Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Zobrazewnie komentárov pod článkom

lacoslav
lacoslav 2012-06-10 18:06:55+02
Prečo mi nezobrazí pod recenziou Olympusu OM-D komentáre? Nijako sa do nich neviem dostať. Pri všetkom oststnom bez problémov.
 
seifi
2012-06-11 14:37:01+02
ďalšou zaujímavosťou je, že mi prišlo echo, že mám od teba RE, ale odpoveď cvo fórume chýba; skrátka tiež sa nevie, kde je chyba; veľa veci je nedotiahnutých; že nám tie SS a podobne čerty ešte nelietajú ponad hlavy je akesi zvláštne;
 
Marcel Rebro
2012-06-11 14:41:59+02
príspevok od: seifi
šikovný si, vďaka; zaujímavé, takže chyba nie je na mojom príjmači, ako píše bafoart; nezdá sa mi, aby mal každý užívateľ 5 prehliadačov a vyberal si podľa potreby (aj keď z časti je to tak, ako pozerám
uz je to opravene ...
 
seifi
2012-06-11 15:08:03+02
príspevok od: Marcel Rebro
uz je to opravene ...
beží to, super; vďaka
 
Marcel Rebro
2012-06-11 15:08:45+02
príspevok od: seifi
beží to, super; vďaka
za malo, ale je som len sprostredkovatel ...
 
seifi
2012-06-11 15:23:58+02
príspevok od: Marcel Rebro
za malo, ale je som len sprostredkovatel ...
to poznáš, hlavou rodiny je chlap, žena je krkom, ona povie, kde sa hlava pozrie;
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-06-11 18:35:24+02
príspevok od: seifi
šikovný si, vďaka; zaujímavé, takže chyba nie je na mojom príjmači, ako píše bafoart; nezdá sa mi, aby mal každý užívateľ 5 prehliadačov a vyberal si podľa potreby (aj keď z časti je to tak, ako pozerám
tak vsetko dobre dopadlo a zili stastne az kym sa nenasli na fake buuku . Ospravedlnujem sa vam ze som neriesil vas problem ale slapalo mi to na pc aj fone ale este ze tu je lesba c 2 a ona vas zachranila
 
seifi
2012-06-11 20:45:55+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tak vsetko dobre dopadlo a zili stastne az kym sa nenasli na fake buuku . Ospravedlnujem sa vam ze som neriesil vas problem ale slapalo mi to na pc aj fone ale este ze tu je lesba c 2 a ona vas zachranila
akosi to moc sleduješ ; žiadne výhrady nemám k našej diskusii, to by som si nedovolil; dobre to dopadlo; až by vám niekedy tieklo do topánok, možno pomôžem ja; vďaka všetkým za opateru
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-06-11 21:59:11+02
príspevok od: seifi
akosi to moc sleduješ ; žiadne výhrady nemám k našej diskusii, to by som si nedovolil; dobre to dopadlo; až by vám niekedy tieklo do topánok, možno pomôžem ja; vďaka všetkým za opateru
vobec to nesledujem ale ked pojdes cez dolne hony daj vediet a kludne ta pozvem na hrusku a 18ku pivo
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()