Fórum » Návrhy a pripomienky

Foto sútaže na Portaly

sokoliar.bobor
sokoliar.bobor 2010-11-20 16:33:01+01
Mal bi som taki navrh neviem ja osobne som tu nikde nenasiel sutaze pre zaregistrovanich ja neviem dajme tomu na temy napr: Jesen priroda zima zver Co sa mi teda na inich stranka paci bol bi niekto zato abi sa tu take sutaze organizovaly ??

Cyril
2010-11-20 20:36:43+01
príspevok od: vlcimak
Ale ja som aj pripojil moju negativnu skusenost so sutazami, kde ide o vecne ceny, niekedy su skor na skodu, predpokladam, ze tu ide skor o to, ako kto vie zareagovat na zadanu temu, podelit sa s ostatnymi, navzajom sa takto lepsie spoznat v inom, zdravsom duchu ako je mozne na niektorych vlaknach, kde osocovanie je skor pravidlom ako vynimkou...
Presne, ziadne ceny, ved sa pozabijame :DDD

beholder
2010-11-20 22:04:21+01
...ako hlavnú cenu ponúkam zachovalú nemeckú čútoru (bez obalu) z 2sv.vojny, zánovné kožené ustrojovacie remienky 2ks a kanady (1 pár) veľkosť 9 1/2 onosené (ale iba trochu):)

...aj prilbu mám....ale nedám:D

Marcel Rebro
2010-11-21 08:26:21+01
... ja priľbu nemám, ale nedäm

PS1 : kanady mam. Ked som pristal po svojom prvom zoskoku, prisiel za mnou jeden ´mazak´ a ze ´Mlady kolko mas zoskokov?´ (taka zaludna otazka, ked sa skacu prve zoskoky ZV). Ja ze ´jeden ty kremen´. A on ´tak to mam dvädsaťštyri krat viac´. A venoval mi kanady ... lebo uz bol mazak a mohol skakat v teniskach.

O rok a pol som mal desäť krát viac ako on, ale to uz neznelo tak dobre. Ale kanady mi ostali ...

PS2 : kym nebude prva cena tank, ja sa nehräm

beholder
2010-11-21 10:23:22+01
...pokiaľ sa stane sponzorom súťaže bruce dickinson (bolo by ho osloviť), možno venuje ten svoj:)

http://www.youtube.com/watch?v=yrPTqXRf-hk&feature=related

...a možno by stačil aj tento:)

http://www.youtube.com/watch?v=HpCU_Kgiweo&playnext=1&list=PLAC2816D0274C7885&index=32

Radko.com
2010-11-21 10:30:04+01
A čo tak 1. cena originál diskografia Burca Dickinsona ;-) mal by som mať niekde aj Rock In Rio, Masters of Metal... kadečo sa nájde originál doma :-D

KESKOSENI
2010-11-21 10:33:45+01
moja ponuka-Digitalni fotografie ve Photoshopu od Kelbyho....mam dve..:)

Cerberus
2010-11-21 11:02:51+01
Zachytil som zaujímavý model fotosúťaže niekde na webe v ČR v dvojtýždňových cykloch. Na vyhlásenú tému sa vkladajú fotky 10 dní a 4 dni sú na hodnotenia. Fotografie sa objavia na danú tému všetky naraz po 10 dňoch, bez ohľadu kedy boli vložené. Počas 10 dní vkladania si autor môže fotku aj vymeniť (aj tak ju nikto nevidí). Hodnotenia ani komentáre počas 4-ch hodnotiacich dní do uzávierky tiež nikto nevidí. Autori fotografií sú stále v anonymite až po zverejnenie výsledkov. Zaregistrovaný hodnotiteľ môže priradiť svoj hlas len jednej fotografii na danú tému. Autor víťaznej fotografie s najviac pridelenými hlasmi má právo vyhlásiť ďalšiu tému, ale nie na nasledujúce obdobie ale až na to ďalšie kvôli časovému faktoru. Prvé tri fotky v téme s najviac hlasmi získajú 3, 2 a 1 bod. Prvé tri fotky s najviac bodmi za celý rok získajú nejaké ceny, asi 2000,- 1000,- a 500,-Kč. Ale o to až tak nejde, ide o model.

