Hore
Fórum » Monitory a kalibrácia
 

Kalibračná sonda Martina a okolie?

roberto39
2013-01-18 12:10:36+01
Prosím vás, má niekto z Martina a okolia kalibračnú sondu a bol by ochotný mi nakalibrovať monitor Eizo EV2436W? Kúpil som ho minulý týždeň a neviem či je vadný, alebo zle nakalibrovaný. sRGB je žltá. Volal som aj do Eiza a môže to byť vadný kus. V pondelok ho chcem poslať. Dovtedy ak by sa našiel niekto ochotný. Prídem autom aj s monitorom a notebookom. Na ňom ho používam.
 
pressDesign
2013-01-30 08:20:24+01
prist autom je hovadina, jak hrom. monitor sa kalibruje vzdy na mieste, kde sa bude pracovbat. hned z niekolkych dovodov. ked sa robi kalibracia, treba zhodnotit aj pracovny priestor. kalibruje sa meranim ambientneho osvetlenia, cize ake svetlo mas v zibe, tak sa bude kalibrovat monitor. a za druhe, ked budes v zime prenasat monitor niekde, tak mozes u dotycneho cakat dobru hodinu, kym sa ten monitor realne zahreje na pracovnu teplotu. cize cele zle, monitor kalibrovat jedine tam, kde sa s nim robi. kalibrovat sa chodi k zakaznikovi a nie zakaznik ku sonde ja chodim po celej svk, bol som aj u vas v martine, aj vedla v ziline, vselikade )
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()