Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Duševne chorí jedinci na fóre

bonifacko
bonifacko 2011-04-16 11:08:10+02
Už dávnejsie som navrhoval (niekde v inej teme), aby ludia, čo nemaju žiadnu svoju fotografiu nemohli pripomienkovať inym fotografie. Pýtym sa redakcie, toto je akože v poriadku?
www.ephoto.sk/moje-ephoto/fotografie/192968/pomnik-snp/
jedna sa o uživateľa Linda Von Bergeraque
 
Peter Svoboda
ocenenie redakciou 2011-04-17 22:12:19+02
príspevok od: ferofekete
he he neviem po anglicky ale toto by malo byt nieco ako kral je mrtvy nech zije kral
 
ferofekete
2011-04-17 22:15:43+02
príspevok od: Cyril
Presne, tiez po precitani si urobim nazor a ten si idem osetrit navstevou.
he he tak nie som sam.
 
Peter Svoboda
ocenenie redakciou 2011-04-17 22:16:18+02
príspevok od: beholder
...a načo?...keď to ľudí nezaujíma.....prípadov, keď sa po napísaní kritiky autor osočil na kritizujúceho a zmazal fotku so siahodlhým konštruktívnym komentárom už bolo mnoho......alebo sa uploadne fotka z toho istého fotenia s tými istými chybami......ja osobne svojim časom mrhať nemienim...... venujem ho tým, ktorí si ho zaslúžia/resp. vedia vážiť...

...kým nezačnú bodometači písať k veci, prečo vlastne fotografiu obodovali plným počtom bodov, budem hodnotiť bez komentárov aj naďalej.....nech tu nie je iba "sedmičkovo"...
Presne toto ma vytočilo už párkrát a prakticky odradilo už viac komentovať u takéhoto autora...načo..

Tak ako som písal novšiemu nadmieru sebavedomému autorovi, čo na kritiku reagoval linkom a výsmechom kritika, nech si potom takýto dajú do profilu, že prosím len chváliť a komenty len od profíkov...
 
ferofekete
2011-04-17 22:21:10+02
príspevok od: Peter Svoboda
Presne toto ma vytočilo už párkrát a prakticky odradilo už viac komentovať u takéhoto autora...načo..

Tak ako som písal novšiemu nadmieru sebavedomému autorovi, čo na kritiku reagoval linkom a výsmechom kritika, nech si potom takýto dajú do profilu, že prosím len chváliť a komenty len od profíkov...
alebo nech nedavaju na hodnotenie
 
beholder
2011-04-17 22:27:05+02
príspevok od: ferofekete
alebo nech nedavaju na hodnotenie
....na dobré hodnotenia sa zvyká rýchlejšie ako na heroin......abstinenčné príznaky prichádzajú pomerne rýchlo...nehovoriac o niekoľkoročných závislákoch.......tam je už život bez dávky nepredstaviteľný...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-04-17 22:50:10+02
príspevok od: beholder
....na dobré hodnotenia sa zvyká rýchlejšie ako na heroin......abstinenčné príznaky prichádzajú pomerne rýchlo...nehovoriac o niekoľkoročných závislákoch.......tam je už život bez dávky nepredstaviteľný...
no wed to ale uz dve hod. som sa nedotkol mojho kanona asi pojdem na terapiu nech zvladnem viac viac pasik viac olympus
 
jaropalo
2011-04-17 23:16:03+02
Co si dokazujete, pan Duves, neakym hodnotenim? Co to meni na skutocnosti vasej reality, iluzii deformacii a inych ii? Aby som bol obycajny Janko Hrasko s Hornej Dolnej co chova vretenice a ma super objektivy, vystupuje na ephoto, tak aj Vasu zrucnost? Obaja ste rovnaki, ci ten bez fotografie, alebo Vy. Obaja ste proti sebe, no v konecnom dosledku ste Vy rovnako kompetentny, ustrihnut kabel od internetu. Haters gonna hate, prominte velebnosti, ja du blejt...
 
javelin
2011-04-18 06:17:52+02
príspevok od: tomis.ales
No mne by stacila aj CZ 200S, ma to do 16J a aj cena je fajn. Len moja zena nechce doma ziadne "zbrane".
Na Slovensku len 15J....200s je lacná a dobrá.....ale.......+ fľaša , alebo pumpa a 150 E je fuč minimálne.....nie je to síce problém no pružina je pružina .....AATX 200 kúpiš s pružinou do 15 J , ale pribalia ti aj originál cca 270m/s.....a hlavne pružinovka má stale rovnakú konzistenciu ....
 