atiart
2010-11-21 12:01:26+01
ok, dobrý nápad, ďakujem že ste ma zvolili jednotne za predsedu poroty ,a že ste ma poverili zo zostavením celej 5 člennej poroty : beholder, mrco, Cyril, atiart, a ešte sa zhodneme na jednej žene : aby nikoho sme neurazili tak ako predseda, beriem bremeno zodpovednosti na seba , a vyberám si z klobúka : v klobúku sú vložené : Anena, AnnaM, Flora, Myreska, Skely, Stevika, Artmiss, Yardena, Falatka, Iwn, Kapurka, Werdza, Javelín, Imageilus, Vivian99, atď ....
člečnovia poroty svojou tvorbou v súťaži sa nezúčastnia !!! kritéria a systém bodovania zverejním neskôr .... súťaž na tému jeseň štartuje dňom 1.dec.2010 .... fotografie sa môžu vkladať do 14.dec 2010 vyhodnocovať sa bude do 20.dec.2010 ..... členovia poroty môžu sa z rodinných dôvodov ospravedlniť a vycúvať z toho, predseda zostava !!! :))))))))))) keď sa Vám to nepáči, ta robte si čo chcete :))))))))))))))))))))

leto
2010-11-21 12:07:18+01
príspevok od: PaPi
... akoze niekedy sa chyba zatula... ale co je vela to je vela ;-)
:))))
ale zasa, šme še pobavili,,, :))))

leto
2010-11-21 12:16:18+01
to čo píšeš v prvej časti, o tej súťaži kde ostatný účastníci pridávajú body, a pri pridaní minimálnych bodov ti automaticky klesne celkový priemer, tak to je kameň úrazu mnohých takto stupídne riešených súťaží,,,
napr. bratislavský fotomaratón, a iné,,,
IGNORUJEM podobné súťaže, takýto štýl bodovania može vymyslieť len niekto ,kto priam miluje korupciu,,,
alebo blbec,,,

Marcel Rebro
2010-11-21 12:22:00+01
... ak tam za nežnejšie pohlavie nebude Javelín abdikujem a defenstrujem sa ...

leto
2010-11-21 12:23:38+01
sú tie kanady putovné?
bo pre kanady by som aj ja skočil,,,
;)

Cyril
2010-11-21 13:20:33+01
Uf Attila, mna si supol do poroty? To by nem dopadlo dobre. Tam by mali byt ludia, co tomu rozumeju, ja by som bol po vyhodnoteni plny slín :DDD

javelin
2010-11-21 13:27:53+01
A v čom hral chalan tenis...?

javelin
2010-11-21 13:29:43+01
príspevok od: Marcel Rebro
... ak tam za nežnejšie pohlavie nebude Javelín abdikujem a defenstrujem sa ...
Ty si zmeškal už tú prvú Pražskú....:)

beholder
2010-11-21 16:26:34+01
príspevok od: javelin
Ty si zmeškal už tú prvú Pražskú....:)
...ale tá nebola na báze dobrovoĺnosti:)

werdza
2010-11-21 18:01:12+01
k tym sutaziam, nieje to zly napad. Ale zalesi aj od toho, ze kto je potom v porote. ak by tam bola len redakcia ephota, nic proti nim, len mne osobne sa z vitaznych fotiek, ktore vybrali v sutazi Fotoreporter z fotoslovakia 2010 pacilo akurat tretie miesto. aj tuto mas sutaz Lumix travel photo. na inych fotoserveroch inaksie, zalezi len od toho, co fotis a pdola toho si sutaz vyhladat. Dobra je napriklad fotograf roku casopisu fotovideo, kazdy mesiac ina tema, kazdy si najde, tu, ktora mu vyhovuje, samozrejme najlepsie je zapojit sa do kazdej, lebo vacsia sanca na vyhru, na stranke pridas fotky a uz len cakas, ci ta v danej kategorii vyberu do naj fotiek tusim 20 fotiek, ak ano potom za odmenu mas tu fotku v casopise, sice malicku, ale mas aj s malym popisom, co o nej napisu a zratavaju sa ti body, takze lakava je konecna vyhra pre toho, kto ma najviac bodov, novacik roku, fotografka roku.... Dalsia v poho sutaz je na facebooku- Fotime spolu, kazdy mesiac ina tema.
Takze nieco na ten styl by mohlo byt aj tu, kazdy mesiac ina tema, nech si kazdy pride na svoje, aby bolo hlasovanie spravodlive, tak by sa hlasovalo az po ukonceni daneho kola. Takze kazdy mesiac by mohli ephotaci hlasovat o naj fotku, normalne, ako sa hlasuje za foto dna bodmi... bolo by 1.-3. miesto hlasovania divakov a este aj redakcia ephota by vybrala kazdy mesiac ich favorita, favoritov 1. az 3. miesto a este by bolo zaujimave keby kazdy mesiac este aj niekto iny znami fotograf, ina znama osobnost napriklad herec a tak, keby niekoho zohnali by vybral zas jeho favoritov 1.-3. miesto. LEbo ked su v porote ti isti ludia stale, tak vitazne fotky su vecou ich vkusu a niekto prizvany by zas mohol mat iny vkus. Ceny by stacilo symbolicke, aj, keby neboli by sa nic nedialo, ved uspech je uz to, ked je fotka vybrana medzi vutaznymi, a ze napriklad vasa fotka sa najviac pacila niektorej znamej osobnosti...

Strana 2 z 2

Inzercia
  • ()

• ()

• ()

• ()

• ()