite, ktorej sám dobre ešte nerozumiem. Pridať slovné hodnotenie "páči" je iná vec, ako hodnotiť ich technickú kvalitu. Neviem či mi presne rozumiete, lebo dať 3x7 fotke ktorá sa mi páči, nie som si istý, či je to to pravé orechové.
 
illusion
2010-11-01 20:00:57+01
ved jasne ze 0,0,1, ale prenho je to fotka aku rybu chytil. tak ako ja terorizujem svoje okolie (pre nich) velkou obludou v ruke a neuvedomujem si to, tak on si mysli, ze mu pochvalime, akeho velkeho ma ... teda kapra ci co to je ..

ale dal to na zly web a miesto pochvaly, akeho velkeho ma ... kapra, tak ho zdrbali ze je to nahovno fotka :-)

ja som prestal pridavat fotky a uz ani nic nehodnotim (lebo nemam fotky). pochvalit som toho vela nepochvalil a kritika sa mi vratila v nizsom priemernom hodnoteni (niektori mi to vratili - dali 0,0,0) kazdej fotky. a to jaaaaa neeeeeeee :-)))))
 
morgoth
2010-11-03 21:45:25+01
Ja si myslim, ze taky impakt by snad mohol hodnotit kazdy, nehladiac na jeho fotograficke vzdelanie.

Ale myslim, ze nikto nic nestrati, ked namiesto tupeho bodovania radsej niekto napise komentar. Ziadny egohonic nebude ublizeny, ze si mu dal len 6tku, ked mas podla jeho nazoru horsie fotky ako on, a mozno mu to pomoze. Ak sa mu bude zdat, ze trepes blbosti, alebo to co mu vytykas je na fotke naschval, proste ide dalej.
Detto - naco niekomu bude kopa nizsich znamok, ked nikto nenapise, co sa im na fotkach nepaci? ;-)
 
leto
2010-11-03 22:29:06+01
presnejšie diagnóza F79 (debilita)
len pre poriadok,,,
:))
 
sunajn
2010-11-14 12:51:59+01
príspevok od: leto
presnejšie diagnóza F79 (debilita)
len pre poriadok,,,
:))
Ináč to s tým debilom, to tiež nie je úplne v poriadku, v svete. Mal som tričko s nápisom - I AM A TOTAL DEBIL - Pozastavil som sa nad tým ...´A´ TOTAL..., že by tam nemolo byť A ale skôr bez, alebo s THE. Tak som sa na to opýtal jedného môjho známeho američana, a on sa má pýta - what is it DEBIL??? :)
 
sunajn
2010-11-14 12:57:19+01
K téme: Komentuj, bez výčitiek svedomia. Pokiaľ to myslíš úprimne. To nech Ťa netrápi, že nie si profík. Je to ako so sexom. Tiež nikto nebol profík, keď začínal. Alebo tam si rozumel hneď všetkému? :)
 
shasha
2010-11-14 20:58:51+01
tiez sa zaoberam podobnymi uvahami ako ty. fotky radsej nekomentujem. necitim sa na to kompetentna, zatial. nemyslim si, ze by moje hodnotenie bolo jednak objektivne a jednak prospesne :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-11-14 21:05:01+01
príspevok od: shasha
tiez sa zaoberam podobnymi uvahami ako ty. fotky radsej nekomentujem. necitim sa na to kompetentna, zatial. nemyslim si, ze by moje hodnotenie bolo jednak objektivne a jednak prospesne :)
Nemusíš foto bodovať ale môžeš predsa napísať ako na teba foto zapôsobila čo ti dala či máš lepšiu či horšiu náladu po jej rozkliku veď nie si stroj tak sa neboj a prejav sa
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()