javelin
2011-04-18 06:33:20+02
príspevok od: Trevor
kúpte si Sláviu...634 robia aj v 5,5 kalibri a nemáte opletačky s J a úsťovou rýchlosťou
či vám to nestačí?
5,5-ka z nej vyletí ako z praku....môžeš sledovať voľným okom počas celej dráhy letu....pri sedemnásť gramovej strele a 175 m/s...cca 8 J...dik za radu ďakujem...
Diana 56 TH s original pružinou ...v ráži .22 (5,5) a 24 g strelou 60 J.....cena cca 800 + 350 slušná optika.....zbroják mám....
sme si pokecali na fotoportále....
 
javelin
2011-04-18 06:48:24+02
príspevok od: Peter Svoboda
a sme tam, čo píšem, hlavne písať prečo a ako... s tých čísielok sa nenajeme a hlavne sa tu moc preceňujú, ale sme národ súťaživý..
Nechcem rýpať , ale dočítal som sa vo Wikipédii, že My sme národ Bačovský....
 
chudas12
2011-04-18 10:48:10+02
príspevok od: bonifacko
Už dávnejsie som navrhoval (niekde v inej teme), aby ludia, čo nemaju žiadnu svoju fotografiu nemohli pripomienkovať inym fotografie. Pýtym sa redakcie, toto je akože v poriadku?
www.ephoto.sk/moje-ephoto/fotografie/192968/pomnik-snp/
jedna sa o uživateľa Linda Von Bergeraque
Ja tu žiadne fotky nemám, lebo .. ešte asi nedozrel čas , ale úplne s Tebou súhlasím a rozšíril by som pravidlá aj na bežnú komunikáciu a ak by sa dalo podmienil by som prístup do diskusie čerstvým bezproblémovým absolvovaním psychotestov na stránke ePhoto, alebo v jeho psychotestovacom centre Keď kvôli zbrojným preukazom ....
 
wayne
2011-04-18 11:12:40+02
príspevok od: jaropalo
Co si dokazujete, pan Duves, neakym hodnotenim? Co to meni na skutocnosti vasej reality, iluzii deformacii a inych ii? Aby som bol obycajny Janko Hrasko s Hornej Dolnej co chova vretenice a ma super objektivy, vystupuje na ephoto, tak aj Vasu zrucnost? Obaja ste rovnaki, ci ten bez fotografie, alebo Vy. Obaja ste proti sebe, no v konecnom dosledku ste Vy rovnako kompetentny, ustrihnut kabel od internetu. Haters gonna hate, prominte velebnosti, ja du blejt...
nic si nedokazuje, Linda chcela zmazat ucet, tak rozosievala negativne komentare vsade kde sa dalo a svoje dosiahla. len mu to prislo nespravodlive - to je ok, nedorozumenie vyriesene, temu zamknut, resp. zmazat.
 
Trevor
2011-04-18 11:46:34+02
príspevok od: javelin
5,5-ka z nej vyletí ako z praku....môžeš sledovať voľným okom počas celej dráhy letu....pri sedemnásť gramovej strele a 175 m/s...cca 8 J...dik za radu ďakujem...
Diana 56 TH s original pružinou ...v ráži .22 (5,5) a 24 g strelou 60 J.....cena cca 800 + 350 slušná optika.....zbroják mám....
sme si pokecali na fotoportále....
Je to pomalé, viem, ale aspoň diabolku tak nerozhádže a je presnejšia (striela sa s tým do 10m)...samozrejme, že Diana je kvalitou niekde inde
 
tomis.ales
2011-04-18 11:59:20+02
Ked si chcem predsa zmazat ucet, tak oslovim admina. Ak mi ucet nezrusi, jednoducho sa na to vykaslem. Nerozumiem, sak je to zadarmo a ani na mail mi nic nechodi, tak nevidim dovod preco sa na ucet proste nevykaslat, ked ho nechcem.
 
CSA
2011-04-18 12:08:53+02
príspevok od: Peter Svoboda
A keď som sa už tak rozkecal, tak ešte priložím podpich, že konečne by sa tu malo prestať s kritizovaním kritiky a hodnotenia iných užívateľov a tak atakovať ich vkus, čo je tak isto nevhodné podľa mňa a vyčítať donekonečna pod fotkou dňa hodnotiacim a čo je už úplná haluz aj samotnému autorovi to nekonečné "PREČO fotka dňa".
a ísť radšej vlastným príkladom ako na to....!

Môj návrh je obmedziť počet pridaných fotiek do kritiky týždenne napr. 3 fotky
A v deň pridania zákaz komentu iných fotiek...
toto sa mi vidi ako docela realna moznost a dokonca ako univerzalne riesenie mnohych problemov, ktore sa tu neustale riesia.
 
VonXxX
2011-04-18 15:13:27+02
pred tym sa volal GYRPE teraz SOVES
mnohy z vas ho poznaju ked nezmiselne urazal nase výtvory, napadal modelky a vyzyval ludi nech sa daju liecit.
ja som ho napomenul nech sa spamata a odvtedy mam kazdy den v maily nejkaku jeho pikosku.
viem uz o nom vsetko takze len pockam ci rozum dostane alebo nie.
Karol ho zmazal pre nevhodne spravanie a hned sa regol znova a posielal dalej.
myslim ze jediny adept na tento nadpis je on ako skutocne chory jedinec.
s grankom som mal konflikt tiez, tymto ho pozdravujem ale granko je len tvrdy krityk, narozdiel od spominaneho pacienta to ma v hlave urcite v poriadku.
ok pre predstavu vam sem skopirujem par jeho hlasok, ja som mu samozrejme tiez nakladal, nerobim sveteho zo seba, ale toto je naozaj na zamyslenie do akeho ustavu ked sa 22.maja vrati ho umiestnime. :
na otazku ci chce mat somnou problem, ze uz ma to nebavi sa s nim zahravat;;;;;;;
taký buzerant ako ty sa chceš vyhrážat a nadávat,to môžeš tej kurve na zábradlí ,chuj

povzdychol som a povedal som mu ze ho prevalcujem ked chce;;;;;
Ty môžeš valcovat svoju mater,buzerant vyjebaný.
napadla ho este jedna myslienka: Valcuj si ty svoju mater,pupočnou šnúrou mala takého debila nedonoseného zaškrtit,ale asi nevedela kedy a kde ta splodila ty chuj

chalan presiel do rezimu ze je interpol a nasiel kde byvam vdaka obchodnemu registru: Už som ta našiel chlapče ulica cernysevkeho,ved teba teraz prejde urážat niekoho !

poziadal som ho o stretnutie ze sa mi neche uz odpisaovat na tietoi detske prejavy, napisal toto: chlapče z takých pubertáckych manierov som ja už dávno vyrástol, adresu vieme telefonik tiež ,dočkáš sa . ----- vsimnite si ze tvrdi ze z toho vyrastol, hmm ja si myslim ze nie...

a toto nechapem k comu bola reakcia: Veru chlapče prehnal si to ! Nevyvlečieš sa z toho len tak.
chcem sa s nim stretnut co najskor, nechce sa mi za nim cestovat, ale asi budem musiet kedze si mysli ze sa chcem z toho vyzliect.
je tu este par uuplne prvych konfliktov ktore medzi nami boli tu a href="http://www.ephoto.sk/uzivatel/dab978febecd42081d321e0669d706fd9d6359d2/fotografie/192815/pin-up-pavlina-holasova/" class="link">www.ephoto.sk/uzivatel/dab978febecd42081d321e0669d706fd9d6359d2/fotografie/192815/pin-up-pavlina-holasova/

ale je to furt o tom istom, dava vam hodnotenia 111 a posiela vas na liecenie.
mne je ho luto.
to je vsetko, ak niekto najde traapnejsieho skoro 30nika tak nech to sem da, neverim ze ho prekona..
krasne fotenie a nenechajte sa nikdy odradit jednotlivcami ktory su naruseny.
Jozef, pozdravujem ta aj ked si teraz taak daleko a prave teraz spis....
 
kecal
2011-04-18 22:11:18+02
ja si pripadám ako medzi retardami skôr tutok:

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/193711/jarka/
 
Imiy
2011-04-18 22:36:03+02
Na Petržalskom moste , koľajnica rastie ,,,
a na nej policajt ...
 
sunajn
2011-06-12 15:23:30+02
príspevok od: Cako
inak som si vsimol ze ked niekomu dam odkaz na fotku, nechce ju zobrazit ako aj teraz. Neda sa s tym nieco robit?
ephoto spravujú šlendriáni. Preto!
 
richardhierweg
2011-06-12 17:30:20+02
čo sa písalo v tom neslávnom komentári, ktorý sa tu rozoberá na 5 stranách?
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()